LAWETA NOWY TARG I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Nowy Targ i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Nowym Targu.


Kiedy musisz wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, wiąże się z kilkoma bazowymi zagrożeniami. Z powodu różnorakich niezapowiedzianych zdarzeń w trasie może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego auta do Nowego Targu choćby w przypadku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W jaki sposób nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Nowym Targu?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych wypadkach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wybierając się w wycieczkę każdy z nas zakłada, że dojedziemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie każdorazowo tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć zawsze zanotowany telefon do zaufanej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Nowy Targ. Czy warto mieć telefon do firmy usługowej w której podstawowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może być niezastąpiona w przypadkach wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy turystom na przestrzeni Nowego Targu i w zasięgu kilkuset kilometrów. Możemy zapewnić transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA NOWY TARG:


Obszar usług: Nowy Targ, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Spytkowice, Szaflary.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w najlepszy na rynku holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najcięższych warunkach. Jak wyżej podkreśliliśmy, proponujemy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom obojętnie jakiego czterokołowca.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zgłoszeniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego wydarzenia, trzeba jak najdokładniej nakreślić sytuację, w której się znaleźliśmy. Zaleca się przekazać rozmówcy, jakiej wsparcia potrzebujemy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Nowym Targu? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam po prostu drobna usterka na drodze? Być może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy przedzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich powodów trzeba posiadać zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Nowy Targ.


Pan Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Odbywa podróże po całej Polsce podczas pełnienia zadań służbowych, dlatego też ma w kontaktach telefonicznych dodany numer do profesjonalnej pomocy drogowej w Nowym Targu, gdzie mieszka i pracuje od wielu kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że przez całe życie zdarzyła mu się tylko dwa razy sytuacja, w której wymagane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale mimo wszystko, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na fakt, że droga jest często bezkompromisowa.


W niczym niewyróżniający się wtorkowy ranek, bohater naszej opowiastki jak każdego dnia otworzył drzwi do swojego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Nowego Targu miejsca spotkania handlowego z klientem. Po kilkunastu minutach, auto Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w związku z czym Pan Marek udał się na pobocze i zaczął zastanawiać się powodem usterki. Czy zbiornik jest opróżniony i niezbędny będzie dowóz paliwa? Znacznik wskazywał jednak ponad trzy czwarte wypełnionego baku. Po szybkich oględzinach pojazdu Pan Marek stwierdził, że na pewno nie jest też zalecana wymiana koła czy odrębne działania w związku z tym komponentem pojazdu. Ulatywały kolejne kwadranse, a do wizyty było tylko parę godzin. Pan Marek musiał bezzwłocznie przygotować wyjście z niespodzianki, która mu się przytrafiła. Niedługo myśląc, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Nowym Targu, która mogła mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na miejscu w zaledwie pół godziny od telefonu. Po krótkich badaniach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem pojazd zaleca się lawetować do Nowego Targu. Tak też postąpiono. Później Pan Marek błyskawicznie dostał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu cele firmowe i dojechać na umówione spotkanie z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Nowy Targ.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy bezsprzecznie korzystniej, niż w jego ostatniej, gdzie świadczył pracę na stanowisku fachowca od infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych znaków drogowych a także przystanków autobusowych. Od lat zaprzysiągł sobie to, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i zostać zawodowym kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i od dawna Pan Piotr systematycznie jeździ w podróż pomiędzy Bielsko Białą, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od zawsze był związany z motoryzacją zaledwie jako dziewiętnastolatek ukończył kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy z kilku przyczyn bał się podjąć wyzwań na etacie zawodowego kierowcy, albowiem doskonale kojarzył z wykładów kursu nauki jazdy, jak instruktor przytaczał rozmaite opowieści splecione z etatem szofera. O tym, jak często przydarzają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze nieustannie sobie przypominał, jak instruktor bez przerwy opowiadał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą na miejscu. Niemniej jednak niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których niezbędne było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci także różne historyjki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przydarzają się pracownikom sytuacje, w których zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im zdarzyć się mogą nieprzewidziane przygody drogowe.


Z upływem czasu jednakże, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako sporadyczny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego umiejętności kiedy prowadził auto. Teraz, jest całkowicie świadomy swoich obeznania w temacie i wyrusza w dalekie miasta naszej ojczyzny, aczkolwiek tak jak podkreślono powyżej, najczęściej jeździ z Bielkso Białej do Trójmiasta.


Tak też było tym razem. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w wielogodzinną drogę. Był zimowy poranek i niedaleko od Bielsko Białej jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, aczkolwiek wymagający poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr znalazł się w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był świadomy już kwadrans po wypadku, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do przełożonego, który bez zastanowienia i skutecznie ściągnął całodobową pomoc drogową w Nowym Targu. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Nowego Targu i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego zdarzenia, auto ciężarowe musi odbyć badania techniczne przed wyjazdem w kolejną podróż toteż holowanie tira było koniecznością. Finalnie nic wymagającego naprawy się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa Nowy Targ


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć codzienne zadania mamy i pracującego kierowcy? Ponadto w tak wymagającym terenie, jakim jest Nowy Targ? Okazuje się, że tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i pracuje jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała jako pomoc drogowa, jednakże preferuje swoją osobę raczej w profesji kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, dzierży w telefonie numery telefonów do swoich byłych przyjaciół z drużyny auto lawety w Nowym Targu, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, niestandardowych wypadkach.


Niedawno Pani Aneta dzwoniła po jej przeszłych kolegów z przeszłego etatu, albowiem był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała zawartość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Cała radość w tym, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Nowego Targu. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik znalazła się na miejscu dwadzieścia minut po telefonie. Pani Aneta na samym początku powiedziała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Nowego Targu było niewyobrażalne. Pani Aneta była zobowiązana niezwłocznie wrócić do swojej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej odbyła się w tylko kilka minut, toteż Pani Aneta w krótkim czasie wróciła do normalnego wykonywania swoich standardowych zadań . Super mieć ofiarnych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł