LAWETA ŚWIĘTOCHŁOWICE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Świętochłowice i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Świętochłowice.


W jakich przypadkach trzeba wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i w celach turystycznych, jest związana z kilkoma podstawowymi problemami. Z powodu rozmaitych losowych zdarzeń na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy musieli korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest zalecane lawetowanie naszego pojazdu do Świętochłowic choćby w wyniku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W czym może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Świętochłowice?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku sytuacjach niewykluczone, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że rozpoczynając wyjazd wszyscy zakładamy, że przybędziemy do celu bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy na wzgląd, że nie tylko tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zatem zapisany numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Świętochłowice. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy w której podstawowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać nieoceniona w przypadkach awaryjnych. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Świętochłowic i miejscowości okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA ŚWIĘTOCHŁOWICE:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w profesjonalny holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Tak jak zaznaczyliśmy, proponujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom obojętnie jakiego samochodu.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą infolinię i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, należy skrupulatnie naszkicować okoliczność, w której przyszło nam się znaleźć. Trzeba przekazać rozmówcy, jakiego rodzaju wspomagania potrzebujemy. Może to holowanie auta osobowego w Świętochłowicach? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam popularna drobna usterka na drodze? A może wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest popularny w długich trasach dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do nas zadzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Z jakich przyczyn należy posiadać zanotowany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Świętochłowice.


Kolega Marek jest zatrudniony jako handlowiec. Podróżuje w obrębie całej Polski podczas pełnienia wytycznych zawodowych, z tego względu ma w telefonie dodany kontakt do znanej pomocy drogowej w Świętochłowich, gdzie żyje od kilku lat. Należy uczciwie zaznaczyć, że przez całe życie zdarzyła mu się jedynie trzy razy przygoda, w której niezbędne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek po prostu ma na uwadze bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być nie do przewidzenia.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się wtorkowy ranek, pierwszoplanowy bohater tej opowieści jak w każdy dzień otworzył drzwi do służbowego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Świętochłowic docelowego miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, przez co Pan Marek udał się na pobocze autostrady A1 i zaczął zastanawiać się nad przyczyną usterki. Czy bak jest pusty i zalecany będzie dowóz paliwa? Znacznik pokazywał jednak ponad trzy czwarte wypełnionego zbiornika. Po długich oględzinach pojazdu Pan Marek stwierdził, że bezsprzecznie nie jest też wymagana wymiana koła czy inne czynności związane z tą właśnie częścią samochodu. Mijały kolejne minuty, a do spotkania zostało mniej niż kilka godzin. Pan Marek musiał bezzwłocznie przygotować wyjście z sytuacji, która go spotkała. Intensywnie analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Świętochłowicach, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się w pobliżu w niewiele ponad godzinę od telefonu. Po skrupulatnych badaniach, członkowie załogi auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem auto zaleca się lawetować do Świętochłowic. Jak postanowili, tak zrobili. Później Pan Marek niezwłocznie wypożyczył auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu obowiązki firmowe i zdążyć na oczekiwane rozmowy z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Świętochłowice.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej robocie bezdyskusyjnie korzystniej, niż w jego ostatniej, w której był zatrudniony pełniąc obowiązki montera zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zniszczonych sygnalizatorów świetlnych a także latarni. Przez dziesięciolecia wymarzył sobie jednakowoż, aby pójść w ślady ojca i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i obecnie Pan Piotr systematycznie kursuje w trasy między Wrocławiem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr od wieków jest związany z branżą motoryzacjną zaledwie jako osiemnastolatek ukończył szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć obowiązków na stanowisku kierowcy, bowiem dobrze miał w pamięci z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy to nauczyciel analizował inspirujące opowiastki związane z profesją profesjonalnego kierowcy. O tym, jak często przydarzają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak wykładowca często opowiadał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z naprawą w kwadrans. Warto podkreślić, że niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których zalecane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też najpopularniejsze przypowieści o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się szoferom sytuacje, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – każdemu z nich mogą przytrafić się nieprzewidziane kolizje podczas podróży.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich kompetencji kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest stuprocentowo świadomy swoich kompetencji i wyjeżdża w dalekie mieściny naszej ojczyzny, ale tak jak podkreślono wcześniej, zwykle wyrusza z Wrocławia do Trójmiasta. Zwyczajowo. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął cotygodniową trasę. Był zimowy ranek i blisko od Wrocławia jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, jednakże Pan Piotr domyślał się już kwadrans po wypadku, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do szefa, który szybko i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Świętochłowicach. Kiedy dojechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Świętochłowic i przetransportował również Pana Piotra. Mimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe powinno odbyć przegląd przed wyruszeniem w późniejszą trasę, zatem holowanie tira stało się najlepszym wyjściem. Podsumowując, nic poważnego się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Siemianowice Śląskie


Czy można jednocześnie ogarnąć codzienne zadania mamy i zawodowego truckera? I to w tak wymagającym terenie, jak Świętochłowice? Mamy dowód na to, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodziny i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. Do niedawna pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że preferuje swoją osobę raczej w profesji kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, dzierży w telefonie kontakty do swoich byłych kolegów z zespołu auto lawety w Świętochłowicach, którzy zawsze parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, niezaplanowanych przypadkach.


Jakiś czas temu Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich przeszłych przyjaciół z przeszłego etatu, ponieważ był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta trochę przeszacowała pojemność rezerwy paliwowej w zbiorniku. Na szczęście, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Świętochłowic. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik pokazała się na miejscu trzydzieści minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie zakomunikowała przyjaciołom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Świętochłowic nie wchodzi rachubę. Pani Aneta musiała szybko wracać do jej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do codziennego uskuteczniania swoich standardowych zadań . Super posiadać ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł