LAWETA WADOWICE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Wadowice i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Wadowicach.


Kiedy należy przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wyprawa tak i w celach służbowych, jak i prywatnie, jest związana z kilkoma podstawowymi problemami. W wyniku wielorakich przypadkowych przygód w trasie może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w wyniku których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej może być zalecane lawetowanie naszego środka transportu do Wadowic choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Wadowice?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku przypadkach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że rozpoczynając wycieczkę każdy z nas zakłada, że dobrniemy do punktu docelowego bez niespodzianek, ale miejmy na uwadze, że nie zawsze tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zatem pod ręką telefon do zaufanej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa. Pomoc drogowa Wadowice. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której podstawowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Trzeba podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może być wymagana w przypadkach wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy kierowcom na terenie Wadowic i w zasięgu kilkuset kilometrów. Zapewnimy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA WADOWICE:


Obszar usług: Wadowice, Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Wieprz, Tomice.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu profesjonalny holownik, a jeździmy chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najstraszliwszych okolicznościach. Jak wyżej wspomnieliśmy, proponujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom dowolnego auta.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zadzwonieniu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego problemu, trzeba dokładnie nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Trzeba zakomunikować rozmówcy, jakiej wspomagania potrzebujemy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Wadowicach? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas popularna drobna usterka na drodze? Być może niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Dlaczego należy posiadać pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Wadowice.


Kolega Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Jeździ na obszarze całej Polski podczas pełnienia zadań zawodowych, przez co posiada w kontaktach telefonicznych dodany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Wadowicach, gdzie mieszka od kilku kwartałów. W zasadzie w ciągu całego życia zdarzyła mu się tylko dwa razy przygoda, kiedy to wymagane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na brutalną prawdę, że droga potrafi być nieprzewidywalna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się wtorkowy ranek, bohater tej ciekawej opowieści jak co dzień wsiadł do służbowego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Wadowic docelowego miejsca spotkania z partnerem biznesowym. Na początku trasy, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, w związku z czym Pan Marek dojechał na pobocze i zaczął zastanawiać się co jest powodem awarii. Może bak jest pusty i zalecany jest dowóz paliwa? Znacznik wskazywał jednakowoż prawie trzy czwarte całego baku. Po krótkich badaniach samochodu Pan Marek zauważył, że na sto procent nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne decyzje związane z tą właśnie częścią samochodu. Upływały następne kwadranse, a do wizyty było już mniej niż parę godzin. Pan Marek postanowił niezwłocznie znaleźć rozwiązanie do przygody, która mu się przytrafiła. Trzeźwo analizując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Wadowicach, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na miejscu w tylko godzinę od zgłoszenia. Po skrupulatnych oględzinach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, albowiem pojazd powinno się lawetować do Wadowic. Jak postanowili, tak zrobili. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu wypożyczył auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować swoje cele służbowe i dojechać na oczekiwane rozmowy z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Wadowice.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej profesji bezdyskusyjnie korzystniej, niż w poprzedniej, w której był zatrudniony na etacie specjalisty od zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. rozwalonych znaków drogowych i przystanków autobusowych. Od zawsze marzył jednak, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i być kierowcą TIRa. Tak się stało i od jakiegoś czasu Pan Piotr nieprzerwanie wyrusza w podróż między Opolem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miastami.


Pan Piotr przez lata jest związany z branżą motoryzacjną już jako dziewiętnastolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy z kilku przyczyn bał się podjąć zatrudnienia na półetacie kierowcy, albowiem dobitnie miał w pamięci z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy nauczyciel analizował rozmaite historie splecione z etatem kierowcy. To, jak powtarzalnie przytrafiają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale miał w pamięci, jak nauczyciel nieustannie przypominał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy radził sobie z awarią w pół godziny. Trzeba zaznaczyć, że czasami dochodziło do sytuacji, w których zalecane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też najróżniejsze historyjki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często zdarzają się szoferom incydenty, kiedy należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą przydarzyć się nieprzyjemne przygody drogowe.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego umiejętności kiedy prowadził auto. Teraz, jest stuprocentowo świadomy jego kompetencji i wyrusza nawet w najdalsze rejony naszej ojczyzny, jednakże tak jak wspomniano wyżej, najczęściej odbywa podróż z Opola do Trójmiasta.


Tak też było tym razem. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w kilkudniową podróż. Był zimowy ranek i niedaleko od Opola jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale jednak wymagający poślizg. Finalnie, Pan Piotr wylądował w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi na szczęście nic się nie stało, jednakże Pan Piotr wiedział już chwilę po poślizgu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do przełożonego, który bez zastanowienia i sprawnie przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Wadowicach. Kiedy już dotarli na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Wadowic i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe musiało odbyć naprawę przed wyjazdem w następną wycieczkę także holowanie tira okazało się jedynym wyjściem. Podsumowując, nic poważnego się z ciężarówką nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach wspomina z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa Wadowice


Czy możliwe jest pogodzić rolę głowy rodziny i profesjonalnego szofera? Ponadto w tak wymagającym terenie, jakim są Wadowice? Wygląda na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familli i ma etat jako profesjonalny szofer auta dostawczego. W przeszłości była na etacie jako pomoc drogowa, jednakże widzi się bardziej w roli prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, posiada kontakty do swoich byłych przyjaciół z drużyny auto lawety w Wadowicach, którzy od niepamiętnych czasów parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, nieprzewidzianych wypadkach.


Niedawno Pani Aneta dzwoniła po swoich przeszłych przyjaciół z przeszłego etatu, bowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta trochę przeszacowała pojemność rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Wadowic. Szybka i sprawna pomoc drogowa wyposażona w holownik była obok Pani Anety dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie zapowiedziała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Wadowic nie wchodzi rachubę. Pani Aneta musiała jak najszybciej wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie udała się do codziennego uskuteczniania jej standardowych zadań . Super posiadać takich współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł