LAWETA PIEKARY ŚLĄSKIE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Piekary Śląskie i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Piekarach Śląskich.


W jakich okolicznościach trzeba przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa tak i w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z wielorakimi fundamentalnymi problemami. Z powodu rozmaitych niezapowiedzianych przygód podczas podróży może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy skazani aby korzystać z pomocy drogowej– może być wymagane lawetowanie naszego pojazdu do Piekar Śląskich chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Piekary Śląskie?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych sytuacjach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że zaczynając przygodę wszyscy zakładamy, że dojedziemy do celu bez niespodzianek, ale bierzmy na wzgląd, że nie każdorazowo tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć zawsze zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Piekary Śląskie. Czy warto mieć telefon do firmy w której podstawowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Należy położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h bywa niezastąpiona w sytuacjach kłopotliwych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy kierowcom na obszarze Piekar Śląskich i miejscowości okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA PIEKARY ŚLĄSKIE:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najstraszliwszych warunkach. Jak wyżej wspomnieliśmy, oferujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego czterokołowca.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zgłoszeniu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego wydarzenia, powinieneś rzetelnie opisać okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się powiedzieć dyspozytorowi, jakiej wsparcia chcielibyśmy. Może to holowanie auta osobowego w Piekarach Śląskich? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas popularna drobna usterka na drodze? A może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do nas trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich przyczyn należy posiadać pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej?- Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Piekary Śląskie.


Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Jeździ po całej Polsce w ramach pełnienia wytycznych zawodowych, dlatego też posiada w telefonie zapamiętany numer do profesjonalnej pomocy drogowej w Piekarach Śląskich, gdzie mieszka i pracuje od kilku kwartałów. Co prawda przez całe życie przydarzyła mu się jedynie kilka razy przygoda, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek po prostu ma na uwadze bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się poniedziałkowy świt, główny aktor tej opowiastki jak każdego dnia otworzył drzwi do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Piekar Śląskich zaplanowanego miejsca spotkania z klientem. Po kilkunastu minutach, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, przez co Pan Marek udał się na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną usterki. Może zbiornik jest opróżniony i potrzebny jest dowóz paliwa? Miernik sygnalizował jednak ponad połowę całego baku. Po długich inspekcjach pojazdu Pan Marek zorientował się, że na sto procent nie jest też zalecana wymiana koła czy inne czynności w związku z tym elementem auta. Mijały następne kwadranse, a do spotkania było mniej niż kilka kwadransów- Pan Marek musiał błyskawicznie przygotować panaceum do sytuacji, która mu się przytrafiła. Trzeźwo kombinując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Piekarach Śląskich, która mogła mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na miejscu w tylko pół godziny od wezwania. Po skrupulatnych oględzinach, członkowie załogi auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, tylko auto zaleca się lawetować do Piekar Śląskich. Jak postanowili, tak zrobili. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek niezwłocznie dostał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować swoje zadania firmowe i dotrzeć na oczekiwane spotkanie z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Piekary Śląskie.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej profesji bezsprzecznie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie pracował na stanowisku fachowca od zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze- np. zdewastowanych sygnalizatorów świetlnych a także torów tramwajowych. Przez całe dzieciństwo marzył to, aby pójść w ślady ojca i stać się kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i od jakiegoś czasu Pan Piotr cyklicznie kursuje w podróż między Opolem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z motoryzacją- już jako dwudziestolatek ukończył kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas niestety obawiał się się podjąć obowiązków na stanowisku zawodowego kierowcy, bowiem doskonale pamiętał z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy wykładowca opowiadał przeróżne historie połączone z pracą profesjonalnego kierowcy. To, jak niejednokrotnie wypadają w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak szkoleniowiec bez przerwy opowiadał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą na miejscu. Warto podkreślić, że niejednokrotnie miały miejsce sytuacje, w których rozważane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci też najróżniejsze przypowieści o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się szoferom przygody, kiedy to trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- nie tylko im zdarzyć się mogą nie najprzyjemniejsze ekscesy podczas podróży.


Z biegiem lat jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie świadomy jego kompetencji i jeździ w różne miejscowości Polski, jednak tak jak podkreślono wcześniej, zwykle jedzie z Opola do Trójmiasta. Jak co dzień- Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w wielogodzinną trasę. Był zimowy poranek i kilkanaście minut od Opola jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale nieprzyjemny poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi na szczęście nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był przekonany już na samym początku, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do swojego opiekuna w firmie, który bez zastanowienia i sprawnie ściągnął całodobową pomoc drogową w Piekarach Śląskich. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Piekar Śląskich i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego zdarzenia, auto ciężarowe musi odbyć przegląd przed wyjazdem w późniejszą wycieczkę- także holowanie tira okazało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Na koniec okazało się, że nic wymagającego naprawy się z samochodem ciężarowym nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach przypomina sobie z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Piekary Śląskie


Czy wykonalne jest to pogodzić obowiązki pani domu i pracującego szofera? Na dodatek w tak ogromnym mieście, takim jak Piekary Śląskie? Mamy dowód na to, że jest to możliwe. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednak odnajduje się bardziej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej profesją, ma kontakty do swoich byłych fachowców z teamu auto lawety w Piekarach Śląskich, którzy od dekad zajmują się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, nieprzewidzianych przypadkach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich przeszłych przyjaciół z pracy, bowiem był potrzebny dowóz paliwa– Pani Aneta nieco przeszacowała objętość rezerwy paliwowej w baku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Piekar Śląskich. Szybka i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik pokazała się zaraz przy busie dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta od razu zakomunikowała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Piekar Śląskich jest niewykonalne- Pani Aneta musiała bezzwłocznie jechać do swojej pięcioosobowej familii. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie wróciła do codziennego wykonywania jej obowiązków. Super mieć ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł