LAWETA OŚWIĘCIM I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Oświęcim i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Oświęcimiu.


W jakich okolicznościach należy wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wyprawa tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, jest związana z wieloma bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych losowych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego środka transportu do Oświęcimia chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? Jak nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Oświęcim?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych sytuacjach możliwe, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście zaczynając wyjazd każdy z nas zakłada, że dobrniemy do destynacji bez niespodzianek, ale miejmy na uwadze, że nie za każdym razem tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zatem zanotowany telefon do najlepszej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Oświęcim. Czy należy mieć numer telefonu do firmy w której obowiązkowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Należy podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w przypadkach wymagających wsparcia na drodze. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy kierowcom na przestrzeni Oświęcimia i miejscowości okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA OŚWIĘCIM:


Obszar usług: Oświęcim, Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu najlepszy na rynku holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najstraszliwszych warunkach. Tak jak zaznaczyliśmy, zapewniamy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom każdego pojazdu.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zadzwonieniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego wypadku, należy dokładnie naszkicować okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Trzeba przekazać dyspozytorowi, jakiego rodzaju pomocy chcielibyśmy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Oświęcimiu? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas prosta, drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do nas zatelefonujesz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich powodów warto mieć zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Oświęcim.


Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Jeździ w obrębie całej Polski w ramach pełnienia zadań służbowych, z tego względu posiada w telefonie zapamiętany numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Oświęcimiu, gdzie mieszka i pracuje od wielu miesięcy. W zasadzie od wielu lat zdarzyła mu się zaledwie raz sytuacja, kiedy to zalecane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek z reguły uważa na , że droga jest często nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się wtorkowy poranek, bohater tej historii jak co dzień otworzył drzwi do leasingowanego auta osobowego marki Volkswagen i udał się w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Oświęcimia miejsca rozmowy z partnerem biznesowym. W połowie drogi, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pobocze autostrady A1 i zaczął zastanawiać się powodem usterki. Czy bak jest nienapełniony i potrzebny będzie dowóz paliwa? Wskaźnik sygnalizował jednakowoż prawie 90% całego baku. Po szybkich inspekcjach samochodu Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też wymagana wymiana koła czy inne czynności związane z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały następne kwadranse, a do spotkania zostało nieco ponad parę godzin. Pan Marek chciał szybko odnaleźć panaceum do przygody, która go spotkała. Niedługo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Oświęcimiu, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się w pobliżu w zaledwie kilka kwadransów od zgłoszenia. Po szczegółowych oględzinach, członkowie załogi auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem auto powinno się lawetować do Oświęcimia. Tak zrobiono. Następnie Pan Marek niezwłocznie dostał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować swoje zadania związane z zatrudnieniem i zdążyć na umówione rozmowy z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Oświęcim.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tym zawodzie bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego ostatniej, gdzie świadczył usługi wypełniając obowiązki montera infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych znaków drogowych i przystanków autobusowych. Przez całe dzieciństwo wymarzył sobie jednak, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i zostać kierowcą TIRa. Tak też się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr nieprzerwanie jeździ w drogę pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od zawsze był powiązany z branżą motoryzacyjną już jako dwudziestolatek zdał szkolenia z prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć pracy na etacie zawodowego kierowcy, bowiem dobrze pamiętał z wykładów kursu nauki jazdy, kiedy wykładowca charakteryzował ciekawe przypowieści nierozerwalne z etatem profesjonalnego kierowcy. To, jak permanentnie przydarzają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat nieustannie sobie przypominał, jak nauczyciel niejednokrotnie opowiadał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z naprawą w pół godziny. Niemniej jednak wielokrotnie zdarzały się przypadki, w których zalecane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także najróżniejsze opowiastki o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie zdarzają się szoferom przygody, w których należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im zdarzyć się mogą nie najprzyjemniejsze przygody na drodze.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie pewien swoich kompetencji i podróżuje w dalekie miejscowości Polski, jednakże tak jak doprecyzowano powyżej, najczęściej wyrusza z Opola do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i zaczął wielogodzinną trasę. Był jesienny ranek i kilkanaście minut od Opola jego auto ciężarowe wpadło w krótki, ale mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w głębokim rowie. Nikomu koniec końców nic się nie stało, jednak Pan Piotr domyślał się już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do spedytora, który szybko i skutecznie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Oświęcimiu. Kiedy dojechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Oświęcimia i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe musiało przejść przegląd zanim wyjedzie w późniejszą wycieczkę także holowanie tira stało się najlepszym wyjściem. Finalnie nic poważnego się z ciężarówką nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wraca wspomnieniami z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Oświęcim


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć rolę matki i profesjonalnego truckera? Na dodatek w tak dużym mieście, takim jak Oświęcim? Mamy dowód na to, że jak najbardziej. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i jest zatrudniona jako zawodowy szofer auta dostawczego. W przeszłości pracowała na etacie jako pomoc drogowa, ale widzi siebie raczej w obowiązkach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej profesją, posiada kontakty do jej najlepszych kolegów z teamu auto lawety w Oświęcimiu, którzy od lat służą całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, nieprzewidzianych przypadkach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta musiała przedzwonić po jej przeszłych kolegów z pracy, bowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta troszeczkę przeszacowała pojemność stanu paliwa w baku. Rzutem na taśmę, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Oświęcimia. Szybka i profesjonalna pomoc drogowa wyposażona w holownik była na miejscu dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta od razu powiedziała przyjaciołom za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa jest zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Oświęcimia jest niewykonalne. Pani Aneta chciała niezwłocznie wrócić do swojej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w zaledwie kilkanaście minut, więc Pani Aneta w bardzo szybkim czasie powróciła do najzwyklejszego robienia jej obowiązków. Warto posiadać takich znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł