LAWETA ANDRYCHÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Andrychów i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Andrychowie.


Kiedy powinno się przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wycieczka tak i w celach służbowych, jak i prywatnie, wiąże się z wieloma podstawowymi zagrożeniami. Z powodu różnych niezapowiedzianych zdarzeń podczas podróży może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest wymagane lawetowanie naszego środka transportu do Andrychowa choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Andrychów?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych przypadkach możliwe, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że zaczynając wyjazd wszyscy zakładamy, że dotrzemy do destynacji bez ekscesów, ale miejmy świadomość, że nie za każdym razem tak się wydarza. Posiadaj zawsze pod ręką kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Andrychów. Czy warto mieć numer telefonu do firmy usługowej w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Warto zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h często jest niezastąpiona w sytuacjach awaryjnych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy turystom na obszarze Andrychowa i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA ANDRYCHÓW:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najwyższej jakości holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najstraszliwszych wypadkach. Jak wyżej podkreśliliśmy, zapewniamy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście dowolnego samochodu.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego wydarzenia, powinieneś jak najdokładniej opisać sytuację, w której się znaleźliśmy. Należy powiedzieć rozmówcy, jakiego rodzaju pomocy potrzebujemy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Andrychowie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam popularna drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny jest popularny w długich trasach dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych. Dlaczego należy posiadać zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Andrychów.


Pan Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Odbywa podróże w obrębie całej Polski w ramach pełnienia zadań zawodowych, w związku z czym ma w kontaktach telefonicznych zapamiętany kontakt do znanej pomocy drogowej w Andrychowie, gdzie mieszka i pracuje od wielu lat. Co prawda przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się tylko trzy razy sytuacja, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże niezależnie od tego, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na , że droga potrafi być nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się wtorkowy poranek, główny bohater tej ciekawej opowiastki jak każdego dnia otworzył drzwi do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i rozpoczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Andrychowa miejsca spotkania z partnerem biznesowym. W połowie drogi, pojazd Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek udał się na pobocze i zaczął rozmyślać powodem awarii. Czy bak jest nienapełniony i niezbędny będzie dowóz paliwa? Znacznik sygnalizował jednak ponad 90% pełnego zbiornika. Po wyczerpujących oględzinach pojazdu Pan Marek zauważył, że bez dwóch zdań nie jest też zalecana wymiana koła czy inne czynności w związku z tym elementem auta. Ulatywały następne kwadranse, a do rozmowy z kontrahentem było zaledwie kilka kwadransów. Pan Marek postanowił błyskawicznie przygotować wyjście z sytuacji, która mu się przydarzyła. Niewiele myśląc, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Andrychowie, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się w pobliżu w zaledwie pół godziny od wezwania. Po szczegółowych badaniach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, albowiem pojazd powinno się lawetować do Andrychowa. Tak też postąpiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu zdecydował się na auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje zadania firmowe i dojechać na ustalone negocjacje z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Andrychów.Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej profesji bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie był na stanowisku fachowca od infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych znaków drogowych czy też latarni. Od lat zaprzysiągł sobie to, aby pójść w ślady ojca i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr nieprzerwanie wyrusza w trasy pomiędzy Wieliczką, a Trójmiastem czy innymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr przez lata był związany z branżą samochodową już jako dziewiętnastolatek zaliczył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety obawiał się się podjąć zatrudnienia na etacie zawodowego kierowcy, bowiem doskonale kojarzył z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy instruktor opisywał przeróżne anegdoty połączone z etatem kierowcy. To, jak niejednokrotnie przytrafiają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak nauczyciel nieustannie mówił o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą w pół godziny. Warto podkreślić, że niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których zalecane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci także najpopularniejsze opowiastki o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie zdarzają się kierowcom przygody, w których trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą przydarzyć się nieprzyjemne ekscesy na drodze.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji kiedy prowadził auto. Od jakiegoś czasu, jest całkowicie pewien swoich obeznania w temacie i wyrusza nawet w najdalsze mieściny naszego kraju, aczkolwiek tak jak zaznaczono wcześniej, głównie jedzie z Wieliczki do Trójmiasta.


Tak też było tym razem. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął kilkudniową drogę. Był zimowy ranek i blisko od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale jednak wymagający poślizg. Finalnie, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Nikomu na szczęście nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był przekonany już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do przełożonego, który niezwłocznie i skutecznie przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Andrychowie. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Andrychowa i przetransportował również Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego zdarzenia, auto ciężarowe musi odbyć przegląd zanim wyjedzie w późniejszą podróż zatem holowanie tira musiało być najlepszym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic wymagającego naprawy się z Tirem nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wspomina z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Andrychów.


Czy możliwe jest pogodzić rolę matki i profesjonalnego truckera? Do tego w tak dużym terenie, takim jak Andrychów? Wygląda na to, że oczywiście tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodzinki i jest zatrudniona jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Do niedawna pracowała jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że preferuje siebie zdecydowanie bardziej w zadaniach prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną onegdaj funkcją, dzierży w telefonie kontakty do swoich byłych kolegów z drużyny auto lawety w Andrychowie, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, niestandardowych przygodach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta wzywała swoich przeszłych kolegów z pracy, albowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta trochę przeszacowała objętość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Andrychowa. Błyskawiczna i profesjonalna pomoc drogowa posiadająca holownik była na miejscu piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku zapowiedziała przyjaciołom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Andrychowa jest niewykonalne. Pani Aneta musiała niezwłocznie jechać do swojej pięcioosobowej familii. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilka minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do normalnego wykonywania jej standardowych zadań . Super posiadać ofiarnych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł