LAWETA SŁAWKÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Sławków i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Sławkowie.


Kiedy należy wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, wiąże się z wielorakimi podstawowymi zagrożeniami. W wyniku różnych losowych okoliczności na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego auta do Sławkowic choćby w wyniku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W czym nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Sławków?


Bez znaczenia jest to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich wypadkach możliwe, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w podróż każdy z nas zakłada, że dotrzemy do destynacji bez niespodzianek, ale miejmy na uwadze, że nie za każdym razem tak się dzieje. Miej zawsze pod ręką numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Sławków. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy w której bazowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Należy zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h bywa nieoceniona w przypadkach wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na przestrzeni Sławkowa i okolic. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA SŁAWKÓW:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu profesjonalny holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta profesjonalna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najcięższych wypadkach. Tak jak wspomnieliśmy, oferujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom obojętnie jakiego pojazdu.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zgłoszeniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu zaistniałego wypadku, trzeba skrupulatnie opisać sytuację, w której obecnie jesteśmy. Należy przekazać rozmówcy, jakiego typu usługi żądamy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Sławkowie? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas po prostu drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do nas zadzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych. Z jakich przyczyn warto mieć zapisany telefon do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Sławków.


Pan Marek pracuje zawodowo jako sprzedawca. Podróżuje po całej Polsce podczas wytycznych zawodowych, przez co ma w pamięci telefonu zapamiętany numer telefonu do znanej pomocy drogowej w Sławkowie, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. W zasadzie przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się jedynie trzy razy sytuacja, kiedy to potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale mimo wszystko, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga zdarza się, że jest nie do przewidzenia.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy świt, główny aktor tej historii jak co dzień wsiadł do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Sławkowa zaplanowanego miejsca rozmowy z kontrahentem. Po kilkunastu minutach, pojazd Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, przez co Pan Marek udał się na pobocze i zaczął zastanawiać się co jest powodem awarii. Może bak jest opróżniony i niezbędny jest dowóz paliwa? Miernik sygnalizował jednak prawie trzy czwarte całego baku. Po wyczerpujących badaniach samochodu Pan Marek skonstatował, że bezsprzecznie nie jest też zalecana wymiana koła czy inne decyzje związane z tym komponentem pojazdu. Upływały następne odcinki czasu, a do spotkania zostało mniej niż kilka kwadransów. Pan Marek chciał niezwłocznie odnaleźć rozwiązanie do przygody, która mu się przydarzyła. Niewiele analizując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Sławkowie, która mogła mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na widoku w tylko pół godziny od wezwania. Po profesjonalnych badaniach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie będą to drobne naprawy na drodze, tylko samochód należy lawetować do Sławkowa. Tak też postąpiono. Następnie Pan Marek od razu zdecydował się na auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu zadania związane z zatrudnieniem i zdążyć na oczekiwane rozmowy z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Sławków.Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej robocie bezsprzecznie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie był pełniąc obowiązki fachowca od zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. zniszczonych sygnalizatorów świetlnych a także przystanków tramwajowych. Od dekad zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się kierowcą TIRa. Tak się stało i obecnie Pan Piotr stale jeździ w drogę między Wieliczką, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr od lat jest związany z branżą motoryzacyjną już jako dwudziestolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie z kilku przyczyn bał się podjąć obowiązków na etacie zawodowego kierowcy, bo stuprocentowo miał w pamięci z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, jak nauczyciel analizował inspirujące anegdoty splecione z etatem szofera. To, jak często przytrafiają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze miał w pamięci, jak nauczyciel nieustannie przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy radził sobie z awarią w pół godziny. Trzeba zaznaczyć, że czasami dochodziło do sytuacji, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci także najpopularniejsze historyjki o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się szoferom przygody, w których należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wielu z nich mogą wypaść nie najprzyjemniejsze wypadki w trasie.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji za kółkiem. Teraz, jest bezapelacyjnie pewien jego warsztatu i jeździ w dalekie zakamarki naszej ojczyzny, jednak tak jak zaznaczono wyżej, zwykle wyrusza z Wieliczki do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął cotygodniową drogę. Był wiosenny ranek i kilka kilometrów od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, jednak Pan Piotr wiedział już chwilę po zdarzeniu, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który od razu i sprawnie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Sławkowie. Po tym, jak przyjechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Sławkowa i przetransportował również Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego incydentu, auto ciężarowe powinno odbyć modernizację zanim wyjedzie w kolejną wycieczkę więc holowanie tira było jedynym słusznym rozwiązaniem. Podsumowując, nic ciężkiego się z autem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z radością na buzi.Holowanie Busa Sławków.


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć rolę głowy rodziny i zawodowego szofera? Do tego w tak dużym terenie, takim jak Sławków? Wygląda na to, że tak. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i jest zatrudniona jako profesjonalny prowadzący auta dostawczego. W przeszłości pracowała jako pomoc drogowa, ale odnajduje się raczej w obowiązkach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości profesją, ma numery telefonów do jej byłych fachowców z zespołu auto lawety w Sławkowie, którzy od lat zajmują się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niezaplanowanych wypadkach.


Niedawno Pani Aneta wzywała swoich niedawnych przyjaciół z byłego miejsca zatrudnienia, albowiem był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta trochę mylnie przewidziała pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Sławkowa. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik była na miejscu dwadzieścia minut po telefonie. Pani Aneta na samym początku powiedziała zespołowi przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Sławkowa było niewyobrażalne. Pani Aneta chciała niezwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej odbyła się w zaledwie kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do normalnego wykonywania jej standardowych zadań . Warto mieć wspaniałych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł