LAWETA KATOWICE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Katowice i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Katowicach.


W jakich przypadkach należy wezwać całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa tak i w celach służbowych, jak i prywatnie, wiąże się z wieloma fundamentalnymi problemami. Z powodu wielorakich nieprzewidzianych przygód w trasie może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni korzystać z pomocy drogowej– możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego środka transportu do Katowic choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Katowice?


Bez względu na to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich sytuacjach niewykluczone, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w wyjazd wszyscy zakładamy, że przybędziemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale bierzmy na wzgląd, że nie za każdym razem tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zawsze pod ręką numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Katowice. Czy należy mieć kontakt do firmy usługowej w której podstawowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Trzeba położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h bywa nieoceniona w wypadku sytuacji awaryjnych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy turystom na terenie Katowic i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA KATOWICE:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najstraszliwszych warunkach. Tak jak napisaliśmy, proponujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego auta.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zgłoszeniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego problemu, musisz uczciwie nakreślić okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się zakomunikować rozmówcy, jakiego rodzaju wsparcia żądamy. Może to holowanie auta osobowego w Katowicach? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas najwzyklejsza drobna usterka na drodze? Być może niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do nas zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich powodów należy mieć zanotowany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej?- Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Katowice.


Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Jeździ po całej Polsce w ramach pełnienia zadań służbowych, z tego względu posiada w kontaktach telefonicznych zapisany numer telefonu do znanej mu pomocy drogowej w Katowicach, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu lat. Co prawda w ciągu całego życia przydarzyła mu się jedynie kilka razy przygoda, kiedy to potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże mimo wszystko, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być nie do przewidzenia.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy poranek, bohater naszej opowiastki jak co dzień wsiadł do swojego auta osobowego firmy Volkswagen i udał się w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Katowic docelowego miejsca rozmowy z partnerem biznesowym. W połowie drogi, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, w związku z czym Pan Marek udał się na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął głowić się nad przyczyną usterki. Czy zbiornik jest pusty i zalecany jest dowóz paliwa? Wskaźnik sygnalizował mimo wszystko prawie połowę pełnego baku. Po krótkich badaniach samochodu Pan Marek zorientował się, że bezsprzecznie nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne rozmaite decyzje w związku z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały następne sekundy, a do wizyty było już zaledwie parę kwadransów- Pan Marek postanowił szybko przygotować rozwiązanie do niespodzianki, która go spotkała. Intensywnie myśląc, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Katowicach, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na miejscu w tylko pół godziny od zgłoszenia. Po szczegółowych obserwacjach, pracownicy auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ auto powinno się lawetować do Katowic. Jak postanowili, tak zrobili. Później Pan Marek niezwłocznie dostał auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje cele służbowe i dotrzeć na ustalone rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Katowice.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej robocie bezdyskusyjnie lepiej, niż w jego przeszłej profesji, w której świadczył usługi pełniąc obowiązki operatora infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze- np. zdewastowanych znaków i przystanków tramwajowych. Od zawsze wymarzył sobie jednak, aby pójść w ślady ojca i zostać zawodowym kierowcą TIRa. Tak się stało i od jakiegoś czasu Pan Piotr stale jeździ w podróż pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od lat był związany z branżą samochodową- już jako osiemnastolatek zdał kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy z kilku przyczyn obawiał się się podjąć wyzwań na półetacie zawodowego kierowcy, ponieważ dobitnie kojarzył z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy instruktor analizował rozmaite opowiastki splecione z profesją kierowcy. O tym, jak permanentnie przydarzają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś nieustannie sobie przypominał, jak nauczyciel bez przerwy przytaczał historie o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy radził sobie z naprawą w kwadrans. Trzeba zaznaczyć, że wielokrotnie dochodziło do sytuacji, w których zalecane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najróżniejsze opowiastki o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często zdarzają się pracownikom sytuacje, kiedy zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- nie tylko im zdarzyć się mogą nieprzyjemne przygody drogowe.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr ucząc się jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich umiejętności za kółkiem. Obecnie, jest całkowicie pełny wiary co do swoich warsztatu i podróżuje w dalekie miejscowości naszej ojczyzny, aczkolwiek tak jak zaznaczono wcześniej, najczęściej odbywa podróż z Opola do Trójmiasta. Tak też było tym razem- Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w cotygodniową podróż. Był jesienny ranek i w bliskiej odległości od Opola jego auto ciężarowe wpadło w krótki, aczkolwiek wymagający poślizg. Na koniec, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był świadomy już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do spedytora, który bez zastanowienia i sprawnie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Katowicach. Kiedy już dotarli na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Katowic i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno odbyć naprawę nim uda się w następną trasę- toteż holowanie tira stało się jedynym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic strasznego się z Tirem nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach przypomina sobie z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Katowice


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć obowiązki mamy i zawodowego truckera? Na dodatek w tak dużym mieście, takim jak Katowice? Wygląda na to, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej familli i ma etat jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Do niedawna pracowała jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że odnajduje się zdecydowanie bardziej w roli prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną onegdaj funkcją, dzierży w telefonie kontakty do jej ulubionych fachowców z zespołu auto lawety w Katowicach, którzy od dekad służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, niestandardowych przypadkach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta dzwoniła po swoich dawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, bowiem był zalecany dowóz paliwa– Pani Aneta nieco źle oceniła pojemność rezerwy paliwowej w baku. Na szczęście, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Katowic. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa posiadająca holownik była na miejscu kilkanaście minut po rozmowie. Pani Aneta od razu przekazała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Katowic nie wchodzi rachubę- Pani Aneta musiała bezzwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej trwała tylko kilkadziesiąt minut, toteż Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do najzwyklejszego uskuteczniania swoich obowiązków. Jak dobrze posiadać wspaniałych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł