LAWETA NOWY SĄCZ I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Nowy Sącz i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Nowym Sączu.


W jakich okolicznościach należy wezwać całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest powiązana z kilkoma podstawowymi niebezpieczeństwami. Z powodu różnych nieprzewidzianych zdarzeń na drodze może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest wymagane lawetowanie naszego środka transportu do Nowego Sącza chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Może być zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Nowy Sącz?


Bez względu na to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich sytuacjach możliwe, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wyruszając w przygodę każdy z nas zakłada, że dojedziemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie każdorazowo tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zatem zanotowany telefon do profesjonalnej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Nowy Sącz. Czy warto mieć telefon do firmy w której podstawowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Warto zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h bywa nieoceniona w przypadkach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na obszarze Nowego  Sącza i wiosek okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA NOWY SĄCZ:


Obszar usług: Nowy Sącz, Grybów, Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój, Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najcięższych warunkach. Jak wyżej podkreśliliśmy, proponujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego czterokołowca.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego wypadku, trzeba uczciwie nakreślić sytuację, w której się znaleźliśmy. Trzeba zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiego rodzaju wspomagania oczekujemy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Nowym Sączu? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas prosta, drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do naszej firmy zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Dlaczego należy posiadać zanotowany telefon do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Nowy Sącz.


Kolega Marek jest zatrudniony jako handlowiec. Jeździ na terytorium całej Polski w ramach pełnienia wytycznych zawodowych, z tego względu posiada w kontaktach telefonicznych dodany numer telefonu do znanej pomocy drogowej w Nowym Sączu, gdzie żyje od kilku lat. W zasadzie przez całe życie zdarzyła mu się tylko trzy razy sytuacja, kiedy to wymagane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże mimo wszystko, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na brutalną prawdę, że droga bywa bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się wtorkowy świt, pierwszoplanowy bohater naszej historii jak co dzień wsiadł do swojego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Nowego Sącza docelowego miejsca spotkania handlowego z partnerem biznesowym. W połowie drogi, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek dojechał na wyłączony z ruchu pas i zaczął zastanawiać się powodem usterki. Może zbiornik jest nienapełniony i niezbędny jest dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał jednak prawie 90% wypełnionego baku. Po wyczerpujących badaniach auta Pan Marek skonstatował, że na sto procent nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne czynności związane z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały następne minuty, a do rozmowy z kontrahentem było już zaledwie parę kwadransów. Pan Marek chciał szybko znaleźć panaceum do niespodzianki, która mu się przytrafiła. Intensywnie analizując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Nowym Sączu, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na miejscu w niewiele ponad pół godziny od telefonu. Po skrupulatnych weryfikacjach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ samochód należy lawetować do Nowego Sącza. Tak też postąpiono. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie dostał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować swoje cele firmowe i dojechać na ustalone negocjacje z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Nowy Sącz.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej pracy zdecydowanie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie ciężko harował pełniąc obowiązki montera zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych znaków i latarni. Od dekad zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i od dawna Pan Piotr stale wyrusza w trasy pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od zawsze jest powiązany z branżą samochodową już jako dwudziestolatek zaliczył kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy jednak obawiał się się podjąć pracy na półetacie zawodowego kierowcy, albowiem doskonale kojarzył z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy to nauczyciel przytaczał ciekawe opowieści nierozerwalne z etatem szofera. To, jak powtarzalnie wypadają w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś pamiętał, jak szkoleniowiec częstokroć uczulał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią w kwadrans. Warto podkreślić, że wielokrotnie zdarzały się przypadki, w których wymagane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także różne historyjki o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przytrafiają się szoferom sytuacje, kiedy to warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą przydarzyć się nieprzyjemne przygody drogowe.


Z biegiem lat jednakowoż, Pan Piotr doskonaląc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego kompetencji za kółkiem. Od jakiegoś czasu, jest całkowicie świadomy jego kompetencji i wyjeżdża w odległe zakamarki naszego kraju, ale tak jak doprecyzowano wyżej, najczęściej wyrusza z Opola do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i zaczął cotygodniową drogę. Był jesienny poranek i niedaleko od Opola jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz wymagający poślizg. Finalnie, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi finalnie nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był pewny już na samym początku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do swojego opiekuna w firmie, który szybko i na miejscu zorganizował całodobową pomoc drogową w Nowym Sączu. Kiedy dojechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Nowego Sącza i podwiózł także Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego incydentu, auto ciężarowe musi przejść modernizację przed wyjazdem w późniejszą podróż zatem holowanie tira było jedynym wyjściem. W końcowym rozrachunku nic istotnego się z ciężarówką nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Nowy Sącz


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć rolę matki i zawodowego truckera? Na dodatek w tak zakorkowanym mieście, jak Nowy Sącz? Wygląda na to, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała jako pomoc drogowa, jednak widzi swoją osobę raczej w obowiązkach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej profesją, ma kontakty do swoich ulubionych przyjaciół z teamu auto lawety w Nowym Sączu, którzy od niepamiętnych czasów zajmują się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niestandardowych wypadkach.


Jakiś czas temu Pani Aneta dzwoniła po jej przeszłych przyjaciół z przeszłego etatu, bo był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie przeszacowała pojemność rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Nowego Sącza. Szybka i sprawna pomoc drogowa mająca holownik była obok Pani Anety piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu powiedziała przyjaciołom przez telefon, że tylko dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Nowego Sącza nie wchodzi rachubę. Pani Aneta była zobowiązana szybko jechać do swojej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do najzwyklejszego robienia swoich standardowych zadań . Warto mieć takich znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł