LAWETA TARNÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Tarnów i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Tarnowie.


W jakich okolicznościach musisz przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma podstawowymi zagrożeniami. W wyniku wielorakich losowych zdarzeń na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej może być potrzebne lawetowanie naszego pojazdu do Tarnowa chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? Jak nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Tarnów?


Bez znaczenia jest to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych przypadkach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w przygodę wszyscy zakładamy, że dojedziemy do destynacji bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy na wzgląd, że nie każdorazowo tak się dzieje. Posiadaj po prostu pod ręką kontakt do szybkiej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Tarnów. Czy warto mieć telefon do firmy usługowej w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Powinno się położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h bywa niezastąpiona w wypadku sytuacji awaryjnych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy kierowcom na terenie Tarnowa i miejscowości okolicznych. Możemy zagwarantować transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA TARNÓW:


Obszar usług: Tarnów, Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Tuchów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Szerzyny.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najbardziej wymagających okolicznościach. Tak jak napisaliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego auta.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą infolinię i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, musisz skrupulatnie naszkicować sytuację, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się powiedzieć dyspozytorowi, jakiego typu wspomagania chcielibyśmy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Tarnowie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Być może wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem do naszej firmy zadzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Dlaczego trzeba mieć zapisany telefon do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Tarnów.


Kolega Marek pracuje zawodowo jako sprzedawca. Podróżuje po całej Polsce w ramach pełnienia zadań służbowych, w związku z czym posiada w telefonie zapamiętany numer do profesjonalnej pomocy drogowej w Tarnowie, gdzie mieszka i pracuje od kilku miesięcy. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat zdarzyła mu się jedynie raz sytuacja, w której wymagane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek zawsze bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga bywa bezkompromisowa.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się środowy ranek, główny bohater tej historii jak w każdy dzień wsiadł do leasingowanego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Tarnowa miejsca rozmowy z partnerem biznesowym. W połowie drogi, samochód Pana Marka przestało prawidłowo działać, w związku z czym Pan Marek dojechał na wyłączony z ruchu pas i zaczął rozmyślać co jest przyczyną usterki. Może zbiornik jest nienapełniony i niezbędny jest dowóz paliwa? Znacznik sygnalizował jednak aż połowę całego baku. Po szybkich oględzinach auta Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też niezbędna wymiana koła czy odrębne działania w związku z tym elementem auta. Ulatywały następne minuty, a do wizyty zostało zaledwie parę kwadransów. Pan Marek chciał bezzwłocznie przygotować rozwiązanie do niespodzianki, która mu się przydarzyła. Niewiele analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Tarnowie, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na widoku w niewiele ponad kilkadziesiąt minut od wezwania. Po profesjonalnych obserwacjach, członkowie zespołu auto lawety doszli do wniosku, że nie będą to drobne naprawy na drodze, tylko auto powinno się lawetować do Tarnowa. Tak zrobiono. Później Pan Marek od razu otrzymał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje zadania służbowe i dotrzeć na ustalone rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Tarnów.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej robocie zdecydowanie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie pracował pełniąc obowiązki specjalisty od infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. rozwalonych świateł i torów tramwajowych. Przez dziesięciolecia zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i obecnie Pan Piotr systematycznie kursuje w podróż pomiędzy Katowicami, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miastami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z motoryzacją już jako dziewiętnastolatek zdał kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas z kilku przyczyn obawiał się się podjąć zatrudnienia na etacie szofera, albowiem dobrze kojarzył z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy nauczyciel analizował ciekawe opowiastki nierozerwalne z etatem profesjonalnego kierowcy. O tym, jak permanentnie przydarzają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś pamiętał, jak wykładowca niejednokrotnie przypominał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy radził sobie z usterką w kilka minut. Warto podkreślić, że epizodycznie miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też najróżniejsze historyjki o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przydarzają się szoferom sytuacje, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im mogą przydarzyć się niezapowiedziane kolizje na drodze.


Z biegiem lat jednakowoż, Pan Piotr doskonaląc się jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji za kółkiem. Od jakiegoś czasu, jest całkowicie pełny wiary co do jego obeznania w temacie i jeździ w odległe zakamarki naszej ojczyzny, aczkolwiek tak jak doprecyzowano wcześniej, najczęściej jeździ z Katowic do Trójmiasta.


Tak też było tym razem. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w cotygodniową drogę. Był letni poranek i kilkanaście minut od Katowic jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, acz wymagający poślizg. Na koniec, Pan Piotr znalazł się w przydrożnym rowie. Nikomu koniec końców nic się nie stało, jednak Pan Piotr domyślał się już na samym początku, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który od razu i na miejscu zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Tarnowie. Po tym, jak przyjechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Tarnowa i przetransportował również Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno przejść modernizację nim uda się w następną wycieczkę toteż holowanie tira stało się najlepszym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic istotnego się z ciężarówką nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach przypomina sobie z radością na buzi.Holowanie Busa Tarnów


Czy można pogodzić codzienne zadania mamy i pracującego kierowcy? Ponadto w tak wymagającym mieście, jak Tarnów? Wychodzi na to, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. Zaledwie rok temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednakże widzi swoją osobę bardziej w profesji szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, posiada numery telefonów do swoich ulubionych kolegów z drużyny auto lawety w Tarnowie, którzy od lat służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, niestandardowych wypadkach.


Niedawno Pani Aneta wzywała swoich dawnych znajomych z byłego miejsca zatrudnienia, bo był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta trochę przeszacowała pojemność rezerwy paliwowej w zbiorniku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Tarnowa. Błyskawiczna i sprawna pomoc drogowa mająca holownik pokazała się obok Pani Anety trzydzieści minut po telefonie. Pani Aneta na samym początku przekazała przyjaciołom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Tarnowa było niewyobrażalne. Pani Aneta chciała niezwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilka minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do najzwyklejszego robienia jej obowiązków. Super posiadać wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł