LAWETA BOCHNIA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Bochnia i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Bochni.


W jakich przypadkach powinno się wezwać całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, wiąże się z kilkoma podstawowymi niebezpieczeństwami. W wyniku wielorakich przypadkowych zdarzeń podczas podróży może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy skazani aby skorzystać z pomocy drogowej – możliwe że jest potrzebne  choćby w przypadku kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Bochnia?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych sytuacjach możliwe, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście zaczynając wyjazd wszyscy zakładamy, że dobrniemy do destynacji bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy na wzgląd, że nie tylko tak się dzieje. Posiadaj zawsze zapisany telefon do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Bochnia. Czy należy mieć numer telefonu do firmy w której obowiązkowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Należy uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może być niezastąpiona w przypadkach wymagających wsparcia na drodze. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy kierowcom na obszarze Bochni i miejscowości okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA BOCHNIA:


Obszar usług: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza usługa polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w najlepszy na rynku holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najstraszliwszych okolicznościach. Jak wyżej podkreśliliśmy, zapewniamy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom każdego czterokołowca.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu zaistniałego wypadku, musisz uczciwie opisać okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Trzeba powiedzieć rozmówcy, jakiego rodzaju wspomagania chcielibyśmy. Może to holowanie auta osobowego w Bochni? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? A może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej przedzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich przyczyn warto mieć zanotowany kontakt do zaufanej pomocy drogowej?- Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Bochnia.


Miły Pan Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Podróżuje na terytorium całej Polski podczas obowiązków służbowych, w związku z czym posiada w telefonie zapamiętany numer telefonu do znanej mu pomocy drogowej w Bochni, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. Co prawda przez całe życie zdarzyła mu się jedynie trzy razy sytuacja, kiedy zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale bez względu na to, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na , że droga potrafi być nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się wtorkowy poranek, główny bohater tej opowieści jak w każdy dzień otworzył drzwi do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Bochni zaplanowanego miejsca spotkania z kontrahentem. Na początku trasy, samochód Pana Marka przestało prawidłowo działać, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pobocze i zaczął głowić się nad przyczyną usterki. Czy zbiornik jest opróżniony i wymagany będzie dowóz paliwa? Miernik wskazywał mimo wszystko ponad połowę pełnego zbiornika. Po szybkich oględzinach samochodu Pan Marek zorientował się, że bez dwóch zdań nie jest też wymagana wymiana koła czy inne rozmaite decyzje związane z tym komponentem pojazdu. Upływały następne kwadranse, a do wizyty było zaledwie kilka godzin. Pan Marek musiał niezwłocznie znaleźć rozwiązanie do niespodzianki, która go spotkała. Niewiele myśląc, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Bochni, która miała mu pomóc w tej niestandardowej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na widoku w niewiele ponad pół godziny od wezwania. Po profesjonalnych weryfikacjach, członkowie zespołu auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo auto powinno się lawetować do Bochni. Tak zrobiono. W następnej kolejności Pan Marek niezwłocznie zdecydował się na auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu obowiązki służbowe i dotrzeć na zaplanowane rozmowy z kontrahentem.AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł