LAWETA ŻYWIEC I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Żywiec i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Żywcu.


Kiedy powinno się wezwać całodobową pomoc drogową?


Odległa wycieczka tak i w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest związana z wielorakimi podstawowymi problemami. W wyniku różnych przypadkowych przygód w trasie może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w wyniku których to będziemy musieli korzystać z pomocy drogowej– możliwe że jest zalecane lawetowanie naszego środka transportu do Żywca chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W czym nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Żywiec?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych okolicznościach możliwe, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że rozpoczynając podróż wszyscy zakładamy, że dotrzemy do destynacji bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie tylko tak się dzieje. Miej zatem zapisany telefon do zaufanej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Żywiec. Czy należy mieć numer telefonu do firmy usługowej w której podstawowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Trzeba zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać wymagana w wypadku sytuacji wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na obszarze Żywca i miejscowości okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA ŻYWIEC:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najskuteczniejszy holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najstraszliwszych sytuacjach. Tak jak zaznaczyliśmy, zapewniamy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom obojętnie jakiego pojazdu.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zgłoszeniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego problemu, trzeba dokładnie naszkicować sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Zaleca się zasygnalizować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu usługi żądamy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Żywcu? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie zwykły dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem do naszej firmy przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Z jakich powodów trzeba mieć zanotowany telefon do zaufanej pomocy drogowej?- Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Żywiec.


Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Podróżuje na obszarze całej Polski podczas wytycznych zawodowych, dlatego też ma w pamięci telefonu dodany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Żywcu, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. Co prawda w ciągu całego życia przydarzyła mu się zaledwie dwa razy sytuacja, kiedy to niezbędne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga jest często nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się wtorkowy ranek, główny aktor tej ciekawej przypowieści jak w każdy dzień otworzył drzwi do swojego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Żywca docelowego miejsca rozmowy z kontrahentem. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek udał się na pobocze autostrady A1 i zaczął głowić się powodem awarii. Może zbiornik jest opróżniony i potrzebny jest dowóz paliwa? Znacznik wskazywał jednakowoż prawie 90% całego zbiornika. Po wyczerpujących badaniach auta Pan Marek skonstatował, że bezsprzecznie nie jest też zalecana wymiana koła czy inne decyzje związane z tym elementem auta. Mijały następne kwadranse, a do rozmowy z kontrahentem było mniej niż parę kwadransów- Pan Marek musiał bezzwłocznie znaleźć panaceum do przygody, która go spotkała. Trzeźwo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Żywcu, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na widoku w niewiele ponad kilkadziesiąt minut od telefonu. Po skrupulatnych oględzinach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ auto trzeba lawetować do Żywca. Tak też postąpiono. Następnie Pan Marek bardzo szybko wypożyczył auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje zadania firmowe i dotrzeć na zaplanowane negocjacje z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Żywiec.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej profesji zdecydowanie lepiej, niż w jego ostatniej, w której był pełniąc rolę specjalisty od zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze- np. zdewastowanych sygnalizatorów świetlnych a także przystanków autobusowych. Przez dziesięciolecia zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać zawodowym kierowcą TIRa. Tak też się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr systematycznie jeżdzi w drogę pomiędzy Opolem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr przez lata jest powiązany z branżą motoryzacyjną- zaledwie jako dziewiętnastolatek przeszedł szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas z kilku przyczyn bał się podjąć pracy na stanowisku kierowcy, bowiem stuprocentowo miał w pamięci z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy szkoleniowiec charakteryzował przeróżne historie nierozerwalne z etatem szofera. To, jak niejednokrotnie przydarzają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat miał w pamięci, jak szkoleniowiec nieustannie przytaczał historie o konieczności wzywania pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w pół godziny. Trzeba zaznaczyć, że epizodycznie dochodziło do sytuacji, w których zalecane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też najpopularniejsze przypowieści o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często zdarzają się szoferom sytuacje, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- wielu z nich mogą wypaść nieoczekiwane wypadki podczas podróży.


Z upływem czasu jednakowoż, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do jego umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Teraz, jest stuprocentowo świadomy swoich obeznania w temacie i jeździ w odległe mieściny Polski, ale tak jak wspomniano wyżej, głównie jeździ z Opola do Trójmiasta. Tak też było tym razem- Pan Piotr wsiadł za kołko firmowego samochodu ciężarowego i rozpoczął cotygodniową drogę. Był wiosenny poranek i blisko od Opola jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, aczkolwiek nieprzyjemny poślizg. Finalnie, Pan Piotr wylądował w płytkim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był przekonany już na samym początku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który od razu i skutecznie zorganizował całodobową pomoc drogową w Żywcu. Kiedy dojechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Żywca i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe musi przejść badania techniczne przed wyjazdem w następną wycieczkę- więc holowanie tira musiało być koniecznością. Na koniec okazało się, że nic ciężkiego się z samochodem ciężarowym nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Żywiec


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć rolę głowy rodziny i profesjonalnego truckera? Do tego w tak dużym terenie, takim jak Żywiec? Mamy dowód na to, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodziny i jest zatrudniona jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała jako pomoc drogowa, jednak widzi swoją osobę zdecydowanie bardziej w profesji szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości profesją, posiada kontakty do swoich ulubionych fachowców z drużyny auto lawety w Żywcu, którzy zawsze parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, niezaplanowanych przygodach.


Niedawno Pani Aneta dzwoniła po jej przeszłych przyjaciół z przeszłego etatu, bowiem był wymagany dowóz paliwa– Pani Aneta troszeczkę źle oceniła pojemność rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Żywca. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik była obok Pani Anety kilkanaście minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie przekazała przyjaciołom za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Żywca było niewyobrażalne- Pani Aneta musiała szybko jechać do swojej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilka minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do normalnego uskuteczniania jej standardowych zadań . Warto mieć takich przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł