LAWETA CZĘSTOCHOWA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Częstochowa i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Częstochowie.


Kiedy trzeba wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka zarówno w celach służbowych, jak i prywatnie, jest związana z wieloma bazowymi problemami. W wyniku różnorakich nieprzewidzianych przygód w trasie może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w wyniku których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej– możliwe że jest zalecane lawetowanie naszego auta do Częstochowy chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? Jak nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Częstochowa?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich przypadkach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że rozpoczynając wyjazd wszyscy zakładamy, że dojedziemy do punktu docelowego bez niespodzianek, ale bierzmy na wzgląd, że nie każdorazowo tak się dzieje. Miej po prostu pod ręką kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Częstochowa. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której obowiązkowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Trzeba zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać wymagana w wypadku sytuacji kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na terenie Częstochowy i miejscowości okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA CZĘSTOCHOWA:


Obszar usług: Częstochowa, Blachownia, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Koniecpol, Konopiska.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a jeździmy chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najtrudniejszych wypadkach. Jak wyżej napisaliśmy, oferujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego samochodu.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zatelefonowaniu na naszą infolinię i zakomunikowaniu zaistniałego problemu, musisz skrupulatnie opisać sytuację, w której się znaleźliśmy. Powinno się zasygnalizować rozmówcy, jakiej pomocy żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Częstochowie? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? Być może wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem do nas trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich przyczyn warto posiadać zapisany numer telefonu do znajomej pomocy drogowej?- Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Częstochowa.


Kolega Marek jest zatrudniony jako sprzedawca. Podróżuje w obrębie całej Polski w ramach pełnienia zadań służbowych, w związku z czym posiada w kontaktach telefonicznych zapamiętany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Częstochowie, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. Należy uczciwie zaznaczyć, że w ciągu całego życia zdarzyła mu się jedynie trzy razy sytuacja, w której potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek zawsze ma na uwadze bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się środowy świt, główny aktor tej ciekawej przypowieści jak każdego dnia otworzył drzwi do leasingowanego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Częstochowy miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Na początku trasy, pojazd Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w związku z czym Pan Marek udał się na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną awarii. Może bak jest pusty i niezbędny jest dowóz paliwa? Miernik sygnalizował mimo wszystko prawie trzy czwarte całego baku. Po wyczerpujących badaniach auta Pan Marek zorientował się, że bezsprzecznie nie jest też potrzebna wymiana koła czy odrębne decyzje w związku z tym komponentem pojazdu. Ulatywały następne sekundy, a do rozmowy z kontrahentem zostało nieco ponad kilka kwadransów- Pan Marek postanowił błyskawicznie przygotować wyjście z przygody, która mu się przydarzyła. Niedługo analizując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Częstochowie, która miała mu pomóc w tej niecodziennej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się w pobliżu w tylko godzinę od wezwania. Po profesjonalnych weryfikacjach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, ponieważ pojazd powinno się lawetować do Częstochowy. Jak postanowili, tak zrobili. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek bardzo szybko zdecydował się na auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu obowiązki firmowe i zdążyć na zaplanowane negocjacje z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Częstochowa.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie świadczył usługi pełniąc rolę specjalisty od zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze- np. rozwalonych sygnalizatorów świetlnych i przystanków autobusowych. Przez dziesięciolecia wymarzył sobie jednak, aby pójść w ślady ojca i być kierowcą TIRa. Tak się stało i obecnie Pan Piotr nieprzerwanie jeżdzi w podróż między Opolem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr przez lata jest powiązany z branżą samochodową- zaledwie jako dwudziestolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy z kilku przyczyn obawiał się się podjąć wyzwań na stanowisku zawodowego kierowcy, bowiem stuprocentowo miał w pamięci z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, jak szkoleniowiec opisywał inspirujące historie splecione z profesją szofera. To, jak często przydarzają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat nieustannie sobie przypominał, jak nauczyciel niejednokrotnie przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w pół godziny. Należy jednak zauważyć, że epizodycznie miały miejsce sytuacje, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najróżniejsze opowiastki o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przydarzają się pracownikom przygody, kiedy trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- wszystkim im mogą przytrafić się niezapowiedziane kolizje drogowe.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest bezapelacyjnie pewien swoich kompetencji i podróżuje nawet w najdalsze mieściny naszego kraju, ale tak jak wspomniano wcześniej, zwykle jeździ z Opola do Trójmiasta. Tak też było tym razem- Pan Piotr wsiadł za kołko firmowego samochodu ciężarowego i wyruszył w wielogodzinną trasę. Był jesienny ranek i w bliskiej odległości od Opola jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz nieprzyjemny poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom koniec końców nic się nie stało, ale Pan Piotr był przekonany już chwilę po poślizgu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który od razu i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Częstochowie. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Częstochowy i przetransportował również Pana Piotra. Mimo mało znaczącego incydentu, auto ciężarowe musiało odbyć naprawę zanim wyjedzie w kolejną podróż- więc holowanie tira stało się koniecznością. Finalnie nic wymagającego naprawy się z autem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wraca wspomnieniami z radością na buzi.Holowanie Busa Częstochowa


Czy wykonalne jest to pogodzić rolę głowy rodziny i zawodowego kierowcy? Na dodatek w tak ogromnym terenie, takim jak Częstochowa? Wygląda na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej familli i ma etat jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała jako pomoc drogowa, ale widzi siebie bardziej w roli szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, ma kontakty do jej ulubionych przyjaciół z drużyny auto lawety w Częstochowie, którzy od niepamiętnych czasów służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niezaplanowanych przypadkach.


Jakiś czas temu Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich niedawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, albowiem był niezbędny dowóz paliwa- Pani Aneta nieznacznie mylnie przewidziała pojemność stanu paliwa w baku. Cała radość w tym, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Częstochowy. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik była na miejscu piętnaście minut po telefonie. Pani Aneta od razu zapowiedziała przyjaciołom przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Częstochowy było niewyobrażalne- Pani Aneta była zobowiązana bezzwłocznie jechać do jej pięcioosobowej familii. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do najzwyklejszego robienia jej standardowych zadań . Super mieć wspaniałych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł