LAWETA CIĘŻKOWICE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Ciężkowice i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Ciężkowicach.


Kiedy musisz wezwać całodobową pomoc drogową?


Odległa wyprawa tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, jest związana z kilkoma bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych przypadkowych przygód w trasie może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej może być potrzebne lawetowanie naszego auta do Ciężkowic choćby w wyniku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Ciężkowice?


Bez względu na to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych okolicznościach niewykluczone, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wycieczkę wszyscy zakładamy, że przybędziemy do punktu docelowego bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy na wzgląd, że nie zawsze tak się dzieje. Miej zatem pod ręką numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Ciężkowice. Czy warto mieć numer telefonu do firmy w której obowiązkowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h bywa wymagana w wypadku sytuacji kłopotliwych. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy kierowcom na terenie Ciężkowic i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA CIĘŻKOWICE:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najstraszliwszych przypadkach. Jak wyżej podkreśliliśmy, oferujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście każdego pojazdu.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po wykonaniu telefonu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, musisz skrupulatnie naszkicować okoliczność, w której się znaleźliśmy. Powinno się zasygnalizować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wsparcia chcielibyśmy. Może to holowanie auta osobowego w Ciężkowicah? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Być może wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do nas trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Dlaczego trzeba posiadać zapisany telefon do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Ciężkowice.


Kolega Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Podróżuje na terytorium całej Polski w ramach obowiązków zawodowych, przez co ma w telefonie zapamiętany numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Ciężkowicach, gdzie żyje od wielu kwartałów. W zasadzie przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się jedynie kilka razy przygoda, kiedy to niezbędne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek niezależnie od tego, Pan Marek z reguły ma na uwadze brutalną prawdę, że droga potrafi być nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się poniedziałkowy świt, bohater tej opowiastki jak każdego dnia wsiadł do flotowego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Ciężkowic zaplanowanego miejsca spotkania z partnerem biznesowym. Na początku trasy, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek dojechał na pobocze i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną usterki. Czy zbiornik jest pusty i niezbędny jest dowóz paliwa? Miernik wskazywał jednakowoż prawie połowę pełnego zbiornika. Po wyczerpujących oględzinach auta Pan Marek zauważył, że na sto procent nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne działania w związku z tym elementem auta. Upływały następne minuty, a do rozmowy z kontrahentem zostało mniej niż kilka kwadransów. Pan Marek musiał szybko przygotować rozwiązanie do przygody, która go spotkała. Intensywnie myśląc, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Ciężkowicach, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się w pobliżu w niewiele ponad pół godziny od zgłoszenia. Po szczegółowych obserwacjach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, albowiem samochód powinno się lawetować do Ciężkowic. Jak postanowili, tak zrobili. W następnej kolejności Pan Marek niezwłocznie wypożyczył auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu cele związane z zatrudnieniem i dotrzeć na oczekiwane negocjacje z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Ciężkowice.Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy zdecydowanie lepiej, niż w jego ostatniej, gdzie świadczył pracę na etacie fachowca od zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. rozwalonych świateł a także przystanków tramwajowych. Od dekad marzył jednakowoż, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać zawodowym kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i obecnie Pan Piotr nieprzerwanie wyrusza w trasy pomiędzy Wieliczką, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr od dawna jest związany z branżą motoryzacyjną już jako dwudziestolatek zdał kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy z kilku przyczyn obawiał się się podjąć zatrudnienia na etacie zawodowego kierowcy, bo dobitnie kojarzył z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy to nauczyciel opowiadał rozmaite opowieści połączone z etatem szofera. To, jak powtarzalnie wypadają w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze miał w pamięci, jak nauczyciel niejednokrotnie przypominał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy radził sobie z usterką w pół godziny. Warto podkreślić, że czasami dochodziło do sytuacji, w których zalecane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci też najdziwniejsze opowiastki o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się pracownikom incydenty, kiedy zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im mogą przydarzyć się nieprzewidziane przygody podczas podróży.


Z upływem czasu jednakowoż, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien swoich kompetencji kiedy prowadził auto. Teraz, jest bezapelacyjnie pewien swoich kompetencji i wyjeżdża w dalekie miasta Polski, aczkolwiek tak jak doprecyzowano powyżej, głównie jeździ z Wieliczki do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i wyjechał w cotygodniową podróż. Był jesienny poranek i blisko od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, ale wymagający poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wylądował w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr wiedział już chwilę po zdarzeniu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który niezwłocznie i skutecznie ściągnął całodobową pomoc drogową w Ciężkowicach. Kiedy dojechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Ciężkowic i przetransportował również Pana Piotra. Mimo mało znaczącego incydentu, auto ciężarowe musi odbyć modernizację nim uda się w następną podróż także holowanie tira musiało być jedynym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic strasznego się z samochodem ciężarowym nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Ciężkowice.


Czy można jednocześnie ogarnąć rolę mamy i zawodowego kierowcy? Na dodatek w tak ogromnym mieście, jakim są Ciężkowice? Wygląda na to, że tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i jest zatrudniona jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, ale odnajduje siebie bardziej w profesji kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej funkcją, ma kontakty do swoich najlepszych przyjaciół z zespołu auto lawety w Ciężkowicach, którzy od niepamiętnych czasów zajmują się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niestandardowych przygodach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta dzwoniła po jej dawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, ponieważ był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała zawartość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Na szczęście, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Ciężkowic. Niezwłoczna i sprawna pomoc drogowa posiadająca holownik znalazła się obok Pani Anety dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku zakomunikowała zespołowi przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Ciężkowic było niewyobrażalne. Pani Aneta była zobowiązana niezwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do normalnego uskuteczniania swoich standardowych zadań . Super mieć wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł