LAWETA BIELSKO-BIAŁA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Bielsko-Biała i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Bielsku-Białej.


W jakich przypadkach trzeba przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i prywatnie, jest związana z wieloma podstawowymi problemami. Z powodu różnorakich przypadkowych okoliczności w trasie może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej- może być potrzebne lawetowanie naszego pojazdu do Bielsko-Białej chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W czym może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Bielsko-Biała?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku wypadkach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że rozpoczynając przygodę wszyscy zakładamy, że dotrzemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie tylko tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć zawsze zanotowany kontakt do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa. Pomoc drogowa Bielsko-Biała. Czy warto mieć kontakt do firmy w której obowiązkowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Warto uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w wypadku sytuacji wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Bielsko-Białej i okolic. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA BIELSKO-BIAŁA:


Obszar usług: Bielsko-Biała, Szczyrk, Bestwina, Buczkowice, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Wilamowice, Wilkowice.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza pomoc polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najcięższych warunkach. Tak jak wspomnieliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście dowolnego auta.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po wykonaniu telefonu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu zaistniałego wypadku, powinieneś rzetelnie naszkicować okoliczność, w której przyszło nam się znaleźć. Trzeba zasygnalizować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wsparcia żądamy. Może to holowanie auta osobowego w Bielsku-Białej? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas najzwyklejsza drobna usterka na drodze? A może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie zwykły dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim wyzwaniem do naszej firmy przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich przyczyn należy mieć zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej?- Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Bielsko-Biała.


Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Jeździ w obrębie całej Polski podczas pełnienia wytycznych służbowych, dlatego też posiada w telefonie zapisany numer do znanej mu pomocy drogowej w Bielsko-Białej, gdzie żyje od kilkunastu lat. W zasadzie przez całe życie zdarzyła mu się jedynie trzy razy przygoda, kiedy zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga zdarza się, że jest bezlitosna.


W niczym niewyróżniający się poniedziałkowy świt, główny aktor tej ciekawej przypowieści jak co dzień otworzył drzwi do swojego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Bielsko-Białej miejsca spotkania z kontrahentem. W połowie drogi, pojazd Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął głowić się powodem usterki. Czy zbiornik jest opróżniony i wymagany będzie dowóz paliwa? Miernik wskazywał mimo wszystko prawie trzy czwarte pełnego baku. Po szybkich inspekcjach pojazdu Pan Marek stwierdził, że bezsprzecznie nie jest też niezbędna wymiana koła czy odrębne działania związane z tym elementem auta. Mijały kolejne minuty, a do spotkania było już tylko kilka godzin- Pan Marek chciał bezzwłocznie przygotować wyjście z sytuacji, która mu się przytrafiła. Trzeźwo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Bielski-Białej, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się na widoku w zaledwie godzinę od zgłoszenia. Po skrupulatnych obserwacjach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo pojazd należy lawetować do Bielsko-Białej. Tak zrobiono. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie dostał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu cele związane z zatrudnieniem i zdążyć na umówione rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Bielsko-Biała.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej profesji zdecydowanie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie świadczył usługi wypełniając obowiązki fachowca od infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze- np. zdewastowanych świateł a także przystanków autobusowych. Przez całe dzieciństwo wymarzył sobie to, aby pójść w ślady ojca i stać się przewoźnikiem TIRa. Do tego finalnie doszło i od dawna Pan Piotr cyklicznie wyrusza w drogę pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr od lat jest związany z branżą motoryzacjną- już jako dziewiętnastolatek zaliczył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy z kilku przyczyn bał się podjąć pracy na stanowisku kierowcy, albowiem dobrze pamiętał z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, jak wykładowca charakteryzował rozmaite przypowieści związane z etatem profesjonalnego kierowcy. O tym, jak niejednokrotnie przydarzają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze miał w pamięci, jak instruktor często przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią na miejscu. Należy jednak zauważyć, że epizodycznie zdarzały się przypadki, w których wymagane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci też różne historie o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przydarzają się szoferom sytuacje, kiedy trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- nie tylko im zdarzyć się mogą nieoczekiwane ekscesy podczas podróży.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego umiejętności kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie pewien swoich warsztatu i podróżuje w odległe rejony naszej ojczyzny, ale tak jak zaznaczono wyżej, zwykle odbywa podróż z Opola do Trójmiasta. Jak zwykle- Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w wielogodzinną drogę. Był wiosenny poranek i blisko od Opola jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, aczkolwiek mało komfortowy poślizg. Finalnie, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi na szczęście nic się nie stało, ale Pan Piotr był przekonany już chwilę po poślizgu, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który szybko i na miejscu zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Bielsku-Białej. Kiedy dojechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Bielsko-Białej i zabrał ze sobą Pana Piotra. Pomimo nic nieznaczącego incydentu, auto ciężarowe powinno przejść badania techniczne nim uda się w późniejszą trasę- więc holowanie tira okazało się jedynym wyjściem. Podsumowując, nic strasznego się z ciężarówką nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wraca wspomnieniami z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Bielsko-Biała


Czy można jednocześnie ogarnąć obowiązki pani domu i pracującego kierowcy? Na dodatek w tak zakorkowanym mieście, jakim jest Bielsko-Biała? Okazuje się, że tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodziny i ma etat jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, ale odnajduje siebie bardziej w profesji szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości funkcją, ma kontakty do jej byłych fachowców z drużyny auto lawety w Bielsko-Białej, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, niezaplanowanych przypadkach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich niedawnych znajomych z przeszłego etatu, bo był niezbędny dowóz paliwa– Pani Aneta nieco przeszacowała zawartość rezerwy paliwowej w baku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Bielsko-Białej. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik pokazała się zaraz przy busie kilkanaście minut po telefonie. Pani Aneta od razu zapowiedziała kolegom przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Bielsko-Białej nie wchodzi rachubę- Pani Aneta chciała szybko wrócić do jej pięcioosobowej familii. Akcja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilka minut, toteż Pani Aneta w krótkim czasie udała się do najzwyklejszego wykonywania jej obowiązków. Warto posiadać ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł