LAWETA JAWORZNO I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Jaworzno i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Jaworznie.


Kiedy trzeba ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Odległa wyprawa tak i w celach służbowych, jak i prywatnie, wiąże się z kilkoma bazowymi problemami. W wyniku różnych losowych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego auta do Jaworzna chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Może być zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Jaworzno?


Bez względu na to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku przypadkach być może będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że zaczynając wyjazd każdy z nas zakłada, że przybędziemy do destynacji bez ekscesów, ale miejmy świadomość, że nie za każdym razem tak się dzieje. Posiadaj zawsze zanotowany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa. Pomoc drogowa Jaworzno. Dlaczego warto posiadać numer telefonu do firmy w której bazowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Warto podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h bywa nieoceniona w zdarzeniach wymagających wsparcia na drodze. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy turystom na obszarze Jaworzna i wiosek okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA JAWORZNO:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najcięższych przypadkach. Tak jak podkreśliliśmy, oferujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego pojazdu.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i zakomunikowaniu powstałego wypadku, musisz jak najdokładniej nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Powinno się zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wsparcia potrzebujemy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Jaworznie? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie zwykły dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim wyzwaniem do naszej pomocy drogowej przedzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich powodów trzeba posiadać zapisany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Jaworzno.


Miły Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Jeździ na terytorium całej Polski podczas zadań zawodowych, w związku z czym ma w pamięci telefonu zapisany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Jaworznie, gdzie żyje od kilku miesięcy. W zasadzie w ciągu całego życia przydarzyła mu się tylko raz przygoda, kiedy to zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale mimo wszystko, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga zdarza się, że jest nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się piątkowy poranek, bohater tej historii jak co dzień wsiadł do służbowego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Jaworzna zaplanowanego miejsca spotkania z kontrahentem. Na początku trasy, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek udał się na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął zastanawiać się co jest powodem awarii. Czy bak jest opróżniony i wymagany jest dowóz paliwa? Miernik pokazywał jednakowoż aż trzy czwarte wypełnionego zbiornika. Po długich inspekcjach auta Pan Marek skonstatował, że bez dwóch zdań nie jest też niezbędna wymiana koła czy odrębne czynności związane z tym elementem auta. Ulatywały następne odcinki czasu, a do wizyty zostało zaledwie kilka godzin. Pan Marek musiał szybko znaleźć rozwiązanie do niespodzianki, która mu się przydarzyła. Niewiele kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Jaworznie, która miała mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się w pobliżu w zaledwie godzinę od wezwania. Po skrupulatnych badaniach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem pojazd trzeba lawetować do Jaworzna. Jak postanowili, tak zrobili. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie dostał auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu zadania związane z zatrudnieniem i zdążyć na umówione negocjacje z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Jaworzno.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tym zawodzie bezdyskusyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie świadczył usługi na stanowisku montera infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. zniszczonych znaków drogowych a także latarni. Od lat marzył jednak, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się kierowcą TIRa. Tak też się stało i od jakiegoś czasu Pan Piotr stale kursuje w drogę między Zabrzem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr przez lata był związany z motoryzacją już jako osiemnastolatek zaliczył szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy niestety bał się podjąć obowiązków na półetacie zawodowego kierowcy, bowiem doskonale pamiętał z wykładów szkoły nauki jazdy, jak instruktor analizował inspirujące opowiastki nierozerwalne z etatem szofera. O tym, jak niejednokrotnie wypadają w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat pamiętał, jak instruktor niejednokrotnie mówił o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w kwadrans. Warto podkreślić, że czasami zdarzały się przypadki, w których zalecane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też różne historyjki o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przytrafiają się kierowcom incydenty, kiedy należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – wszystkim im zdarzyć się mogą nie najprzyjemniejsze wypadki drogowe.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako sporadyczny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest bezsprzecznie pełny wiary co do swoich obeznania w temacie i wyjeżdża w różne rejony naszego kraju, aczkolwiek tak jak zaznaczono wyżej, najczęściej jedzie z Zabrza do Trójmiasta. Zwyczajowo. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w cotygodniową trasę. Był wiosenny poranek i kilka kilometrów od Zabrza jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, acz wymagający poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi finalnie nic się nie stało, jednakże Pan Piotr domyślał się już chwilę po poślizgu, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który od razu i sprawnie przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Jaworznie. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Jaworzna i przetransportował również Pana Piotra. Pomimo nic nieznaczącego incydentu, auto ciężarowe musi odbyć naprawę nim uda się w późniejszą podróż, więc holowanie tira okazało się jedynym wyjściem. Podsumowując, nic strasznego się z samochodem ciężarowym nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wraca wspomnieniami z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Jaworzno


Czy wykonalne jest to pogodzić rolę głowy rodziny i profesjonalnego kierowcy? I to w tak dużym mieście, takim jak Jaworzno? Wygląda na to, że jest to możliwe. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. W przeszłości pracowała jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że odnajduje się zdecydowanie bardziej w obowiązkach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną onegdaj funkcją, posiada numery telefonów do jej byłych fachowców z zespołu auto lawety w Jaworznie, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, niestandardowych przypadkach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich niedawnych przyjaciół z przeszłego etatu, bowiem był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta troszeczkę przeszacowała zawartość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Na szczęście, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Jaworzna. Szybka i profesjonalna pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się zaraz przy busie kilkanaście minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu powiedziała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa jest zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Jaworzna jest niewykonalne. Pani Aneta chciała szybko wrócić do swojej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej trwała zaledwie kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do normalnego robienia jej standardowych zadań . Warto posiadać ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł