LAWETA LIMANOWA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Limanowa i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Limanowej.


Kiedy powinno się przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, wiąże się z kilkoma podstawowymi niebezpieczeństwami. W wyniku rozmaitych losowych okoliczności na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego środka transportu do Limanowej chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Może być zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Limanowa?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych przypadkach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w przygodę wszyscy zakładamy, że przybędziemy do punktu docelowego bez niespodziewanych przygód, ale miejmy na uwadze, że nie każdorazowo tak się dzieje. Miej zatem zapisany numer telefonu do najlepszej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Limanowa. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy usługowej w której bazowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Warto zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h często jest niezbędna w przypadkach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy turystom na obszarze Limanowej i miejscowości okolicznych. Gwarantujemy transport i holowanie, posiadamy holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA LIMANOWA:


Obszar usług: Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw ma na wyposażeniu najskuteczniejszy holownik, a jeździmy chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najstraszliwszych warunkach. Tak jak wspomnieliśmy, zapewniamy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście każdego czterokołowca.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego wypadku, trzeba dokładnie naszkicować sytuację, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się powiedzieć pracownikowi pomocy drogowej, jakiej usługi potrzebujemy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Limanowej? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas popularna drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie zwykły dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do naszej pomocy drogowej trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Dlaczego powinno się mieć pod ręką telefon do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Limanowa.


Miły Pan Marek jest zatrudniony jako handlowiec. Odbywa podróże na obszarze całej Polski podczas pełnienia zadań służbowych, dlatego też posiada w telefonie zapisany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Limanowej, gdzie mieszka i pracuje od wielu kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się jedynie kilka razy przygoda, w której zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale bez względu na to, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na brutalną prawdę, że droga zdarza się, że jest nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się środowy świt, bohater tej ciekawej opowiastki jak w każdy dzień wsiadł do firmowego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Limanowej zaplanowanego miejsca spotkania handlowego z klientem. Na początku trasy, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pas awaryjny i zaczął głowić się co jest przyczyną usterki. Może zbiornik jest pusty i potrzebny będzie dowóz paliwa? Wskaźnik sygnalizował mimo wszystko aż 90% całego zbiornika. Po wyczerpujących oględzinach pojazdu Pan Marek zauważył, że bezsprzecznie nie jest też wymagana wymiana koła czy inne rozmaite czynności związane z tym elementem auta. Upływały następne odcinki czasu, a do wizyty było już zaledwie kilka kwadransów. Pan Marek musiał szybko przygotować wyjście z przygody, która go spotkała. Niewiele analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Limanowej, która mogła mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się w pobliżu w zaledwie kilkadziesiąt minut od telefonu. Po profesjonalnych badaniach, członkowie załogi auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo pojazd zaleca się lawetować do Limanowej. Jak postanowili, tak zrobili. Następnie Pan Marek bardzo szybko zdecydował się na auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu obowiązki służbowe i zdążyć na ustalone negocjacje z klientem.
AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł