LAWETA LUBLINIEC I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Lubliniec i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Lubliniec.


W jakich przypadkach musisz przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wycieczka zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, wiąże się z wielorakimi fundamentalnymi problemami. Z powodu wielorakich losowych zdarzeń podczas podróży może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni korzystać z pomocy drogowej– może być wymagane lawetowanie naszego pojazdu do Lubliniec chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? Jak może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Lubliniec?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych sytuacjach niewykluczone, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w podróż każdy z nas zakłada, że dobrniemy do punktu docelowego bez niespodzianek, ale bierzmy na wzgląd, że nie każdorazowo tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć zatem zanotowany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa. Pomoc drogowa Lubliniec. Czy warto mieć numer telefonu do firmy usługowej w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w wypadku sytuacji nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na terenie Lublińca i okolic. Możemy zagwarantować transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA LUBLINIEC:


Obszar usług: Lubliniec, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć nasza usługa polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najtrudniejszych przypadkach. Jak wyżej zaznaczyliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego czterokołowca.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego problemu, powinieneś skrupulatnie nakreślić sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Trzeba zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wspomagania chcielibyśmy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Lublińcu? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam prosta, drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest zwykły dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej firmy zatelefonujesz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich przyczyn powinno się posiadać pod ręką kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej?- Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Lubliniec.


Pan Marek pracuje jako sprzedawca. Podróżuje w obrębie całej Polski podczas pełnienia zadań służbowych, w związku z czym posiada w pamięci telefonu zapisany numer telefonu do znanej pomocy drogowej w Lublińcu, gdzie mieszka od kilkunastu lat. Co prawda od wielu lat przydarzyła mu się jedynie kilka razy przygoda, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek zawsze bierze poprawkę na brutalną prawdę, że droga jest często bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy świt, główny aktor naszej przypowieści jak w każdy dzień otworzył drzwi do flotowego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Lublińca docelowego miejsca spotkania handlowego z partnerem biznesowym. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka przestało prawidłowo działać, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pobocze autostrady A1 i zaczął głowić się co jest przyczyną usterki. Może bak jest pusty i wymagany jest dowóz paliwa? Znacznik pokazywał mimo wszystko ponad 90% wypełnionego baku. Po wyczerpujących kontrolach samochodu Pan Marek skonstatował, że na sto procent nie jest też niezbędna wymiana koła czy odrębne działania w związku z tym komponentem pojazdu. Mijały kolejne sekundy, a do wizyty zostało mniej niż kilka godzin- Pan Marek postanowił błyskawicznie znaleźć rozwiązanie do przygody, która mu się przydarzyła. Niedługo myśląc, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Lublińcu, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się w pobliżu w zaledwie kilkadziesiąt minut od telefonu. Po szczegółowych oględzinach, pracownicy auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ samochód powinno się lawetować do Lublińca. Jak postanowili, tak zrobili. W następnej kolejności Pan Marek niezwłocznie otrzymał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu zadania związane z zatrudnieniem i dojechać na zaplanowane spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Lubliniec.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej robocie bezsprzecznie lepiej, niż w jego ostatniej, gdzie świadczył usługi wypełniając obowiązki specjalisty od zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze- np. zdewastowanych znaków i latarni. Przez całe dzieciństwo zaprzysiągł sobie jednak, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i być kierowcą TIRa. Tak się stało i obecnie Pan Piotr systematycznie kursuje w podróż między Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od lat był powiązany z motoryzacją- zaledwie jako dziewiętnastolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas z kilku przyczyn bał się podjąć pracy na etacie zawodowego kierowcy, bo doskonale miał w pamięci z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy instruktor analizował przeróżne anegdoty nierozerwalne z profesją profesjonalnego kierowcy. To, jak często przytrafiają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale nieustannie sobie przypominał, jak szkoleniowiec bez przerwy uczulał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z awarią w pół godziny. Trzeba zaznaczyć, że niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też najróżniejsze historie o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przytrafiają się kierowcom sytuacje, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- wielu z nich mogą przydarzyć się nieprzewidziane ekscesy na drodze.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest stuprocentowo pełny wiary co do swoich kompetencji i wyjeżdża nawet w najdalsze mieściny Polski, ale tak jak doprecyzowano wcześniej, najczęściej jeździ z Opola do Trójmiasta. Tak też było tym razem- Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i zaczął cotygodniową drogę. Był letni poranek i blisko od Opola jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale mało komfortowy poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był przekonany już chwilę po zdarzeniu, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który od razu i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Lublińcu. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Lublińca i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno przejść modernizację nim uda się w kolejną wycieczkę- zatem holowanie tira stało się jedynym wyjściem. Finalnie nic poważnego się z autem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Lubliniec


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć rolę mamy i profesjonalnego szofera? Na dodatek w tak zakorkowanym terenie, jak Lubliniec? Wygląda na to, że oczywiście-tak. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Do niedawna pracowała jako pomoc drogowa, jednakże woli siebie raczej w obowiązkach prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, posiada kontakty do swoich ulubionych fachowców z zespołu auto lawety w Lublińcu, którzy od dekad parają się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, nieprzewidzianych przygodach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta musiała przedzwonić po jej niedawnych przyjaciół z byłego miejsca zatrudnienia, bo był zalecany dowóz paliwa- Pani Aneta trochę przeszacowała pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Lublińca. Błyskawiczna i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik pokazała się obok Pani Anety dwadzieścia minut po wezwaniu. Pani Aneta na samym początku powiedziała przyjaciołom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Lublińca jest niewykonalne- Pani Aneta musiała niezwłocznie wracać do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkanaście minut, toteż Pani Aneta w korzystnym czasie wróciła do zwykłego wykonywania swoich standardowych zadań . Jak dobrze mieć takich współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł