LAWETA GORLICE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Gorlice i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Gorlicach.


W jakich okolicznościach musisz wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wyprawa tak i w celach służbowych, jak i prywatnie, wiąże się z kilkoma fundamentalnymi zagrożeniami. Z powodu różnych nieprzewidzianych zdarzeń na drodze może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego auta do Gorlic chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Może być wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W czym nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Gorlice?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku sytuacjach niewykluczone, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że rozpoczynając podróż wszyscy zakładamy, że dotrzemy do celu bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy pod uwagę, że nie za każdym razem tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć zawsze zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Gorlice. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy usługowej w której bazowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Trzeba zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w zdarzeniach wymagających wsparcia na drodze. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na terenie Gorlic i miejscowości okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA GORLICE:


Obszar usług: Gorlice, Biecz, Bobowa, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w najskuteczniejszy holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najcięższych sytuacjach. Tak jak zaznaczyliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście obojętnie jakiego samochodu.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zadzwonieniu na naszą infolinię i zakomunikowaniu powstałego problemu, należy dokładnie nakreślić okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Należy zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiego rodzaju pomocy żądamy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Gorlicach? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam prosta, drobna usterka na drodze? A może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Z jakich przyczyn powinno się posiadać pod ręką numer telefonu do znajomej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Gorlice.


Miły Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Odbywa podróże na terytorium całej Polski podczas pełnienia wytycznych służbowych, z tego względu posiada w telefonie zapamiętany numer do znanej pomocy drogowej w Gorlicach, gdzie mieszka od kilkunastu lat. Co prawda w ciągu całego życia przydarzyła mu się tylko kilka razy przygoda, w której potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale mimo wszystko, Pan Marek zawsze ma na uwadze , że droga bywa nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się poniedziałkowy poranek, główny bohater tej ciekawej opowieści jak co dzień otworzył drzwi do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i rozpoczął trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Gorlic miejsca spotkania handlowego z klientem. W połowie drogi, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek dojechał na pobocze i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną usterki. Czy zbiornik jest nienapełniony i zalecany będzie dowóz paliwa? Wskaźnik wskazywał jednakowoż prawie 90% pełnego zbiornika. Po krótkich badaniach samochodu Pan Marek zorientował się, że bezsprzecznie nie jest też potrzebna wymiana koła czy odrębne działania w związku z tym komponentem pojazdu. Ulatywały następne odcinki czasu, a do spotkania było nieco ponad kilka kwadransów. Pan Marek musiał szybko przygotować rozwiązanie do niespodzianki, która go spotkała. Niewiele myśląc, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Gorlicach, która miała mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na miejscu w tylko kilkadziesiąt minut od wezwania. Po skrupulatnych obserwacjach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko samochód należy lawetować do Gorlic. Tak też postąpiono. Następnie Pan Marek od razu zdecydował się na auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje obowiązki związane z zatrudnieniem i dojechać na umówione rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Gorlice.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej pracy zdecydowanie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie był zatrudniony na stanowisku operatora infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zniszczonych znaków i torów tramwajowych. Od lat wymarzył sobie jednakowoż, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się kierowcą TIRa. Tak się stało i obecnie Pan Piotr cyklicznie jeździ w podróż pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr od dawna był związany z branżą motoryzacyjną już jako osiemnastolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas niestety obawiał się się podjąć wyzwań na etacie zawodowego kierowcy, bowiem dobitnie pamiętał z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, kiedy to szkoleniowiec opowiadał ciekawe anegdoty nierozerwalne z etatem szofera. O tym, jak powtarzalnie przydarzają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale pamiętał, jak instruktor niejednokrotnie przypominał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z naprawą na miejscu. Trzeba zaznaczyć, że niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także najdziwniejsze historyjki o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć zdarzają się pracownikom sytuacje, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im mogą wypaść nieoczekiwane przygody drogowe.


W ciągu lat jednakowoż, Pan Piotr ucząc się jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Na dzień dzisiejszy, jest bezapelacyjnie pewien swoich umiejętności i podróżuje nawet w najdalsze miejscowości naszego kraju, jednakże tak jak wspomniano wcześniej, głównie odbywa podróż z Opola do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i zaczął kilkudniową drogę. Był letni ranek i kilkanaście minut od Opola jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, acz mało komfortowy poślizg. Finalnie, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, ale Pan Piotr był pewny już chwilę po poślizgu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który szybko i na miejscu zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Gorlicach. Kiedy dojechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Gorlic i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe powinno przejść modernizację zanim wyjedzie w następną podróż więc holowanie tira stało się jedynym słusznym rozwiązaniem. W końcowym rozrachunku nic wymagającego naprawy się z autem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wspomina z radością na buzi.Holowanie Busa Gorlice


Czy możliwe jest pogodzić obowiązki głowy rodziny i zawodowego truckera? Ponadto w tak wymagającym terenie, takim jak Gorlice? Wygląda na to, że oczywiście tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodziny i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. Do niedawna pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednakże odnajduje swoją osobę zdecydowanie bardziej w profesji kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj profesją, posiada kontakty do swoich byłych ekspertów z zespołu auto lawety w Gorlicach, którzy od niepamiętnych czasów zajmują się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, niezaplanowanych sytuacjach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała swoich dawnych znajomych z przeszłego etatu, albowiem był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała pojemność rezerwy paliwowej w baku. Rzutem na taśmę, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Gorlic. Niezwłoczna i sprawna pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się obok Pani Anety trzydzieści minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku zapowiedziała zespołowi przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Gorlic było niewyobrażalne. Pani Aneta była zobowiązana szybko wracać do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej trwała zaledwie kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie powróciła do normalnego uskuteczniania jej obowiązków. Jak dobrze posiadać wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł