LAWETA ZATOR I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Zator i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie Zator.


Kiedy musisz ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, wiąże się z kilkoma podstawowymi problemami. W wyniku różnorakich niezapowiedzianych przygód podczas podróży może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy zmuszeni korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego środka transportu do Zator chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? Jak może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Zator?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych przypadkach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wyruszając w podróż wszyscy zakładamy, że dobrniemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale bierzmy pod uwagę, że nie za każdym razem tak się wydarza. Posiadaj po prostu pod ręką numer telefonu do najlepszej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Zator. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy w której obowiązkowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Trzeba położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może być wymagana w przypadkach nieprzewidzianych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy turystom na terenie Zator i okolic. Możemy zapewnić transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA ZATOR:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalny holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najcięższych wypadkach. Tak jak podkreśliliśmy, zapewniamy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego czterokołowca.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego wydarzenia, trzeba skrupulatnie opisać sytuację, w której się znaleźliśmy. Trzeba powiedzieć rozmówcy, jakiego rodzaju pomocy chcielibyśmy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Zator? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas prosta, drobna usterka na drodze? Być może niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej firmy zadzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Dlaczego warto mieć zanotowany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej? Anegdota.


Lawetowanie samochodu osobowego Zator.


Miły Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Odbywa podróże w obrębie całej Polski w ramach zadań zawodowych, w związku z czym posiada w kontaktach telefonicznych zapisany numer telefonu do znanej pomocy drogowej w Zator, gdzie mieszka od kilkunastu kwartałów. Co prawda od wielu lat zdarzyła mu się tylko dwa razy przygoda, kiedy to potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na , że droga jest często nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się piątkowy poranek, pierwszoplanowy bohater naszej historii jak każdego dnia otworzył drzwi do służbowego auta osobowego firmy Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Zator miejsca spotkania z partnerem biznesowym. W połowie drogi, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek zjechał na pas awaryjny i zaczął rozmyślać co jest przyczyną usterki. Czy zbiornik jest pusty i zalecany będzie dowóz paliwa? Znacznik sygnalizował jednak ponad 90% pełnego baku. Po wyczerpujących kontrolach auta Pan Marek stwierdził, że bezsprzecznie nie jest też potrzebna wymiana koła czy odrębne działania związane z tym elementem auta. Upływały kolejne kwadranse, a do rozmowy z kontrahentem było już mniej niż parę kwadransów. Pan Marek chciał bezzwłocznie przygotować panaceum do niespodzianki, która mu się przydarzyła. Trzeźwo analizując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Zator, która mogła mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się w pobliżu w zaledwie pół godziny od telefonu. Po skrupulatnych badaniach, członkowie załogi auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, ponieważ samochód zaleca się lawetować do Zator. Jak postanowili, tak zrobili. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek błyskawicznie otrzymał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu cele związane z zatrudnieniem i dojechać na ustalone spotkanie z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Zator.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej robocie bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego ostatniej, gdzie pracował wypełniając obowiązki fachowca od zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. zniszczonych znaków czy też przystanków tramwajowych. Od dekad zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby pójść w ślady ojca i stać się zawodowym kierowcą TIRa. Tak też się stało i od dawna Pan Piotr cyklicznie kursuje w podróż między Wieliczką, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z motoryzacją zaledwie jako dwudziestolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas niestety bał się podjąć obowiązków na półetacie kierowcy, bowiem stuprocentowo pamiętał z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy nauczyciel opowiadał inspirujące opowieści związane z pracą kierowcy. O tym, jak powtarzalnie przydarzają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś nieustannie sobie przypominał, jak instruktor często opowiadał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami na miejscu. Warto podkreślić, że czasami dochodziło do sytuacji, w których rozważane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie również najróżniejsze opowiastki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często zdarzają się kierowcom incydenty, kiedy trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wszystkim im mogą przydarzyć się nieprzyjemne ekscesy na drodze.


W ciągu lat jednak, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego kompetencji za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest stuprocentowo pewien jego umiejętności i podróżuje w różne rejony naszego kraju, ale tak jak zaznaczono wcześniej, zwykle jedzie z Wieliczki do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w wielogodzinną trasę. Był wiosenny poranek i kilka kilometrów od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w przydrożnym rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był świadomy już kwadrans po wypadku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który niezwłocznie i na miejscu zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Zator. Kiedy już dotarli na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Zator i zabrał ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe musi odbyć naprawę nim uda się w późniejszą podróż więc holowanie tira stało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Podsumowując, nic ciężkiego się z ciężarówką nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu przypomina sobie z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Zator.


Czy możliwe jest pogodzić rolę matki i profesjonalnego kierowcy? I to w tak ogromnym terenie, takim jak Zator? Wychodzi na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i ma etat jako profesjonalny prowadzący auta dostawczego. W przeszłości pracowała jako pomoc drogowa, jednakże odnajduje swoją osobę bardziej w zadaniach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, posiada numery telefonów do jej byłych ekspertów z drużyny auto lawety w Zator, którzy od dekad zajmują się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, nieprzewidzianych przygodach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała swoich dawnych przyjaciół z pracy, albowiem był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta troszeczkę źle oceniła zawartość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Zator. Szybka i sprawna pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się obok Pani Anety trzydzieści minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu przekazała przyjaciołom za pośrednictwem telefonu, że wyłącznie dowóz paliwa będzie potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Zator nie wchodzi rachubę. Pani Aneta chciała niezwłocznie jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej odbyła się w tylko kilka minut, toteż Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do normalnego wykonywania jej standardowych zadań . Warto mieć wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł