LAWETA TARNOWSKIE GÓRY I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Tarnowskie Góry i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Tarnowskich Górach.


W jakich przypadkach należy zadzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka zarówno w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest związana z wielorakimi fundamentalnymi problemami. W wyniku rozmaitych losowych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej– może być wymagane lawetowanie naszego pojazdu do Tarnowskich Gór choćby w wyniku kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W czym nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Tarnowskie Góry?


Bez znaczenia jest to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych wypadkach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wybierając się w wyjazd wszyscy zakładamy, że dojedziemy do punktu docelowego bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy pod uwagę, że nie tylko tak się dzieje. Miej zatem zapisany telefon do szybkiej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Tarnowskie Góry. Czy warto mieć telefon do firmy w której podstawowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Warto zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w przypadkach awaryjnych. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy kierowcom na przestrzeni Tarnowskich Gór i miejscowości okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA TARNOWSKIE GÓRY:


Obszar usług: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg, Zbrosławice.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najstraszliwszych przypadkach. Tak jak zaznaczyliśmy, zapewniamy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego auta.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Najpierw po wykonaniu telefonu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego wydarzenia, powinieneś rzetelnie naszkicować sytuację, w której się znaleźliśmy. Należy zakomunikować pracownikowi pomocy drogowej, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujemy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Tarnowskich Górach? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas popularna drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do nas trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich powodów trzeba posiadać pod ręką kontakt do znajomej pomocy drogowej?- Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Tarnowskie Góry.


Miły Pan Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Odbywa podróże na terytorium całej Polski w ramach obowiązków zawodowych, przez co posiada w pamięci telefonu zapamiętany kontakt do znanej mu pomocy drogowej w Tarnowskich Górach, gdzie żyje od kilkunastu lat. W zasadzie przez całe życie przydarzyła mu się tylko trzy razy przygoda, w której niezbędne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek po prostu uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga zdarza się, że jest nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się środowy świt, bohater tej przypowieści jak w każdy dzień wsiadł do swojego auta osobowego firmy Volkswagen i udał się w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Tarnowskich Gór zaplanowanego miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Po kilkunastu minutach, pojazd Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w związku z czym Pan Marek zjechał na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął rozmyślać co jest przyczyną usterki. Czy bak jest nienapełniony i niezbędny będzie dowóz paliwa? Miernik pokazywał jednakowoż ponad 90% pełnego baku. Po krótkich inspekcjach pojazdu Pan Marek skonstatował, że bezsprzecznie nie jest też wymagana wymiana koła czy inne czynności nierozerwalne z tym elementem auta. Ulatywały kolejne sekundy, a do rozmowy z kontrahentem było mniej niż parę kwadransów- Pan Marek chciał szybko znaleźć rozwiązanie do przygody, która mu się przydarzyła. Niedługo analizując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Tarnowskich Górach, która miała mu pomóc w tej niestandardowej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na miejscu w niewiele ponad godzinę od zgłoszenia. Po szczegółowych weryfikacjach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko samochód powinno się lawetować do Tarnowskich Gór. Jak postanowili, tak zrobili. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu dostał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje obowiązki związane z zatrudnieniem i dotrzeć na ustalone negocjacje z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Tarnowskie Góry.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy bezsprzecznie lepiej, niż w jego ostatniej, w której pracował na etacie operatora infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze- np. uszkodzonych świateł a także latarni. Przez całe dzieciństwo marzył jednak, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i być kierowcą TIRa. Tak też się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr cyklicznie kursuje w trasy między Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z motoryzacją- już jako dziewiętnastolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie z kilku przyczyn bał się podjąć obowiązków na półetacie zawodowego kierowcy, ponieważ stuprocentowo kojarzył z wykładów kursu nauki jazdy, jak instruktor analizował przeróżne anegdoty związane z profesją kierowcy. O tym, jak wielokrotnie przytrafiają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat miał w pamięci, jak instruktor nieustannie przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w pół godziny. Niemniej jednak czasami zdarzały się przypadki, w których rozważane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także wszystkie opowiastki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przytrafiają się szoferom sytuacje, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- wielu z nich mogą przydarzyć się nieprzewidziane przygody drogowe.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich kompetencji za kółkiem. Od jakiegoś czasu, jest bezsprzecznie pewien jego warsztatu i wyjeżdża w różne miejscowości Polski, jednak tak jak doprecyzowano powyżej, najczęściej wyrusza z Opola do Trójmiasta. Jak zwykle- Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w cotygodniową trasę. Był wiosenny poranek i niedaleko od Opola jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, aczkolwiek mało komfortowy poślizg. Na koniec, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był pewny już chwilę po zdarzeniu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który bez zastanowienia i na miejscu zorganizował całodobową pomoc drogową w Tarnowskich Górach. Kiedy dojechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Tarnowskich Gór i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe powinno odbyć przegląd nim uda się w kolejną podróż- więc holowanie tira stało się koniecznością. Finalnie nic ciężkiego się z autem nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr obecnie wspomina z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Tarnowskie Góry


Czy możliwe jest pogodzić obowiązki matki i zawodowego truckera? Na dodatek w tak ogromnym mieście, jakim są Tarnowskie Góry? Mamy dowód na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. W przeszłości pracowała jako pomoc drogowa, jednakże preferuje swoją osobę raczej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej profesją, dzierży w telefonie kontakty do jej byłych fachowców z teamu auto lawety w Tarnowskich Górach, którzy zawsze służą całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych wypadkach.


Niedawno Pani Aneta musiała przedzwonić po jej byłych znajomych z pracy, bowiem był wymagany dowóz paliwa- Pani Aneta troszeczkę przeszacowała objętość rezerwy paliwowej w baku. Na szczęście, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Tarnowskich Gór. Błyskawiczna i sprawna pomoc drogowa posiadająca holownik znalazła się obok Pani Anety piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku przekazała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że wyłącznie dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Tarnowskich Gór było niewyobrażalne- Pani Aneta była zobowiązana szybko wracać do swojej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie wróciła do codziennego uskuteczniania jej standardowych zadań . Jak dobrze posiadać wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł