LAWETA JORDANÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Jordanów i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Jordanowie.


Kiedy musisz ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka podróż tak i w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest powiązana z kilkoma bazowymi problemami. Z powodu rozmaitych przypadkowych przygód w trasie może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego środka transportu do Jordanowa choćby w przypadku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? Jak może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Jordanów?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku przypadkach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że zaczynając podróż każdy z nas zakłada, że przybędziemy do celu bez niespodzianek, ale miejmy na uwadze, że nie zawsze tak się wydarza. Miej po prostu zapisany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Jordanów. Czy należy mieć telefon do firmy usługowej w której bazowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Powinno się podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezbędna w wypadku sytuacji kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Jordanowa i w zasięgu kilkuset kilometrów. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, aut lawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA JORDANÓW:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw ma na wyposażeniu najlepszy na rynku holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najtrudniejszych warunkach. Jak wyżej podkreśliliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom każdego auta.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po wykonaniu telefonu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego wypadku, trzeba uczciwie nakreślić okoliczność, w której się znaleźliśmy. Trzeba zakomunikować pracownikowi pomocy drogowej, jakiego typu usługi żądamy. Może to holowanie auta osobowego w Jordanowie? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? Być może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny jest zwykły dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy zatelefonujesz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Dlaczego warto mieć zapisany numer telefonu do znajomej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Jordanów.


Kolega Marek pracuje zawodowo jako sprzedawca. Podróżuje w obrębie całej Polski w ramach pełnienia zadań służbowych, z tego względu posiada w kontaktach telefonicznych zapisany numer do znanej mu pomocy drogowej w Jordanowie, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu kwartałów. W zasadzie w ciągu całego życia zdarzyła mu się jedynie kilka razy sytuacja, w której potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek zawsze ma na uwadze brutalną prawdę, że droga zdarza się, że jest bezlitosna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się piątkowy poranek, główny aktor tej historii jak w każdy dzień wsiadł do flotowego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Jordanowa docelowego miejsca spotkania z kontrahentem. Na początku trasy, auto Pana Marka zaczęło tracić moc, przez co Pan Marek udał się na pobocze i zaczął rozmyślać co jest przyczyną usterki. Może zbiornik jest opróżniony i niezbędny będzie dowóz paliwa? Miernik pokazywał mimo wszystko prawie 90% całego zbiornika. Po szybkich inspekcjach auta Pan Marek zorientował się, że na sto procent nie jest też wymagana wymiana koła czy inne rozmaite decyzje związane z tą właśnie częścią samochodu. Upływały kolejne odcinki czasu, a do rozmowy z kontrahentem zostało nieco ponad kilka kwadransów. Pan Marek postanowił szybko znaleźć panaceum do przygody, która go spotkała. Intensywnie analizując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Jordanowie, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się w pobliżu w tylko pół godziny od telefonu. Po szczegółowych weryfikacjach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, ponieważ auto należy lawetować do Jordanowa. Tak też postąpiono. Następnie Pan Marek niezwłocznie otrzymał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu cele związane z zatrudnieniem i dotrzeć na zaplanowane negocjacje z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Jordanów.Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej profesji bezapelacyjnie lepiej, niż w jego ostatniej, gdzie świadczył pracę na stanowisku operatora infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zniszczonych świateł i przystanków tramwajowych. Przez dziesięciolecia wymarzył sobie jednakowoż, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i stać się kierowcą TIRa. Tak się stało i obecnie Pan Piotr nieprzerwanie kursuje w trasy pomiędzy Wieliczką, a Trójmiastem czy innymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od dawna jest powiązany z branżą samochodową już jako dwudziestolatek ukończył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć pracy na półetacie kierowcy, bowiem dobitnie pamiętał z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy instruktor charakteryzował ciekawe historie połączone z etatem profesjonalnego kierowcy. To, jak często przytrafiają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze miał w pamięci, jak szkoleniowiec bez przerwy przypominał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią w kwadrans. Warto podkreślić, że epizodycznie zdarzały się przypadki, w których niezbędne było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci też najpopularniejsze przypowieści o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie zdarzają się szoferom incydenty, kiedy to warto holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą wypaść nieoczekiwane kolizje w trasie.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr doskonaląc się jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego kompetencji za kółkiem. Teraz, jest stuprocentowo świadomy swoich warsztatu i wyrusza nawet w najdalsze zakamarki Polski, jednak tak jak wspomniano wcześniej, zwykle odbywa podróż z Wieliczki do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i rozpoczął wielogodzinną podróż. Był wiosenny ranek i niedaleko od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w krótki, aczkolwiek wymagający poślizg. Na koniec, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, jednak Pan Piotr był świadomy już chwilę po zdarzeniu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który szybko i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Jordanowie. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Jordanowa i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe musiało przejść badania techniczne zanim wyjedzie w następną wycieczkę zatem holowanie tira stało się najlepszym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic poważnego się z Tirem nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach przypomina sobie z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa Jordanów.


Czy możliwe jest pogodzić obowiązki mamy i pracującego szofera? I to w tak dużym mieście, jak Jordanów? Mamy dowód na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i pracuje jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała jako pomoc drogowa, ale widzi siebie raczej w zadaniach prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, posiada numery telefonów do swoich ulubionych kolegów z drużyny auto lawety w Jordanowie, którzy od dekad służą całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, niestandardowych wypadkach.


Jakiś czas temu Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich niedawnych przyjaciół z byłego miejsca zatrudnienia, albowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta trochę przeszacowała zawartość stanu paliwa w zbiorniku. Cała radość w tym, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Jordanowa. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik znalazła się na miejscu dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta od razu zapowiedziała zespołowi przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Jordanowa nie wchodzi rachubę. Pani Aneta musiała jak najszybciej wracać do jej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilka minut, toteż Pani Aneta w korzystnym czasie wróciła do najzwyklejszego robienia swoich obowiązków. Super mieć wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł