LAWETA CHORZÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Chorzów i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Chorzowie.


Kiedy powinno się przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, wiąże się z kilkoma podstawowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych nieprzewidzianych okoliczności na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy skazani aby korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego pojazdu do Chorzowa choćby w przypadku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W czym nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Chorzów?


Bez względu na to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku wypadkach niewykluczone, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wybierając się w wycieczkę każdy z nas zakłada, że przybędziemy do punktu docelowego bez niespodzianek, ale miejmy świadomość, że nie tylko tak się wydarza. Miej zawsze zapisany numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Chorzów. Czy należy mieć telefon do firmy usługowej w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Powinno się położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezbędna w sytuacjach nieprzewidzianych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na przestrzeni Chorzowa i w zasięgu kilkuset kilometrów. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA CHORZÓW:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najcięższych okolicznościach. Tak jak zaznaczyliśmy, oferujemy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom obojętnie jakiego pojazdu.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu zaistniałego problemu, należy dokładnie opisać okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Powinno się powiedzieć dyspozytorowi, jakiego rodzaju pomocy potrzebujemy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Chorzowie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Dlaczego należy posiadać zapisany kontakt do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Chorzów.


Kolega Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Jeździ na terytorium całej Polski podczas pełnienia wytycznych zawodowych, dlatego też posiada w kontaktach telefonicznych zapisany numer do profesjonalnej pomocy drogowej w Chorzowie, gdzie żyje od wielu miesięcy. W zasadzie przez całe życie przydarzyła mu się tylko trzy razy przygoda, w której potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek zawsze bierze poprawkę na fakt, że droga potrafi być bezkompromisowa.


W niczym niewyróżniający się piątkowy ranek, główny bohater tej opowieści jak co dzień otworzył drzwi do firmowego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Chorzowa miejsca rozmowy z kontrahentem. Po kilkunastu minutach, auto Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w związku z czym Pan Marek dojechał na pobocze autostrady A1 i zaczął zastanawiać się co jest powodem awarii. Może bak jest pusty i zalecany będzie dowóz paliwa? Znacznik wskazywał mimo wszystko prawie 90% całego zbiornika. Po krótkich kontrolach pojazdu Pan Marek stwierdził, że bez dwóch zdań nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne działania związane z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały kolejne minuty, a do wizyty było zaledwie kilka kwadransów. Pan Marek postanowił błyskawicznie odnaleźć rozwiązanie do sytuacji, która mu się przydarzyła. Trzeźwo analizując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Chorzowie, która mogła mu pomóc w tej niestandardowej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się w pobliżu w zaledwie godzinę od zgłoszenia. Po skrupulatnych obserwacjach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, tylko pojazd powinno się lawetować do Chorzowa. Jak postanowili, tak zrobili. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie dostał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu obowiązki firmowe i dotrzeć na ustalone spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Chorzów.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej profesji zdecydowanie korzystniej, niż w poprzedniej, gdzie pracował pełniąc rolę operatora infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych świateł i torów tramwajowych. Przez całe dzieciństwo wymarzył sobie jednak, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i stać się zawodowym kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i od jakiegoś czasu Pan Piotr systematycznie kursuje w podróż między Wrocławiem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z branżą samochodową zaledwie jako dwudziestolatek przeszedł kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie jednak bał się podjąć obowiązków na stanowisku szofera, albowiem stuprocentowo kojarzył z wykładów szkoły nauki jazdy, jak nauczyciel analizował ciekawe przypowieści związane z profesją kierowcy. O tym, jak wielokrotnie przydarzają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat pamiętał, jak wykładowca niejednokrotnie przypominał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w kilka minut. Niemniej jednak epizodycznie dochodziło do sytuacji, w których niezbędne było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie również najróżniejsze historie o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przytrafiają się kierowcom incydenty, kiedy należy holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – nie tylko im mogą przytrafić się nie najprzyjemniejsze wypadki drogowe.


W ciągu lat jednakowoż, Pan Piotr doskonaląc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie pewien swoich umiejętności i wyjeżdża w dalekie miasta Polski, ale tak jak doprecyzowano wcześniej, głównie odbywa podróż z Wrocławia do Trójmiasta. Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w wielogodzinną podróż. Był wiosenny poranek i blisko od Wrocławia jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz nieprzyjemny poślizg. Na koniec, Pan Piotr znalazł się w przydrożnym rowie. Nikomu koniec końców nic się nie stało, ale Pan Piotr wiedział już na samym początku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do spedytora, który szybko i skutecznie zorganizował całodobową pomoc drogową w Chorzowie. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Chorzowa i podwiózł także Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno odbyć naprawę przed wyruszeniem w późniejszą podróż, toteż holowanie tira stało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Podsumowując, nic istotnego się z samochodem ciężarowym nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Chorzów


Czy możliwe jest pogodzić obowiązki głowy rodziny i profesjonalnego kierowcy? I to w tak zakorkowanym mieście, jakim jest Chorzów? Mamy dowód na to, że jak najbardziej. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej familii i ma etat jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. W przeszłości pracowała jako pomoc drogowa, jednak widzi się bardziej w roli szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości profesją, ma kontakty do swoich najlepszych ekspertów z zespołu auto lawety w Chorzowie, którzy zawsze służą całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, niestandardowych sytuacjach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta musiała przedzwonić po jej byłych przyjaciół z pracy, bo był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta trochę źle oceniła objętość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Rzutem na taśmę, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Chorzowa. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się obok Pani Anety kilkanaście minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu zakomunikowała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Chorzowa nie wchodzi rachubę. Pani Aneta musiała niezwłocznie jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie wróciła do zwykłego wykonywania jej standardowych zadań . Super posiadać wspaniałych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł