LAWETA WIELICZKA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Wieliczka i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Wieliczce.


Kiedy powinno się wezwać całodobową pomoc drogową?


Daleka podróż zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest powiązana z kilkoma bazowymi problemami. Z powodu wielorakich nieprzewidzianych przygód podczas podróży może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego środka transportu do Wieliczki chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Może być niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie czy drobne naprawy na drodze. Co w takim przypadku robić? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Wieliczka?


Bez względu na to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku przypadkach możliwe, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wybierając się w przygodę każdy z nas zakłada, że dotrzemy do celu bez ekscesów, ale miejmy świadomość, że nie każdorazowo tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć zawsze zapisany numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Wieliczka. Dlaczego warto posiadać numer telefonu do firmy usługowej w której podstawowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Trzeba zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w sytuacjach wymagających wsparcia na drodze. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy turystom na obszarze Wieliczki i w zasięgu kilkuset kilometrów. Możemy zagwarantować transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA WIELICZKA:


Obszar usług: Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta profesjonalna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najcięższych okolicznościach. Tak jak napisaliśmy, oferujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście obojętnie jakiego pojazdu.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu zaistniałego wydarzenia, trzeba uczciwie opisać okoliczność, w której przyszło nam się znaleźć. Trzeba przekazać pracownikowi pomocy drogowej, jakiego typu pomocy chcielibyśmy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Wieliczce? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny jest zwykły dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do naszej firmy przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Dlaczego powinno się mieć zapisany numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Wieliczka.


Kolega Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Podróżuje po całej Polsce podczas pełnienia zadań zawodowych, z tego względu ma w kontaktach telefonicznych zapamiętany numer do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Wieliczce, gdzie mieszka i pracuje od wielu lat. W zasadzie przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się tylko raz przygoda, kiedy to wymagane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek zawsze ma na uwadze brutalną prawdę, że droga bywa nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się piątkowy świt, główny bohater tej ciekawej przypowieści jak każdego dnia wsiadł do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Wieliczki docelowego miejsca spotkania z klientem. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pobocze i zaczął zastanawiać się nad przyczyną awarii. Czy zbiornik jest nienapełniony i wymagany będzie dowóz paliwa? Miernik sygnalizował jednakowoż aż 90% pełnego baku. Po długich kontrolach auta Pan Marek zauważył, że na sto procent nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne czynności w związku z tym elementem auta. Mijały następne minuty, a do rozmowy z kontrahentem było już tylko parę kwadransów. Pan Marek musiał niezwłocznie odnaleźć rozwiązanie do sytuacji, która mu się przytrafiła. Niedługo myśląc, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Wieliczce, która miała mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się na widoku w zaledwie godzinę od wezwania. Po szczegółowych oględzinach, członkowie załogi auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem auto należy lawetować do Wieliczki. Tak zrobiono. Następnie Pan Marek błyskawicznie otrzymał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu zadania związane z zatrudnieniem i dotrzeć na oczekiwane negocjacje z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Wieliczka.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej robocie zdecydowanie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie świadczył pracę pełniąc rolę montera zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych świateł i torów tramwajowych. Od zawsze marzył jednak, aby pójść w ślady ojca i stać się kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i na dzień dzisiejszy Pan Piotr stale kursuje w trasy między Opolem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miastami.


Pan Piotr od wieków był związany z branżą samochodową zaledwie jako dziewiętnastolatek zaliczył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie z kilku przyczyn obawiał się się podjąć pracy na etacie zawodowego kierowcy, bowiem doskonale kojarzył z wykładów akademii nauki jazdy, kiedy to nauczyciel opowiadał rozmaite historie nierozerwalne z profesją kierowcy. O tym, jak często wypadają w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat pamiętał, jak nauczyciel niejednokrotnie opowiadał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z uszkodzeniami w pół godziny. Warto podkreślić, że niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których niezbędne było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też najpopularniejsze anegdoty o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się kierowcom przygody, kiedy zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im mogą przydarzyć się nie najprzyjemniejsze przygody podczas podróży.


Z biegiem lat jednakowoż, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest stuprocentowo świadomy jego warsztatu i jeździ w odległe rejony Polski, ale tak jak doprecyzowano powyżej, najczęściej jedzie z Opola do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł za kołko firmowego samochodu ciężarowego i zaczął kilkudniową podróż. Był zimowy ranek i kilka kilometrów od Opola jego auto ciężarowe wpadło w krótki, aczkolwiek nieprzyjemny poślizg. Na koniec, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, ale Pan Piotr domyślał się już chwilę po poślizgu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do swojego opiekuna w firmie, który od razu i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Wieliczce. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Wieliczki i przetransportował również Pana Piotra. Mimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe musi przejść naprawę przed wyruszeniem w kolejną wycieczkę także holowanie tira stało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Finalnie nic istotnego się z autem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach przypomina sobie z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Wieliczka


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć rolę mamy i profesjonalnego szofera? Ponadto w tak ogromnym terenie, takim jak Wieliczka? Wygląda na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednak woli siebie bardziej w obowiązkach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej funkcją, dzierży w telefonie numery telefonów do jej byłych przyjaciół z zespołu auto lawety w Wieliczki, którzy od lat zajmują się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, niezaplanowanych sytuacjach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała swoich niedawnych przyjaciół z pracy, bo był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta troszeczkę przeszacowała pojemność rezerwy paliwowej w baku. Rzutem na taśmę, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Wieliczki. Niezwłoczna i sprawna pomoc drogowa wyposażona w holownik znalazła się obok Pani Anety dwadzieścia minut po telefonie. Pani Aneta na samym początku zapowiedziała kolegom za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa będzie potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Wieliczki było niewyobrażalne. Pani Aneta była zobowiązana szybko wracać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do normalnego robienia swoich obowiązków. Super mieć takich znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł