LAWETA CIESZYN I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Cieszyn i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Cieszynie.


Kiedy należy ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Odległa wycieczka tak i w celach służbowych, jak i prywatnie, wiąże się z wielorakimi bazowymi zagrożeniami. Z powodu różnych nieprzewidzianych okoliczności podczas podróży może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy musieli korzystać z pomocy drogowej– może być potrzebne lawetowanie naszego auta do Cieszyna choćby w przypadku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Cieszyn?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich sytuacjach być może będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wybierając się w wycieczkę każdy z nas zakłada, że dojedziemy do destynacji bez ekscesów, ale bierzmy na wzgląd, że nie za każdym razem tak się dzieje. Miej zawsze zanotowany telefon do najlepszej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Cieszyn. Czy warto mieć telefon do firmy w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Powinno się podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h często jest wymagana w sytuacjach wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Cieszyna i w zasięgu kilkuset kilometrów. Możemy zagwarantować transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA CIESZYN:


Obszar usług: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu profesjonalny holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta profesjonalna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Tak jak wspomnieliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom dowolnego auta.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zadzwonieniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego problemu, należy jak najdokładniej opisać okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się zasygnalizować dyspozytorowi, jakiej pomocy żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Cieszynie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam prosta, drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do naszej firmy trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich przyczyn należy posiadać zapisany kontakt do zaufanej pomocy drogowej?- Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Cieszyn.


Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Odbywa podróże w obrębie całej Polski w ramach pełnienia obowiązków zawodowych, z tego względu posiada w kontaktach telefonicznych dodany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Cieszynie, gdzie mieszka i pracuje od kilku kwartałów. W zasadzie przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się jedynie trzy razy przygoda, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże mimo wszystko, Pan Marek po prostu uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga bywa nieprzewidywalna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się środowy świt, główny bohater tej ciekawej przypowieści jak co dzień wsiadł do służbowego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Cieszyna zaplanowanego miejsca spotkania z kontrahentem. Na początku trasy, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek udał się na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął zastanawiać się powodem awarii. Może zbiornik jest opróżniony i potrzebny będzie dowóz paliwa? Znacznik sygnalizował jednakowoż ponad trzy czwarte wypełnionego baku. Po wyczerpujących badaniach auta Pan Marek zauważył, że bezsprzecznie nie jest też zalecana wymiana koła czy inne działania nierozerwalne z tym elementem auta. Mijały kolejne odcinki czasu, a do rozmowy z kontrahentem było tylko parę godzin- Pan Marek postanowił niezwłocznie przygotować rozwiązanie do sytuacji, która mu się przydarzyła. Intensywnie kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Cieszynie, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na widoku w zaledwie godzinę od telefonu. Po krótkich obserwacjach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie będą to drobne naprawy na drodze, bo pojazd zaleca się lawetować do Cieszyna. Tak też postąpiono. Następnie Pan Marek od razu wypożyczył auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje zadania związane z zatrudnieniem i dojechać na umówione negocjacje z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Cieszyn.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tym zawodzie zdecydowanie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie świadczył pracę pełniąc rolę operatora infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze- np. uszkodzonych sygnalizatorów świetlnych a także przystanków autobusowych. Od lat wymarzył sobie jednak, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i obecnie Pan Piotr systematycznie kursuje w drogę pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr od dawna był związany z motoryzacją- już jako dziewiętnastolatek zaliczył szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas jednak obawiał się się podjąć obowiązków na etacie kierowcy, albowiem dobitnie kojarzył z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, kiedy szkoleniowiec opowiadał ciekawe historie splecione z etatem szofera. O tym, jak wielokrotnie przytrafiają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale nieustannie sobie przypominał, jak instruktor niejednokrotnie przytaczał historie o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy radził sobie z uszkodzeniami na miejscu. Należy jednak zauważyć, że epizodycznie zdarzały się przypadki, w których rozważane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też najpopularniejsze historie o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przytrafiają się szoferom incydenty, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- każdemu z nich mogą wypaść niezapowiedziane wypadki w trasie.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr doskonaląc się jako sporadyczny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego kompetencji za kółkiem. Obecnie, jest bezsprzecznie pewien swoich kompetencji i wyjeżdża w dalekie rejony Polski, aczkolwiek tak jak doprecyzowano powyżej, zwykle odbywa podróż z Opola do Trójmiasta. Jak co dzień- Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i zaczął wielogodzinną podróż. Był wiosenny poranek i kilkanaście minut od Opala jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale jednak wymagający poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był przekonany już kwadrans po wypadku, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do szefa, który od razu i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Cieszynie. Po tym, jak przyjechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Cieszyna i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe musiało odbyć badania techniczne przed wyruszeniem w kolejną trasę- więc holowanie tira musiało być koniecznością. Podsumowując, nic wymagającego naprawy się z Tirem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach przypomina sobie z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Cieszyn


Czy możliwe jest pogodzić codzienne zadania mamy i zawodowego truckera? I to w tak wymagającym terenie, jak Cieszyn? Wychodzi na to, że jest to możliwe. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednakże preferuje swoją osobę raczej w obowiązkach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, dzierży w telefonie kontakty do jej ulubionych kolegów z zespołu auto lawety w Cieszynie, którzy od niepamiętnych czasów parają się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych przygodach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała jej byłych kolegów z przeszłego etatu, ponieważ był potrzebny dowóz paliwa– Pani Aneta troszeczkę przeszacowała pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Cieszyna. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik pokazała się zaraz przy busie piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie powiedziała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Cieszyna nie wchodzi rachubę- Pani Aneta chciała niezwłocznie wrócić do swojej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej trwała zaledwie kilka minut, więc Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do codziennego wykonywania jej standardowych zadań . Warto mieć takich znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł