LAWETA DĄBROWA GÓRNICZA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Dąbrowa Górnicza i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Dąbrowie Górniczej.


W jakich przypadkach trzeba ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka podróż tak i w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z kilkoma bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych niezapowiedzianych przygód na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w wyniku których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego auta do Dąbrowy Górniczej choćby w przypadku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? Jak nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Dąbrowa Górnicza?


Bez znaczenia jest to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku przypadkach niewykluczone, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wyjazd każdy z nas zakłada, że dobrniemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie za każdym razem tak się dzieje. Miej zawsze zanotowany kontakt do zaufanej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza. Czy należy mieć telefon do firmy w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Trzeba uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może być nieoceniona w sytuacjach awaryjnych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na przestrzeni Dąbrowy Górniczej i w zasięgu kilkuset kilometrów. Możemy zagwarantować transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA DĄBROWA GÓRNICZA:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najcięższych okolicznościach. Tak jak podkreśliliśmy, zapewniamy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom dowolnego czterokołowca.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Najpierw po wykonaniu telefonu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu powstałego wydarzenia, należy uczciwie opisać okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Powinno się przekazać rozmówcy, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujemy. Może to holowanie auta osobowego w Dąbrowie Górniczej? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas po prostu drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do naszej pomocy drogowej przedzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Dlaczego powinno się posiadać pod ręką telefon do profesjonalnej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Dąbrowa Górnicza.


Miły Pan Marek pracuje jako handlowiec. Podróżuje po całej Polsce podczas pełnienia zadań służbowych, w związku z czym posiada w kontaktach telefonicznych dodany numer telefonu do znanej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, gdzie mieszka i pracuje od kilku miesięcy. Co prawda w ciągu całego życia przydarzyła mu się zaledwie kilka razy sytuacja, kiedy to niezbędne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale bez względu na to, Pan Marek z reguły ma na uwadze , że droga bywa nie do przewidzenia.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się poniedziałkowy świt, pierwszoplanowy bohater tej ciekawej opowiastki jak każdego dnia otworzył drzwi do swojego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Dąbrowy Górniczej miejsca spotkania z klientem. Na początku trasy, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek dojechał na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął głowić się co jest przyczyną awarii. Czy zbiornik jest pusty i potrzebny jest dowóz paliwa? Miernik pokazywał jednakowoż ponad połowę pełnego zbiornika. Po krótkich kontrolach auta Pan Marek zorientował się, że na sto procent nie jest też niezbędna wymiana koła czy inne rozmaite działania w związku z tym komponentem pojazdu. Ulatywały następne kwadranse, a do rozmowy z kontrahentem zostało mniej niż kilka godzin. Pan Marek chciał bezzwłocznie odnaleźć rozwiązanie do sytuacji, która go spotkała. Niedługo analizując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Dąbrowie Górniczej, która miała mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się na miejscu w niewiele ponad godzinę od telefonu. Po szczegółowych obserwacjach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, albowiem samochód zaleca się lawetować do Dąbrowy Górniczej. Tak też postąpiono. Następnie Pan Marek niezwłocznie wypożyczył auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu obowiązki związane z zatrudnieniem i dotrzeć na oczekiwane rozmowy z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Dąbrowa Górnicza.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy bezdyskusyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, w której pracował na etacie montera infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zniszczonych znaków i przystanków tramwajowych. Przez dziesięciolecia zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i obecnie Pan Piotr cyklicznie kursuje w trasy pomiędzy Zabrzem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr od zawsze był związany z branżą samochodową zaledwie jako dwudziestolatek przeszedł kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas niestety obawiał się się podjąć pracy na stanowisku szofera, bowiem dobrze pamiętał z wykładów kursu nauki jazdy, jak wykładowca charakteryzował inspirujące opowieści związane z etatem kierowcy. To, jak powtarzalnie wypadają w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze nieustannie sobie przypominał, jak szkoleniowiec niejednokrotnie opowiadał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy radził sobie z uszkodzeniami w kilka minut. Warto podkreślić, że niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których wymagane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci także najdziwniejsze historie o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przydarzają się szoferom przygody, kiedy należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – nie tylko im mogą wypaść nie najprzyjemniejsze kolizje na drodze.


Z biegiem lat jednakowoż, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich kompetencji podczas prowadzenia samochodu. Obecnie, jest bezapelacyjnie pewien swoich obeznania w temacie i wyrusza nawet w najdalsze mieściny naszego kraju, aczkolwiek tak jak wspomniano wcześniej, zwykle odbywa podróż z Zabrza do Trójmiasta. Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął wielogodzinną drogę. Był jesienny poranek i niedaleko od Zabrza jego auto ciężarowe wpadło w krótki, aczkolwiek wymagający poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w głębokim rowie. Nikomu koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był świadomy już chwilę po poślizgu, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do przełożonego, który niezwłocznie i skutecznie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Dąbrowie Górniczej. Kiedy dojechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Dąbrowy Górniczej i przetransportował również Pana Piotra. Pomimo niegroźnego zdarzenia, auto ciężarowe musiało odbyć modernizację przed wyruszeniem w następną trasę, więc holowanie tira musiało być najlepszym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic ciężkiego się z Tirem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj przypomina sobie z radością na buzi.Holowanie Busa Dąbrowa Górnicza


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć rolę matki i profesjonalnego kierowcy? Na dodatek w tak dużym terenie, jakim jest Dąbrowa Górnicza? Wychodzi na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej familii i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. W przeszłości była na etacie jako pomoc drogowa, ale woli swoją osobę bardziej w zadaniach prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, dzierży w telefonie kontakty do jej najlepszych ekspertów z drużyny auto lawety w Dąbrowie Górniczej, którzy od dekad zajmują się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niestandardowych przypadkach.


Jakiś czas temu Pani Aneta musiała przedzwonić po jej przeszłych znajomych z pracy, bo był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie źle oceniła objętość stanu paliwa w zbiorniku. Cała radość w tym, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Dąbrowy Górniczej. Niezwłoczna i sprawna pomoc drogowa mająca holownik pokazała się obok Pani Anety piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu przekazała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa będzie niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Dąbrowy Górniczej jest niewykonalne. Pani Aneta musiała niezwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie udała się do zwykłego uskuteczniania jej standardowych zadań . Warto posiadać takich przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł