BLOG

Tania laweta Sosnowiec
www.DrogowaPomoc.com.pl


Tania laweta Sosnowiec - gdzie szukać?

Data: 03 Grudzień 2020r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

Każda osoba, która pracuje zawodowo za kółkiem jako kierowca, powinna mieć przygotowany namiar na usługę taką jak tania laweta Sosnowiec. Co więcej, namiar ten powinni mieć pod ręką również wszyscy ci, którzy po prostu często podróżują samochodem- niezależnie od tego, czy są to rodzinne eskapady, czy obowiązki zawodowe.


W każdym bowiem przypadku, może dojść do niespodziewanych sytuacji na drodze, kiedy to tania laweta w Sosnowcu może nam pomóc uporać się z problemem związanym z naszym autem. A tych problemów może być wiele- począwszy od kolizji, stłuczek i wypadków, aż do awarii i uszkodzeń auta w czasie podróży.Problem na drodze? Rozwiązaniem będzie usługa taka jak tania laweta Sosnowiec.


Jak wyżej nadmieniono, problemów związanych z autem w czasie podróży może być bardzo dużo. Co więcej, mogą się one przydarzyć nam wiele, wiele kilometrów od domu. Wówczas ciężko jest zorganizować rodzinę czy znajomych w celu holowania auta. Ba- nietrudno się domyślić, że holowanie auta przez kilkaset kilometrów nie jest najlepszym rozwiązaniem.


Po pierwsze dlatego, że wielogodzinne holowanie samochodu przez znajomych czy rodzinę jest po prostu ryzykowne- narażamy przez to bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników drogi. Po drugie dlatego, że auto holujące jest narażone na ponadprzeciętne obciążenie dla silnika, co może skończyć się… awarią auta na drodze. Wówczas okazać się może, że z jednego problemu zrobią się nam dwa, a tania laweta w Sosnowcu będzie miała po prostu dwa razy więcej pracy.


Dlatego tak ważne jest to, aby w razie usterki, awarii, wypadku lub kolizji nie próbować ratować sytuacji na siłę. Po to funkcjonują firmy oferujące takie usługi jak tania laweta Sosnowiec, żeby w razie potrzeby wykonać do nich telefon i skorzystać z profesjonalnej pomocy na drodze. Rozważmy zatem wszystkie za i przeciw w kontekście próby samodzielnego holowania lub naprawy auta i po prostu zlećmy to profesjonalistom.Tania laweta w Sosnowcu jakie są koszty?


Za każdym razem, kiedy dzwoni do nas klient z pytaniem o wycenę naszych usług, przede wszystkim staramy się poznać sytuację klienta. Podczas rozmowy staramy się dopytać o wszelkie szczegóły związane z lokalizacją klienta, a także o powód, dla którego zdecydował się do nas zadzwonić. Czasami okazuje się bowiem, że zamiast wysyłać cały zespół taniej lawety w Sosnowcu, wystarczy na przykład wysłać ekipę mobilnej wulkanizacji, która może wymienić koło, tudzież naprawić oponę.Co jeszcze musi wiedzieć zespół taniej lawety w Sosnowcu, zanim wyruszy w trasę?


Tak naprawdę, najważniejsza informacja dla zespołu pomocy drogowej to konkretne określenie liczby osób uczestniczących w zdarzeniu, które następnie trzeba będzie przetransportować. Dzieje się tak dlatego, że tania laweta w Sosnowcu oprócz transportu uszkodzonego auta, może także transportować osoby poszkodowane. Dzięki temu klienci mają zapewnioną kompleksową usługę.W czym jeszcze może nam pomóc tania laweta w Sosnowcu? Naprawa auta.


Oprócz wyżej wymienionych kwestii, pomagamy klientom w naprawie samochodu uszkodzonego w wypadku. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie zajmujemy się właśnie naprawą aut uszkodzonych, po kolizjach i wypadkach. W każdym z tych przy przypadków zrobimy wszystko, aby doprowadzić do pełnej sprawności auto przyprowadzone przez tanią lawetę w Sosnowcu.


Co więcej, na czas naprawy zaproponujemy klientowi bezpłatne auto zastępcze- posiadamy wszystkie klasy samochodów zastępczych, od klasy A, do klasy E. Jedyne co musi zrobić klient, to zgłosić nam potrzebę wypożyczenia auta zastępczego na czasu naprawy, wówczas podstawimy je w razie potrzeby pod dom klienta. Jak widać, tania laweta Sosnowiec to nie tylko kompleksowa pomoc drogowa, ale też obsługa po wypadku- od naprawy auta, poprzez wypożyczenie samochodu zastępczego, aż do odbioru sprawnego pojazdu.Tania laweta Sosnowiec skup aut.


Należy także zwrócić uwagę, że zespół taniej lawety w Sosnowcu może także zaproponować jeszcze jedną usługę. W momencie, gdy auto jest uszkodzone tak bardzo, że jego naprawa jest niemożliwa, bądź jej koszt przekracza wartość samochodu, możemy na miejscu odkupić od klienta rozbite auto i przy pomocy prostej umowy uwolnić klienta od całego kłopotu związanego z lawetowaniem i naprawianiem auta. Odciążamy klienta również od całego żmudnego i stresującego procesu odzyskiwania odszkodowania od ubezpieczyciela.


Znamy się na tym biznesie, funkcjonujemy w nim od lat i wiemy, z jakimi komplikacjami może się wiązać odzyskiwanie odszkodowania z ubezpieczenia OC sprawcy. Z reguły świadczenie przewidziane przez ubezpieczyciela jest dramatycznie zaniżane, przez co wypłacone środki często nie są w stanie pokryć nawet kosztów naprawy rozbitego auta. Dochodzenie swoich praw zajmuje często bardzo wiele czasu, a przede wszystkim stresu. Dlatego też, tania laweta w Sosnowcu skupuje od klientów powypadkowe auta i odciąża ich od problemów związanych z wypłatą ubezpieczenia.Usługi poza granicami kraju Sosnowiec Laweta.


Mimo tego, że obsługujemy głównie Sosnowiec i okolice, docieramy z naszą usługą również w każde miejsce na mapie Polski. Obsługujemy cały krajowy rynek, a tania laweta Sosnowiec może być wysłana w dowolne województwo i w dowolne miasto.


Oprócz rynku krajowego, niejednokrotnie zdarza nam się wysyłać nasz zespół na teren zagranicznych państw. Należą do nich chociażby Chorwacja, Niemcy, Czechy, Słowacja i wiele, wiele innych europejskich krajów. Bez znaczenia jest zatem to, gdzie utknąłeś ze swoim autem- tania laweta Sosnowiec pomoże Ci nawet w najdalszym zakątku Europy. Przywiezie do kraju (w wybrane miejsce) zarówno uszkodzony lub rozbity pojazd, a także wszystkich pasażerów. Pamiętaj jednak o tym, aby w momencie wybierania telefonu do naszego serwisu, już na samym początku rozmowy podać dokładne informacje o zdarzeniu, przez które potrzebujesz pomocy. Ułatwisz życie zarówno nam, jak i sobie.


Na koniec chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że jeżeli nie jesteś sprawcą wypadku, przysługuje Ci bezpłatna auto laweta w Sosnowcu i bezpłatne auto zastępcze.


Zapraszamy do kontaktu!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł