LAWETA RACIBÓRZ I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Racibórz i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Raciborzu.


W jakich przypadkach należy zadzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest powiązana z wieloma fundamentalnymi zagrożeniami. Z powodu wielorakich nieprzewidzianych okoliczności na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni korzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego auta do Raciborza choćby w przypadku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Racibórz?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich wypadkach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wybierając się w wycieczkę każdy z nas zakłada, że dobrniemy do punktu docelowego bez niespodzianek, ale bierzmy na wzgląd, że nie za każdym razem tak się wydarza. Miej zawsze pod ręką numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa. Pomoc drogowa Racibórz. Czy należy mieć numer telefonu do firmy w której obowiązkowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Trzeba uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może być nieoceniona w wypadku sytuacji wymagających wsparcia na drodze. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na terenie Raciborza i wiosek okolicznych. Gwarantujemy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA RACIBÓRZ:


Obszar usług: Racibórz, Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Jak wyżej napisaliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego samochodu.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego problemu, powinieneś jak najdokładniej nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Powinno się przekazać dyspozytorowi, jakiej wspomagania oczekujemy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Raciborzu? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny jest zwykły dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim problemem do nas zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Dlaczego należy posiadać pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Racibórz.


Pan Marek pracuje zawodowo jako sprzedawca. Podróżuje w obrębie całej Polski podczas pełnienia zadań służbowych, przez co posiada w telefonie zapisany kontakt do znanej pomocy drogowej w Raciborzu, gdzie żyje od kilkunastu miesięcy. W zasadzie przez całe życie zdarzyła mu się jedynie dwa razy przygoda, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek z reguły uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga jest często bezlitosna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się środowy poranek, główny bohater naszej przypowieści jak co dzień wsiadł do swojego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Raciborza docelowego miejsca spotkania z kontrahentem. Na początku trasy, auto Pana Marka zaczęło tracić moc, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął rozmyślać co jest powodem usterki. Może bak jest opróżniony i niezbędny jest dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał mimo wszystko prawie połowę całego baku. Po krótkich badaniach pojazdu Pan Marek skonstatował, że bez dwóch zdań nie jest też wymagana wymiana koła czy odrębne działania nierozerwalne z tym elementem auta. Ulatywały kolejne kwadranse, a do spotkania było mniej niż kilka kwadransów. Pan Marek postanowił niezwłocznie odnaleźć panaceum do sytuacji, która mu się przytrafiła. Intensywnie kombinując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Raciborzu, która miała mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się w pobliżu w niewiele ponad godzinę od zgłoszenia. Po krótkich oględzinach, członkowie załogi auto lawety doszli do wniosku, że nie będą to drobne naprawy na drodze, albowiem pojazd należy lawetować do Raciborza. Jak postanowili, tak zrobili. W następnej kolejności Pan Marek od razu wypożyczył auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu obowiązki służbowe i dotrzeć na ustalone rozmowy z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Racibórz.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej robocie bezsprzecznie lepiej, niż w jego ostatniej, w której świadczył pracę pełniąc rolę montera zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych znaków a także przystanków autobusowych. Od lat marzył jednak, aby kroczyć ścieżką swojego taty i być przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr nieprzerwanie wyrusza w podróż pomiędzy Rybnikiem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miastami.


Pan Piotr przez lata jest związany z branżą samochodową zaledwie jako osiemnastolatek ukończył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć zatrudnienia na stanowisku kierowcy, ponieważ dobrze miał w pamięci z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, jak nauczyciel opowiadał inspirujące przypowieści związane z profesją szofera. To, jak powtarzalnie przydarzają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale pamiętał, jak nauczyciel częstokroć przytaczał historie o konieczności wzywania pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami w kwadrans. Trzeba zaznaczyć, że niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, w których rozważane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał również najpopularniejsze historyjki o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się pracownikom przygody, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – nie tylko im mogą przytrafić się nieprzewidziane ekscesy podczas podróży.


Z biegiem lat jednakowoż, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako sporadyczny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego umiejętności za kółkiem. Od jakiegoś czasu, jest stuprocentowo pełny wiary co do jego warsztatu i wyjeżdża w różne rejony naszej ojczyzny, jednak tak jak podkreślono wyżej, zwykle jedzie z Rybnika do Trójmiasta. Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął kilkudniową podróż. Był letni poranek i kilka kilometrów od Rybnika jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale jednak nieprzyjemny poślizg. Na koniec, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Nikomu na szczęście nic się nie stało, ale Pan Piotr domyślał się już chwilę po zdarzeniu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do szefa, który bez zastanowienia i skutecznie ściągnął całodobową pomoc drogową w Raciborzu. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Raciborza i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe musiało odbyć badania techniczne przed wyjazdem w następną trasę, także holowanie tira stało się jedynym wyjściem. W końcowym rozrachunku nic istotnego się z samochodem ciężarowym nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wraca wspomnieniami z radością na buzi.Holowanie Busa Racibórz


Czy możliwe jest pogodzić rolę mamy i pracującego szofera? Na dodatek w tak wymagającym terenie, jakim jest Racibórz? Wygląda na to, że tak. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej rodziny i jest zatrudniona jako profesjonalny szofer auta dostawczego. W przeszłości pracowała jako pomoc drogowa, jednak woli siebie bardziej w profesji szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, posiada kontakty do swoich najlepszych kolegów z zespołu auto lawety w Raciborzu, którzy od niepamiętnych czasów parają się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Jakiś czas temu Pani Aneta dzwoniła po jej dawnych przyjaciół z pracy, ponieważ był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała objętość rezerwy paliwowej w baku. Rzutem na taśmę, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Raciborza. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik pokazała się na miejscu piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie przekazała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Raciborza było niewyobrażalne. Pani Aneta musiała jak najszybciej wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała tylko kilkadziesiąt minut, toteż Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do najzwyklejszego wykonywania swoich obowiązków. Jak dobrze mieć wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł