LAWETA MIECHÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Miechów i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Miechowie.


Kiedy trzeba ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka tak i w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, wiąże się z kilkoma fundamentalnymi zagrożeniami. Z powodu różnych przypadkowych zdarzeń podczas podróży może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego pojazdu do Miechowa chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Może być zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? Jak nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Miechów?


Bez względu na to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku wypadkach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wyjazd wszyscy zakładamy, że dotrzemy do celu bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie tylko tak się dzieje. Miej zatem zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Miechów. Dlaczego warto posiadać numer telefonu do firmy w której podstawowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Powinno się zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h bywa niezbędna w sytuacjach kłopotliwych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Miechowa i miejscowości okolicznych. Gwarantujemy transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA MIECHÓW:


Obszar usług: Myślenice, Dobczyce, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia, Wiśniowa.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najstraszliwszych warunkach. Jak wyżej podkreśliliśmy, zapewniamy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć, że nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście każdego auta.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zadzwonieniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu zaistniałego problemu, należy rzetelnie nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się powiedzieć osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu usługi potrzebujemy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Miechowie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Z jakich powodów trzeba posiadać zapisany numer telefonu do znajomej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Miechów.


Kolega Marek pracuje jako handlowiec. Podróżuje w obrębie całej Polski w ramach pełnienia zadań zawodowych, dlatego też posiada w kontaktach telefonicznych zapisany numer do profesjonalnej pomocy drogowej w Miechowie, gdzie żyje od kilkunastu lat. W zasadzie od wielu lat przydarzyła mu się tylko dwa razy przygoda, w której potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek mimo wszystko, Pan Marek po prostu uważa na brutalną prawdę, że droga bywa bezlitosna.


W niczym niewyróżniający się środowy poranek, główny aktor tej historii jak co dzień wsiadł do firmowego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Miechowa zaplanowanego miejsca spotkania z klientem. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, przez co Pan Marek udał się na pas awaryjny i zaczął rozmyślać co jest powodem awarii. Może bak jest opróżniony i niezbędny będzie dowóz paliwa? Znacznik wskazywał mimo wszystko ponad połowę wypełnionego zbiornika. Po krótkich badaniach pojazdu Pan Marek zorientował się, że na sto procent nie jest też niezbędna wymiana koła czy odrębne decyzje nierozerwalne z tą właśnie częścią samochodu. Mijały kolejne sekundy, a do rozmowy z kontrahentem było tylko parę godzin. Pan Marek musiał szybko przygotować rozwiązanie do sytuacji, która mu się przytrafiła. Trzeźwo analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Miechowie, która mogła mu pomóc w tej niestandardowej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na widoku w tylko pół godziny od telefonu. Po szczegółowych obserwacjach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem samochód należy lawetować do Miechowa. Tak zrobiono. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie zdecydował się na auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu zadania firmowe i zdążyć na ustalone spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Opole.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej pracy zdecydowanie lepiej, niż w poprzedniej, w której świadczył usługi na etacie montera zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych świateł a także przystanków autobusowych. Od dekad marzył to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak się stało i obecnie Pan Piotr stale kursuje w drogę pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od dawna jest związany z branżą samochodową zaledwie jako osiemnastolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety obawiał się się podjąć obowiązków na stanowisku kierowcy, bo doskonale kojarzył z wykładów szkoły nauki jazdy, kiedy instruktor charakteryzował przeróżne przypowieści nierozerwalne z etatem szofera. O tym, jak niejednokrotnie przytrafiają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale miał w pamięci, jak instruktor częstokroć mówił o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy radził sobie z usterką w kwadrans. Warto podkreślić, że czasami dochodziło do sytuacji, w których niezbędne było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także najpopularniejsze historie o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przytrafiają się kierowcom przygody, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wielu z nich mogą wypaść niezapowiedziane przygody podczas podróży.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie pewien swoich umiejętności i wyrusza nawet w najdalsze rejony naszego kraju, aczkolwiek tak jak wspomniano wcześniej, głównie jeździ z Opola do Trójmiasta. Zwyczajowo. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął kilkudniową podróż. Był jesienny ranek i blisko od Opola jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz nieprzyjemny poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w płytkim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był przekonany już chwilę po zdarzeniu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do spedytora, który szybko i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Miechowie. Kiedy dojechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Miechowa i podwiózł także Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe musi przejść przegląd przed wyruszeniem w następną trasę toteż holowanie tira okazało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Na koniec okazało się, że nic istotnego się z autem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach przypomina sobie z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Miechów


Czy można pogodzić codzienne zadania matki i profesjonalnego truckera? Na dodatek w tak zakorkowanym terenie, takim jak Miechów? Okazuje się, że oczywiście tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednak woli się bardziej w profesji szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, dzierży w telefonie kontakty do swoich byłych ekspertów z drużyny auto lawety w Miechowie, którzy od dekad parają się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, niestandardowych wypadkach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta dzwoniła po swoich byłych przyjaciół z pracy, ponieważ był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała pojemność rezerwy paliwowej w baku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Miechowa. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik była na miejscu piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu przekazała kolegom za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Miechowa nie wchodzi rachubę. Pani Aneta była zobowiązana bezzwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała zaledwie kilka minut, więc Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do zwykłego wykonywania jej standardowych zadań . Jak dobrze mieć wspaniałych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł