NAPRAWY POWYPADKOWE BEZGOTÓWKOWE
ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA
www.DrogowaPomoc.com.pl

Naprawy powypadkowe bezgotówkowe. Mechanika pojazdowa.


Firma DrogowaPomoc.com.pl oprócz klasycznych usług z związanych ze wsparciem kierowców na drodze w przypadku kolizji, wypadku czy usterki, świadczy również profesjonalne usługi związane z mechaniką pojazdową– w tym mechaniką powypadkową.NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE POWYPADKOWE


Oferujemy szeroki wachlarz bezgotówkowych usług odnośnie napraw powypadkowych:


 • Mechanika pojazdowa
 • Blacharstwo
 • Lakiernictwo
 • Elektromechanika
 • Przeglądy okresowe
 • Przegląd auta przed zakupem
 • Układy wydechowe


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Czym konkretnie się zajmujemy? • Klasyczna mechanika pojazdowa i elektromechanika.

Po pierwsze, świadczymy usługi związane bezpośrednio z profesjonalnym warsztatem samochodowym. W skład szerokiego wachlarza proponowanych przez nas usług wchodzi między innymi mechanika pojazdowa czy elektromechanika pojazdów. Niezależnie zatem od powodu, dla którego Twoje auta wymaga naprawy– poradzimy sobie z dosłownie każdą usterką, w najszybszym możliwym czasie.


Posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat, w którym nie straszne są nam zagadnienia związane z nowoczesną i często skomplikowaną elektromechaniką. Zadzwoń do nas, jeśli Twoje auto wymaga naprawy!


 • Blacharstwo i lakiernictwo.

Po drugie, specjalizujemy się w dziedzinach: blacharstwo i lakiernictwo. Jeżeli przypadkiem „przytarłeś” swoje auto wyjeżdżając z ciasnego parkingu, albo niefortunnie zahaczyłeś o wysoki krawężnik w centrum miasta- nie stanowi to dla nas wyzwania. Każdego dnia mierzymy się z problemami blacharsko- lakierniczymi i pomagamy doprowadzić do estetycznego stanu auta po kolizjach, czy też po uszkodzeniach wynikających chociażby z niesprzyjającej aury pogodowej- czyli na przykład po uszkodzeniach powstałych w wyniku gradobicia.


 • Przeglądy okresowe.

Każdy kierowca musi brać pod uwagę fakt, że jego auto podlega corocznym przeglądom okresowym. Dzięki cyklicznym przeglądom mamy gwarancję, że możemy bezpiecznie podróżować i eksploatować nasze auto. Przeglądy okresowe mają zatem głównie dobre strony i powinniśmy je traktować jako coroczną, rutynową czynność mającą na celu poprawienie bezpieczeństwa na drodze.


 • Weryfikacja stanu technicznego auta. Przegląd samochodu przed zakupem.

Planujesz zakup auta używanego? Nie znasz się na samochodach, ale nie chciałbyś kupić przysłowiowego „kota w worku”? Służymy pomocą!

Sprawdzimy dogłębnie samochód, którym jesteś wstępnie zainteresowany. Dokonamy szczegółowego pomiaru lakieru, ocenimy czy auto jest faktycznie bezwypadkowe, a także skrupulatnie sprawdzimy jego wszystkie komponenty- silnik, skrzynię biegów, poszczególne układy i wiele, wiele innych aspektów.

Otrzymasz od nas szczegółowy raport z badania, a także zalecenia koniecznych napraw wraz ze wstępną wyceną. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję bezpieczeństwa transakcji i pełną świadomość tego, co kupujesz.


 • Po piąte, jest to bezgotówkowy serwis powypadkowy. Na czym on polega?

Niektórzy ludzie być może nie mają świadomości tego, że w przypadku niezawinionego wypadku lub kolizji przysługuje im powypadkowa, bezgotówkowa naprawa auta. Jeżeli zatem przytrafiła Ci się kolizja lub wypadek, naprawimy bezgotówkowo Twoje auto na koszt sprawcy. Niezależnie od tego, czy będą wymagane usługi blacharsko- lakiernicze, spawanie, czy naprawa układu wydechowego- poradzimy sobie z każdym zleceniem.


Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, między innymi z PZU, Link 4, Warta, Wiener, Compensa, Allianz, TUW, HDI, Ergo Hestia, Generali, Axa, Liberty Direct.W jaki sposób może Ci pomóc nasz bezgotówkowy serwis powypadkowy w Dąbrowie Górniczej? – Historia Pani Ewy.Pani Ewa, jako typowy niedzielny kierowca, raczej stroni od mechaniki pojazdowej, usług blacharsko- lakierniczych, czy też elektromechaniki. Nie zna się na tym i nigdy ją to nie pasjonowało. Co prawda, jej ojciec był pracował kiedyś jako mechanik samochodowy w Dąbrowie Górniczej i nieobce mu były takie zadania jak spawanie, blacharstwo czy lakiernictwo, ale Pani Ewie daleko do znajomości zagadnień z zakresu mechaniki pojazdowej. Jedyna styczność z mechaniką samochodową Pani Ewa ma podczas corocznych przeglądów okresowych, kiedy to jedzie do swojego zaufanego warsztatu samochodowego w celu weryfikacji np. układu wydechowego.


W ostatnim tygodniu jednak Pani Ewa nieco częściej musiała zaglądać do warsztatu mechaniki pojazdowej- przytrafiła się jej bowiem kolizja. Nieopatrznie wycofując z parkingu, lekko uderzył w nią samochód sąsiadki. Teoretycznie sprawa nie była skomplikowana- Pani Ewa sądziła, że skończy się na zwykłych poprawkach blacharsko- lakierniczych i na tym sprawa zostanie zamknięta. Blacharz lub lakiernik w Dąbrowie Górniczej to profesja deficytowa, ale Pani Ewa miała przecież kontakt do swojego zaprzyjaźnionego warsztatu samochodowego, który oprócz typowej mechaniki samochodowej wykonywał również naprawy bezgotówkowe– między innymi właśnie blacharstwo i lakiernictwo.Z tego też rozwiązania Pani Ewa zdecydowała się skorzystać, aby naprawić swoje auto po kolizji drogowej. Po krótkiej rozmowie z mechanikiem samochodowym, ustalili oni bezgotówkową naprawę auta. Po przyjeździe na miejsce, mechanik bardzo szybko stwierdził, że oprócz kwestii blacharsko- lakierniczych, potrzebne będzie spawanie kilku elementów karoserii. Auto po kolizji miało niestety totalnie zniszczony zderzak, więc bez spawania się nie obędzie. Po krótkiej rozmowie, Pani Ewa zostawiła swoje uszkodzone auto u mechanika, a sama wróciła do domu bezpłatnym autem zastępczym.


Kiedy po kilku dniach Pani Ewa zjawiła się na odbiór samochodu, była zaskoczona i wręcz zdumiona wyglądem swojego auta, które przecież kilka dni temu przeszło kolizję i miało uszkodzony przedni zderzak. Na szczęście jednak, mechanik stanął na wysokości zadania i dokonał bardzo precyzyjnego spawania, a następnie dokonał poprawek blacharsko- lakierniczych i auto Pani Ewy wyglądało jak nowe.


Pamiętajmy zatem- jeżeli przydarzyła się nam nie z naszej winy nawet choćby drobna stłuczka, kolizja czy nawet wypadek, warto rozważyć bezgotówkowy warsztat samochodowy, który bez żadnych dodatkowych opłat dokona stosownych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki, a także zadba o wizualne aspekty naszego samochodu. Począwszy od spawania czy wymiany uszkodzonych elementów, poprzez usługi typowo blacharsko- lakiernicze. To dzięki nim właśnie, nasze auto będzie wyglądało jak nowe!