LAWETA POMOC DROGOWA 24 SOSNOWIEC I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Pomoc drogowa 24 Sosnowiec i okolice.

Pomoc drogowa 24h, laweta i holowanie w Sosnowcu.


W jakich okolicznościach musisz ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z kilkoma bazowymi niebezpieczeństwami. W wyniku rozmaitych przypadkowych zdarzeń w trasie może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy skazani aby skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest wymagane lawetowanie naszego środka transportu do Sosnowca choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? Jak nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Katowice?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych sytuacjach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wybierając się w wycieczkę wszyscy zakładamy, że przybędziemy do destynacji bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie tylko tak się wydarza. Posiadaj zatem pod ręką numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.
Pomoc drogowa Sosnowiec. Czy należy mieć telefon do firmy w której obowiązkowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h często jest niezbędna w przypadkach kłopotliwych. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy kierowcom na terenie Sosnowca i w zasięgu kilkuset kilometrów. Możemy zapewnić transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA POMOC DROGOWA 24 SOSNOWIEC:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu

sprawdź cennik

Częstokroć nasza pomoc polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najstraszliwszych warunkach. Tak jak podkreśliliśmy, zapewniamy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego czterokołowca.


Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zgłoszeniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego problemu, musisz uczciwie opisać sytuację, w której się znaleźliśmy. Powinno się zasygnalizować osobie z którą rozmawiamy, jakiej usługi oczekujemy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Sosnowcu? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam po prostu drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest zwykły dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Dlaczego trzeba posiadać zanotowany telefon do znajomej pomocy drogowej? Studium przypadku.


Lawetowanie samochodu osobowego Sosnowiec.


Miły Pan Marek pracuje zawodowo jako sprzedawca. Jeździ na terytorium całej Polski w ramach pełnienia wytycznych służbowych, przez co ma w kontaktach telefonicznych dodany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Sosnowcu, gdzie mieszka i pracuje od wielu lat. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat przydarzyła mu się tylko trzy razy sytuacja, kiedy to zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże mimo wszystko, Pan Marek z reguły uważa na fakt, że droga potrafi być bezlitosna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się wtorkowy poranek, główny bohater tej ciekawej przypowieści jak co dzień wsiadł do firmowego auta osobowego firmy Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Sosnowca miejsca rozmowy z klientem. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek udał się na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną awarii. Czy bak jest pusty i zalecany jest dowóz paliwa? Miernik wskazywał mimo wszystko prawie trzy czwarte wypełnionego baku. Po szybkich kontrolach samochodu Pan Marek skonstatował, że bezsprzecznie nie jest też wymagana wymiana koła czy odrębne działania nierozerwalne z tym elementem auta. Mijały następne odcinki czasu, a do spotkania było już nieco ponad parę godzin. Pan Marek postanowił niezwłocznie odnaleźć panaceum do niespodzianki, która mu się przydarzyła. Niedługo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Sosnowcu, która miała mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na widoku w niewiele ponad pół godziny od zgłoszenia. Po szczegółowych badaniach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko samochód trzeba lawetować do Sosnowca. Tak zrobiono. W następnej kolejności Pan Marek niezwłocznie dostał auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu obowiązki związane z zatrudnieniem i dojechać na zaplanowane rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Sosnowiec.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tym zawodzie bezdyskusyjnie lepiej, niż w jego ostatniej, w której świadczył pracę wypełniając obowiązki specjalisty od infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych znaków drogowych i przystanków tramwajowych. Przez dziesięciolecia zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby pójść w ślady ojca i stać się zawodowym kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i od jakiegoś czasu Pan Piotr cyklicznie kursuje w trasy pomiędzy Bielsko Białą, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od zawsze jest związany z branżą samochodową zaledwie jako dziewiętnastolatek ukończył szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas niestety bał się podjąć wyzwań na półetacie zawodowego kierowcy, ponieważ doskonale pamiętał z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, jak nauczyciel opowiadał ciekawe anegdoty związane z pracą szofera. To, jak wielokrotnie przytrafiają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze nieustannie sobie przypominał, jak nauczyciel nieustannie mówił o konieczności wzywania pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy radził sobie z usterką w kilka minut. Warto podkreślić, że czasami dochodziło do sytuacji, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie również najpopularniejsze historyjki o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przydarzają się kierowcom incydenty, w których zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im zdarzyć się mogą nieprzyjemne wypadki drogowe.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr ucząc się jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien swoich kompetencji za kółkiem. Teraz, jest bezsprzecznie pewien jego umiejętności i podróżuje w dalekie miejscowości naszego kraju, ale tak jak zaznaczono wcześniej, głównie odbywa podróż z Bielska Białej do Trójmiasta.


Tak też było tym razem. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w kilkudniową trasę. Był jesienny ranek i niedaleko od Sosnowca jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale jednak wymagający poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w płytkim rowie. Nikomu koniec końców nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był przekonany już kwadrans po wypadku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do spedytora, który niezwłocznie i skutecznie zorganizował całodobową pomoc drogową w Sosnowcu. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Sosnowca i przetransportował również Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego zdarzenia, auto ciężarowe musi przejść naprawę nim uda się w następną trasę toteż holowanie tira stało się jedynym wyjściem. Podusmowujac, nic strasznego się z ciężarówką nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na buzi.


Holowanie Busa Sosnowiec


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć rolę matki i profesjonalnego kierowcy? I to w tak dużym terenie, jak Sosnowiec? Wychodzi na to, że tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny prowadzący auta dostawczego. Zaledwie rok temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednak odnajduje się raczej w roli prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, ma numery telefonów do jej ulubionych przyjaciół z zespołu auto lawety w Sosnowcu, którzy od niepamiętnych czasów służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Niedawno Pani Aneta dzwoniła po swoich dawnych znajomych z przeszłego etatu, albowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta troszeczkę przeszacowała objętość rezerwy paliwowej w baku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Sosnowca. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik pokazała się obok Pani Anety piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku przekazała zespołowi przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Sosnowca jest niewykonalne. Pani Aneta musiała niezwłocznie jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w tylko kilka minut, więc Pani Aneta w bardzo szybkim czasie udała się do normalnego uskuteczniania jej obowiązków. Jak dobrze posiadać takich przyjaciół!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł