LAWETA CHORWACJA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Chorwacja i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Chorwacji.


Kiedy trzeba ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż tak i w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest powiązana z wielorakimi bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych losowych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy musieli korzystać z pomocy drogowej może być potrzebne lawetowanie naszego auta w Chorwacji choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W jaki sposób nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Rijeka?


Bez względu na to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich sytuacjach być może będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wybierając się w podróż każdy z nas zakłada, że dobrniemy do celu bez ekscesów, ale bierzmy na wzgląd, że nie tylko tak się wydarza. Miej zatem pod ręką kontakt do najlepszej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Zagrzeb. Czy warto mieć kontakt do firmy w której bazowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Należy uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać wymagana w sytuacjach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy kierowcom na terenie Dubrownika i okolic. Możemy zapewnić transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ciężkich TIRów.


Wielokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w najwyższej jakości holownik, a jeździmy chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najtrudniejszych warunkach. Jak wyżej zaznaczyliśmy, oferujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście każdego auta.AUTO POMOC DROGOWA CHORWACJA:


Obszar usług: Chorwacja, Zagrzeb, Rijeka, Zadar, Szybenik, Split, Makarska, Dubrownik.  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego wypadku, musisz rzetelnie nakreślić sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Powinno się przekazać pracownikowi pomocy drogowej, jakiej pomocy żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Chorwacji? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny jest popularny w długich trasach dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do nas zatelefonujesz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Z jakich przyczyn należy posiadać zapisany numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Chorwacja.


Miły Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Podróżuje na terytorium całej Chorwacji w ramach pełnienia obowiązków zawodowych, w związku z czym ma w telefonie dodany kontakt do znanej pomocy drogowej w Dubrowniku, gdzie mieszka od kilku lat. W zasadzie przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się jedynie dwa razy sytuacja, kiedy wymagane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek zawsze bierze poprawkę na brutalną prawdę, że droga zdarza się, że jest bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy ranek, główny aktor tej przypowieści jak co dzień otworzył drzwi do służbowego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Rijeki miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek dojechał na pobocze autostrady i zaczął głowić się co jest powodem awarii. Może bak jest pusty i niezbędny będzie dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał jednakowoż aż trzy czwarte całego baku. Po krótkich badaniach auta Pan Marek skonstatował, że na pewno nie jest też niezbędna wymiana koła czy inne rozmaite decyzje nierozerwalne z tym komponentem pojazdu. Ulatywały kolejne odcinki czasu, a do spotkania było już mniej niż kilka kwadransów Pan Marek musiał niezwłocznie odnaleźć wyjście z niespodzianki, która mu się przytrafiła. Intensywnie kombinując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Dubrowniku, która miała mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na miejscu w zaledwie kilka kwadransów od telefonu. Po szczegółowych obserwacjach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, albowiem samochód zaleca się lawetować do Dubrownika. Tak też postąpiono. Później Pan Marek błyskawicznie otrzymał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu zadania służbowe i dojechać na umówione rozmowy z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Zadar.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy zdecydowanie korzystniej, niż w poprzedniej, gdzie świadczył usługi wypełniając obowiązki operatora zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. rozwalonych znaków i przystanków autobusowych. Od dekad wymarzył sobie to, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr stale kursuje w podróż między Zadarem, a Splitem czy innymi chorwackimi miastami.


Pan Piotr od dawna jest związany z motoryzacją już jako osiemnastolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy niestety bał się podjąć obowiązków na etacie szofera, ponieważ dobrze miał w pamięci z wykładów kursu nauki jazdy, jak instruktor charakteryzował inspirujące historie związane z etatem profesjonalnego kierowcy. O tym, jak niejednokrotnie wypadają w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat pamiętał, jak szkoleniowiec częstokroć przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w pół godziny. Należy jednak zauważyć, że epizodycznie miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najróżniejsze historie o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przydarzają się kierowcom sytuacje, kiedy to zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wielu z nich mogą wypaść nieprzewidziane wypadki na drodze.


Z upływem czasu jednakowoż, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako sporadyczny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich umiejętności kiedy prowadził auto. Obecnie, jest bezsprzecznie pełny wiary co do swoich kompetencji i jeździ nawet w najdalsze rejony naszego kraju, aczkolwiek tak jak podkreślono wcześniej, zwykle odbywa podróż z Zadaru do Splitu.


Tak też było tym razem Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w wielogodzinną drogę. Był letni poranek i kilkanaście minut od Zadaru jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, acz mało komfortowy poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wylądował w przydrożnym rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, jednak Pan Piotr wiedział już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który szybko i na miejscu ściągnął całodobową pomoc drogową w Zadarze. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Zadaru i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno odbyć modernizację zanim wyjedzie w późniejszą wycieczkę więc holowanie tira stało się koniecznością. Finalnie nic strasznego się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu przypomina sobie z radością na buzi.Holowanie Busa Zagrzeb.


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć rolę pani domu i pracującego kierowcy? Na dodatek w tak dużym mieście, jak Zagrzeb? Okazuje się, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednakże woli się raczej w profesji kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej profesją, dzierży w telefonie numery telefonów do jej najlepszych przyjaciół z drużyny auto lawety w Zagrzebiu, którzy od niepamiętnych czasów parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, niezaplanowanych przygodach.


Jakiś czas temu Pani Aneta wzywała swoich dawnych przyjaciół z byłego miejsca zatrudnienia, ponieważ był potrzebny dowóz paliwa Pani Aneta nieznacznie źle oceniła zawartość rezerwy paliwowej w baku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Zagrzebia. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się zaraz przy busie trzydzieści minut po telefonie. Pani Aneta od razu zakomunikowała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Zagrzebia nie wchodzi rachubę Pani Aneta chciała szybko wracać do jej pięcioosobowej familii. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie powróciła do codziennego uskuteczniania jej obowiązków. Jak dobrze mieć takich przyjaciół!Pomoc drogowa ChorwacjaOd lat, bez względu na aurę Chorwacja bywa jednym z dominujących kierunków urlopowych dla wielu naszych rodaków. Do wielu słonecznych miejscowości takich jak Dubrownik, Zagrzeb czy Zadar wybieramy się incydentalnie osobówkami i autobusami w związku z tym powinniśmy pamiętać o pomocy drogowej w Chorwacji. Co nam mówi frazę „Holowanie Chorwacja” tudzież „Laweta Chorwacja”?


W następstwie rozluźnienia punktów granicznych, dużo łatwiej możemy odwiedzać różne zakątki bezsprzecznie więcej razy obieramy jako destynację planowanych wypoczynków lokacje i atrakcje turystyczne, przykładowo Rijeka, Szybenik czy Makarska. Konsekwencją tego jest również, że coraz popularniejsze bywają firmy asystujące urlopowiczom najczęściej to pomoc drogowa w Chorwacji. To swego rodzaju udogodnienie w przemieszczaniu się wynika także z powszechnych, nowoczesnych technologii. Przede wszystkim dzięki nim, jeżeli przydarzy się naszej familii zepsucie kampera w ramach wielokilometrowej tułaczki, błyskawicznie mamy sposobność wklepać w wyszukiwarce telefony komórkowego „pomoc drogowa Chorwacja”, lub „laweta Chorwacja”, po to, by od razu zyskać spokojną głowę. Ale, pamiętajmy też, że „holowanie Chorwacja” oprócz powyższych, to jedno z pierwszych zwrotów jakie winno się wpisać w wyszukiwarce, w sytuacji, kiedy przydarzy się awaria auta.


Zatem czy auto laweta w Chorwacji bywa faktycznie tak niezbędna?


W momencie, gdy wybieramy się na niezapomniane urlopowe wypoczynki do miast o nazwie Dubrownik, Rijeka czy Split, pragniemy relaksu. Chcemy mieć wszystko zorganizowane w związku z tym, przygotujmy się, tak by nie zaskakiwały nas rozmaite problemy jak pomoc drogowa w Dubrowniku, holowanie w Zagrzebiu, czy lawetowanie w Splicie. Ubezpiecz się na sytuację uszkodzenia auta zdecydowanie zawczasu przed wyjazdem wbij w smartfonie numery do pomocy drogowej w Chorwacji, która dotrze w każdy, również najodleglejszy punkt Chorwacji.


Jeśli więc znajdujesz się w okoliczności niekorzystnej i masz potrzebę zdecydować się na skorzystanie z takich serwisów jak lawetowanie, holowanie czy pomoc drogowa w Chorwacji skontaktuj się z nami. Dobrniemy w najszybszym czasie i sprawimy, że najskuteczniejsza pomoc drogowa w Chorwacji obroni Twój urlop!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł