LAWETA CHRZANÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Chrzanów i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Chrzanowie.


Kiedy trzeba wezwać całodobową pomoc drogową?


Daleka podróż tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, wiąże się z wielorakimi podstawowymi zagrożeniami. Z powodu różnych nieprzewidzianych zdarzeń w trasie może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej może być niezbędne lawetowanie naszego środka transportu do Chrzanowa chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Chrzanów?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych przypadkach możliwe, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście rozpoczynając podróż wszyscy zakładamy, że dotrzemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale miejmy świadomość, że nie każdorazowo tak się wydarza. Miej po prostu zapisany numer telefonu do najlepszej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Chrzanów. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy w której podstawowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Warto uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h często jest nieoceniona w sytuacjach awaryjnych. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy kierowcom na obszarze Chrzanów i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, posiadamy holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA CHRZANÓW:


Obszar usług: Chrzanów, Alwernia, Babice, Libiąż, Trzebinia.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najstraszliwszych sytuacjach. Jak wyżej napisaliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego samochodu.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu powstałego wydarzenia, musisz rzetelnie opisać okoliczność, w której się znaleźliśmy. Należy zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiej usługi żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Chrzanowie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam prosta, drobna usterka na drodze? A może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej firmy zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Dlaczego warto mieć pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Chrzanów.


Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Podróżuje po całej Polsce w ramach pełnienia zadań służbowych, dlatego też posiada w telefonie zapisany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej w Chrzanowie, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu miesięcy. W zasadzie w ciągu całego życia zdarzyła mu się zaledwie dwa razy sytuacja, kiedy to niezbędne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże niezależnie od tego, Pan Marek zawsze ma na uwadze , że droga bywa bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się wtorkowy świt, główny aktor naszej opowieści jak każdego dnia otworzył drzwi do firmowego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Chrzanowa docelowego miejsca rozmowy z partnerem biznesowym. Na początku trasy, pojazd Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, przez co Pan Marek dojechał na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął głowić się co jest powodem usterki. Może bak jest opróżniony i zalecany będzie dowóz paliwa? Miernik pokazywał jednakowoż prawie połowę wypełnionego zbiornika. Po długich kontrolach pojazdu Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też zalecana wymiana koła czy inne rozmaite czynności związane z tą właśnie częścią samochodu. Mijały następne minuty, a do spotkania było już zaledwie kilka kwadransów. Pan Marek chciał niezwłocznie przygotować rozwiązanie do sytuacji, która mu się przytrafiła. Trzeźwo analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Chrzanowie, która mogła mu pomóc w tej niestandardowej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na widoku w zaledwie kilka kwadransów od wezwania. Po skrupulatnych oględzinach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo pojazd zaleca się lawetować do Chrzanowa. Jak postanowili, tak zrobili. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie otrzymał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować swoje cele związane z zatrudnieniem i zdążyć na oczekiwane negocjacje z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Chrzanów.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej pracy bezsprzecznie korzystniej, niż w poprzedniej, gdzie ciężko harował pełniąc obowiązki montera infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. zniszczonych sygnalizatorów świetlnych i torów tramwajowych. Od lat marzył jednakowoż, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się przewoźnikiem TIRa. Do tego finalnie doszło i od dawna Pan Piotr stale jeździ w podróż między Wrocławiem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od dawna jest powiązany z branżą motoryzacjną już jako dwudziestolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie jednak obawiał się się podjąć obowiązków na stanowisku kierowcy, ponieważ dobitnie kojarzył z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy to szkoleniowiec przytaczał rozmaite historie splecione z etatem szofera. O tym, jak wielokrotnie przydarzają się w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat nieustannie sobie przypominał, jak nauczyciel częstokroć mówił o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w kwadrans. Trzeba zaznaczyć, że epizodycznie dochodziło do sytuacji, w których niezbędne było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też najpopularniejsze opowiastki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć zdarzają się pracownikom incydenty, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą wypaść niezapowiedziane ekscesy drogowe.


W ciągu lat jednakowoż, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do jego umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest bezsprzecznie pewien swoich kompetencji i jeździ nawet w najdalsze mieściny naszego kraju, jednakże tak jak doprecyzowano wcześniej, najczęściej odbywa podróż z Wrocławia do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i wyruszył w kilkudniową podróż. Był wiosenny poranek i w bliskiej odległości od Wrocławia jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr wiedział już chwilę po zdarzeniu, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który od razu i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Chrzanowie. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Chrzanowa i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe powinno przejść naprawę przed wyruszeniem w następną trasę także holowanie tira okazało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Podsumowując, nic istotnego się z Tirem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Chrzanów


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć obowiązki mamy i profesjonalnego truckera? Na dodatek w tak zakorkowanym terenie, jakim jest Chrzanów? Mamy dowód na to, że tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodziny i jest zatrudniona jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednak widzi swoją osobę bardziej w zadaniach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, dzierży w telefonie kontakty do jej najlepszych przyjaciół z zespołu auto lawety w Chrzanowie, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niezaplanowanych przypadkach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich przeszłych przyjaciół z byłego miejsca zatrudnienia, ponieważ był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie mylnie przewidziała pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Cała radość w tym, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Chrzanowa. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik pokazała się zaraz przy busie piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie przekazała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa będzie niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Chrzanowa nie wchodzi rachubę. Pani Aneta była zobowiązana szybko jechać do swojej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej odbyła się w tylko kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie udała się do zwykłego robienia swoich obowiązków. Warto posiadać ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł