LAWETA ZAKLICZYN I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Zakliczyn i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Zakliczynie.


W jakich przypadkach powinno się ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i w celach turystycznych, wiąże się z wielorakimi bazowymi niebezpieczeństwami. W wyniku rozmaitych niezapowiedzianych zdarzeń na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest wymagane lawetowanie naszego auta do Zakliczyna choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Zakliczyn?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku okolicznościach niewykluczone, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście rozpoczynając wycieczkę każdy z nas zakłada, że dojedziemy do destynacji bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie każdorazowo tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć po prostu pod ręką telefon do zaufanej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Zakliczyn. Czy warto mieć kontakt do firmy usługowej w której bazowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Warto uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h bywa nieoceniona w wypadku sytuacji kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy kierowcom na przestrzeni Zakliczyna i w zasięgu kilkuset kilometrów. Gwarantujemy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA ZAKLICZYN:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najstraszliwszych wypadkach. Tak jak podkreśliliśmy, zapewniamy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego pojazdu.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego wypadku, powinieneś dokładnie naszkicować sytuację, w której obecnie jesteśmy. Trzeba powiedzieć rozmówcy, jakiego rodzaju usługi żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Zakliczynie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas popularna drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest zwykły dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem do naszej firmy zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych. Z jakich powodów należy mieć pod ręką telefon do profesjonalnej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Zakliczyn.


Kolega Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Odbywa podróże po całej Polsce podczas zadań służbowych, w związku z czym posiada w telefonie dodany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Zakliczynie, gdzie mieszka i pracuje od kilku kwartałów. W zasadzie przez całe życie zdarzyła mu się tylko dwa razy sytuacja, kiedy to zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek z reguły uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga jest często nie do przewidzenia.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się wtorkowy poranek, pierwszoplanowy bohater tej opowiastki jak w każdy dzień wsiadł do swojego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Zakliczyna zaplanowanego miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek udał się na pas awaryjny i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną awarii. Może bak jest opróżniony i potrzebny będzie dowóz paliwa? Znacznik wskazywał jednak aż trzy czwarte pełnego zbiornika. Po krótkich inspekcjach samochodu Pan Marek skonstatował, że na sto procent nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne czynności w związku z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały następne sekundy, a do spotkania zostało nieco ponad kilka godzin. Pan Marek chciał niezwłocznie przygotować wyjście z niespodzianki, która go spotkała. Trzeźwo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Zakliczynie, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na widoku w niewiele ponad kilkadziesiąt minut od zgłoszenia. Po skrupulatnych badaniach, pracownicy auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo pojazd trzeba lawetować do Zakliczyna. Tak też postąpiono. W następnej kolejności Pan Marek bardzo szybko wypożyczył auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu obowiązki służbowe i dojechać na oczekiwane spotkanie z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Zakliczyn.Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej robocie zdecydowanie lepiej, niż w jego ostatniej, gdzie był pełniąc rolę fachowca od infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zniszczonych sygnalizatorów świetlnych czy też torów tramwajowych. Przez całe dzieciństwo wymarzył sobie jednak, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i stać się przewoźnikiem TIRa. Do tego finalnie doszło i od jakiegoś czasu Pan Piotr cyklicznie wyrusza w drogę między Wieliczką, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr od dawna był związany z motoryzacją zaledwie jako dziewiętnastolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy niestety obawiał się się podjąć obowiązków na etacie zawodowego kierowcy, ponieważ doskonale miał w pamięci z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, kiedy wykładowca analizował ciekawe opowieści nierozerwalne z etatem profesjonalnego kierowcy. O tym, jak permanentnie wypadają w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś nieustannie sobie przypominał, jak wykładowca bez przerwy mówił o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w pół godziny. Trzeba zaznaczyć, że epizodycznie miały miejsce sytuacje, w których wymagane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie również najróżniejsze opowiastki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przydarzają się szoferom sytuacje, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wszystkim im mogą wypaść nie najprzyjemniejsze ekscesy podczas podróży.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich umiejętności za kółkiem. Obecnie, jest stuprocentowo pewien swoich umiejętności i wyrusza w różne mieściny Polski, jednakże tak jak podkreślono wyżej, zwykle jeździ z Wieliczki do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i wyruszył w cotygodniową podróż. Był jesienny ranek i kilkanaście minut od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz mało komfortowy poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi na szczęście nic się nie stało, jednak Pan Piotr domyślał się już kwadrans po wypadku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który niezwłocznie i skutecznie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Zakliczynie. Po tym, jak przyjechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Zakliczyna i przetransportował również Pana Piotra. Mimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe musiało przejść badania techniczne zanim wyjedzie w następną trasę zatem holowanie tira okazało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Podsumowując, nic strasznego się z samochodem ciężarowym nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z radością na twarzy.Holowanie Busa Zakliczyn.


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć rolę mamy i pracującego szofera? Ponadto w tak ogromnym terenie, jakim jest Zakliczyn? Wygląda na to, że tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała jako pomoc drogowa, jednakże woli swoją osobę raczej w roli kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej profesją, ma kontakty do jej ulubionych ekspertów z zespołu auto lawety w Zakliczynie, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, niezaplanowanych przygodach.


Jakiś czas temu Pani Aneta dzwoniła po swoich byłych znajomych z byłego miejsca zatrudnienia, ponieważ był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Zakliczyna. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się zaraz przy busie trzydzieści minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu przekazała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Zakliczyna było niewyobrażalne. Pani Aneta była zobowiązana jak najszybciej jechać do swojej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkanaście minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie wróciła do codziennego wykonywania jej obowiązków. Jak dobrze posiadać ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł