LAWETA KĘTY I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Kęty i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie Kęty.


W jakich przypadkach powinno się ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa tak i w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma podstawowymi zagrożeniami. Z powodu rozmaitych niezapowiedzianych zdarzeń podczas podróży może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego środka transportu do Kęt chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? Jak nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Kęty?


Bez znaczenia jest to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich sytuacjach niewykluczone, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wyruszając w wyjazd każdy z nas zakłada, że dojedziemy do celu bez ekscesów, ale bierzmy pod uwagę, że nie tylko tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zatem pod ręką telefon do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Kęty. Dlaczego warto posiadać numer telefonu do firmy w której obowiązkowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Trzeba zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h często jest wymagana w przypadkach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Kęty i miejscowości okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA KĘTY:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najlepszy na rynku holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Jak wyżej podkreśliliśmy, zapewniamy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego pojazdu.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego problemu, musisz dokładnie nakreślić sytuację, w której się znaleźliśmy. Trzeba zasygnalizować pracownikowi pomocy drogowej, jakiej wspomagania żądamy. Czy będzie to holowanie auta osobowego Kęty? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam popularna drobna usterka na drodze? Być może wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie zwykły dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Z jakich powodów trzeba posiadać zapisany telefon do znajomej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Kęty.


Kolega Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Odbywa podróże na terytorium całej Polski w ramach zadań służbowych, z tego względu posiada w telefonie zapamiętany numer do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej Kęty, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu kwartałów. Co prawda przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się jedynie kilka razy sytuacja, kiedy to niezbędne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek zawsze uważa na , że droga potrafi być nie do przewidzenia.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się wtorkowy poranek, główny aktor tej ciekawej przypowieści jak w każdy dzień wsiadł do swojego auta osobowego firmy Volkswagen i udał się w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Kęt miejsca spotkania z partnerem biznesowym. Na początku trasy, auto Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na wyłączony z ruchu pas i zaczął rozmyślać co jest przyczyną awarii. Może bak jest nienapełniony i potrzebny będzie dowóz paliwa? Znacznik sygnalizował jednakowoż aż 90% pełnego zbiornika. Po szybkich oględzinach samochodu Pan Marek zorientował się, że na sto procent nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne rozmaite działania w związku z tym komponentem pojazdu. Ulatywały następne kwadranse, a do rozmowy z kontrahentem było już tylko kilka kwadransów. Pan Marek chciał bezzwłocznie przygotować
panaceum do niespodzianki, która go spotkała. Niedługo myśląc, Pan Marek wezwał pomoc drogową Kęty, która mogła mu pomóc w tej niestandardowej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na miejscu w zaledwie kilka kwadransów od wezwania. Po skrupulatnych badaniach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo pojazd zaleca się lawetować do Kęt. Jak postanowili, tak zrobili. Następnie Pan Marek od razu zdecydował się na auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu obowiązki służbowe i dotrzeć na oczekiwane negocjacje z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Kęty.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy bezdyskusyjnie lepiej, niż w poprzedniej, w której był na etacie operatora infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych sygnalizatorów świetlnych a także przystanków autobusowych. Od dekad zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i być zawodowym kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i od jakiegoś czasu Pan Piotr systematycznie kursuje w trasy między Wieliczką, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od dawna był związany z motoryzacją już jako dwudziestolatek ukończył kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas z kilku przyczyn obawiał się się podjąć obowiązków na półetacie kierowcy, ponieważ dobrze kojarzył z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy to szkoleniowiec opisywał ciekawe opowieści nierozerwalne z pracą profesjonalnego kierowcy. O tym, jak powtarzalnie przydarzają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale miał w pamięci, jak szkoleniowiec często przytaczał historie o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią w pół godziny. Niemniej jednak niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których niezbędne było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał także najdziwniejsze historie o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często zdarzają się kierowcom sytuacje, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich zdarzyć się mogą nieprzewidziane wypadki w trasie.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego umiejętności za kółkiem. Obecnie, jest stuprocentowo pełny wiary co do jego warsztatu i wyjeżdża w dalekie miejscowości naszego kraju, jednakże tak jak zaznaczono wyżej, zwykle jedzie z Wieliczki do Trójmiasta.


Tak też było tym razem. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i zaczął kilkudniową podróż. Był zimowy ranek i w bliskiej odległości od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale wymagający poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wylądował w przydrożnym rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr domyślał się już kwadrans po wypadku, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który bez zastanowienia i na miejscu ściągnął całodobową pomoc drogową Kęty. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Kęt i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego zdarzenia, auto ciężarowe musiało przejść naprawę zanim wyjedzie w następną podróż toteż holowanie tira okazało się jedynym wyjściem. Finalnie nic ciężkiego się z samochodem ciężarowym nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z radością na buzi.Holowanie Busa Kęty.


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć codzienne zadania matki i profesjonalnego szofera? Na dodatek w tak zakorkowanym terenie, takim jak Kęty? Okazuje się, że jak najbardziej. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodziny i ma etat jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że odnajduje siebie raczej w obowiązkach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną onegdaj funkcją, posiada numery telefonów do swoich byłych przyjaciół z teamu auto lawety w Kętach, którzy od niepamiętnych czasów zajmują się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta wzywała jej przeszłych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, bowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco źle oceniła pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Kęt. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik znalazła się na miejscu piętnaście minut po telefonie. Pani Aneta niezwłocznie przekazała kolegom przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Kęt nie wchodzi rachubę. Pani Aneta była zobowiązana szybko jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w tylko kilka minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie udała się do zwykłego uskuteczniania jej standardowych zadań . Jak dobrze posiadać ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł