LAWETA SŁUPSK I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Słupsk i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Słupsku.


Kiedy musisz przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest związana z kilkoma podstawowymi niebezpieczeństwami. W wyniku różnych losowych okoliczności podczas podróży może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej może być niezbędne lawetowanie naszego pojazdu do Słupska chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Słupsk?


Bez znaczenia jest to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich przypadkach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście zaczynając wycieczkę każdy z nas zakłada, że dotrzemy do celu bez niespodzianek, ale miejmy na uwadze, że nie zawsze tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zawsze zanotowany numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Słupsk. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy w której bazowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Warto położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać wymagana w sytuacjach kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na obszarze Słupska i okolic. Gwarantujemy transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ciężkich TIRów.
AUTO POMOC DROGOWA SŁUPSK:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najlepszy na rynku holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najstraszliwszych sytuacjach. Tak jak zaznaczyliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego pojazdu.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego problemu, należy jak najdokładniej naszkicować okoliczność, w której przyszło nam się znaleźć. Trzeba przekazać osobie z którą rozmawiamy, jakiego rodzaju wsparcia chcielibyśmy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Słupsku? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam popularna drobna usterka na drodze? A może wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim wyzwaniem do naszej firmy zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Z jakich powodów należy mieć pod ręką telefon do znajomej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Słupsk.


Pan Marek jest zatrudniony jako handlowiec. Odbywa podróże po całej Polsce w ramach zadań służbowych, przez co posiada w telefonie dodany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Słupsku, gdzie żyje od wielu kwartałów. Co prawda od wielu lat przydarzyła mu się jedynie raz sytuacja, w której zalecane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże niezależnie od tego, Pan Marek zawsze bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga bywa bezkompromisowa.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się środowy ranek, bohater tej historii jak każdego dnia wsiadł do służbowego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Słupska docelowego miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na wyłączony z ruchu pas i zaczął rozmyślać co jest przyczyną usterki. Może zbiornik jest pusty i niezbędny jest dowóz paliwa? Wskaźnik wskazywał jednak aż 90% pełnego zbiornika. Po krótkich badaniach pojazdu Pan Marek zorientował się, że na sto procent nie jest też wymagana wymiana koła czy inne rozmaite działania nierozerwalne z tym elementem auta. Upływały kolejne odcinki czasu, a do rozmowy z kontrahentem było już tylko kilka kwadransów. Pan Marek chciał bezzwłocznie przygotować wyjście z sytuacji, która mu się przytrafiła. Niedługo kombinując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Słupsku, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się w pobliżu w tylko pół godziny od telefonu. Po profesjonalnych badaniach, członkowie zespołu auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ auto zaleca się lawetować do Słupska. Tak zrobiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek bardzo szybko zdecydował się na auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu cele związane z zatrudnieniem i zdążyć na zaplanowane spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Słupsk.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tym zawodzie bezsprzecznie lepiej, niż w jego ostatniej, gdzie ciężko harował na stanowisku montera infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych znaków drogowych czy też przystanków autobusowych. Przez całe dzieciństwo zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby pójść w ślady ojca i zostać przewoźnikiem TIRa. Inaczej stać się nie mogło i obecnie Pan Piotr stale kursuje w podróż pomiędzy Bielsko Białą, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miastami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z branżą samochodową zaledwie jako osiemnastolatek przeszedł kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas jednak obawiał się się podjąć wyzwań na półetacie szofera, albowiem dobrze miał w pamięci z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy to szkoleniowiec opowiadał inspirujące historie związane z pracą profesjonalnego kierowcy. To, jak często przydarzają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze miał w pamięci, jak szkoleniowiec niejednokrotnie mówił o konieczności wzywania pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią w pół godziny. Niemniej jednak czasami dochodziło do sytuacji, w których rozważane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też najpopularniejsze historie o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć zdarzają się kierowcom przygody, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą wypaść nie najprzyjemniejsze kolizje drogowe.


Z biegiem lat jednakowoż, Pan Piotr ucząc się jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do jego umiejętności za kółkiem. Teraz, jest bezapelacyjnie świadomy jego warsztatu i wyrusza w dalekie miasta naszego kraju, aczkolwiek tak jak zaznaczono powyżej, głównie jeździ z Bielsko Białej do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł za kołko firmowego samochodu ciężarowego i rozpoczął wielogodzinną podróż. Był letni poranek i blisko od Bielsko Białej jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, aczkolwiek mało komfortowy poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w przydrożnym rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi finalnie nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był świadomy już chwilę po poślizgu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który od razu i sprawnie ściągnął całodobową pomoc drogową w Słupsku. Po tym, jak przyjechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Słupska i przetransportował również Pana Piotra. Mimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe musi przejść modernizację zanim wyjedzie w następną podróż toteż holowanie tira stało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Podusmowujac, nic poważnego się z Tirem nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu wraca wspomnieniami z radością na buzi.Holowanie Busa Słupsk


Czy możliwe jest pogodzić rolę matki i profesjonalnego kierowcy? Na dodatek w tak zakorkowanym terenie, takim jak Słupsk? Okazuje się, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej familli i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. Do niedawna pracowała jako pomoc drogowa, ale preferuje się bardziej w zadaniach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej funkcją, posiada numery telefonów do jej najlepszych fachowców z teamu auto lawety w Słupsku, którzy zawsze służą całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Jakiś czas temu Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich dawnych przyjaciół z pracy, bo był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta trochę źle oceniła zawartość stanu paliwa w baku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Słupska. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik znalazła się zaraz przy busie kilkanaście minut po telefonie. Pani Aneta od razu przekazała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Słupska jest niewykonalne. Pani Aneta musiała niezwłocznie wracać do jej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie udała się do codziennego uskuteczniania jej standardowych zadań . Super mieć ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł