LAWETA SPLIT I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Split i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Split.


W jakich okolicznościach powinno się ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Odległa wyprawa zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma podstawowymi zagrożeniami. Z powodu różnorakich losowych zdarzeń na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej może być zalecane lawetowanie naszego środka transportu w Chorwacji choćby w wyniku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Split?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych okolicznościach możliwe, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w wyjazd każdy z nas zakłada, że dojedziemy do destynacji bez niespodzianek, ale miejmy świadomość, że nie tylko tak się wydarza. Posiadaj zatem pod ręką kontakt do najlepszej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Split. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy usługowej w której podstawowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Warto uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h często jest wymagana w zdarzeniach awaryjnych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na terenie Dubrownika i miejscowości okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i wielotonowych TIRów.


Wiele razy zdarzało się, że nasza pomoc polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najbardziej wymagających okolicznościach. Tak jak napisaliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego czterokołowca.AUTO POMOC DROGOWA SPLIT:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego wydarzenia, powinieneś rzetelnie nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Należy zakomunikować rozmówcy, jakiego rodzaju wspomagania oczekujemy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Chorwacji? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas po prostu drobna usterka na drodze? Być może wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Dlaczego trzeba mieć pod ręką numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Split.


Pan Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Jeździ w obrębie całej Chorwacji w ramach obowiązków służbowych, w związku z czym ma w telefonie zapisany numer do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Dubrowniku, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się zaledwie kilka razy sytuacja, kiedy to zalecane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek mimo wszystko, Pan Marek zwyczajnie ma na uwadze brutalną prawdę, że droga potrafi być bezlitosna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się piątkowy poranek, główny aktor tej ciekawej opowiastki jak co dzień wsiadł do służbowego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Rijeki miejsca rozmowy z kontrahentem. Na początku trasy, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek dojechał na pas awaryjny autostrady i zaczął zastanawiać się co jest powodem awarii. Może bak jest nienapełniony i niezbędny będzie dowóz paliwa? Miernik wskazywał mimo wszystko prawie 90% pełnego baku. Po wyczerpujących oględzinach samochodu Pan Marek zorientował się, że bezsprzecznie nie jest też niezbędna wymiana koła czy odrębne czynności w związku z tym elementem auta. Upływały następne kwadranse, a do wizyty było już zaledwie kilka kwadransów Pan Marek musiał błyskawicznie odnaleźć wyjście z niespodzianki, która go spotkała. Niedługo kombinując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Dubrowniku, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na miejscu w tylko pół godziny od telefonu. Po krótkich weryfikacjach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko auto trzeba lawetować do Dubrownika. Tak też postąpiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek bardzo szybko dostał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje zadania firmowe i dotrzeć na zaplanowane rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Split.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej robocie bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, w której świadczył pracę na stanowisku specjalisty od infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych świateł i przystanków tramwajowych. Przez całe dzieciństwo wymarzył sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się przewoźnikiem TIRa. Do tego finalnie doszło i od dawna Pan Piotr systematycznie jeździ w podróż pomiędzy Zadarem, a Splitem czy pozostałymi chorwackimi miejscowościami.


Pan Piotr od lat był związany z motoryzacją zaledwie jako dwudziestolatek ukończył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie jednak obawiał się się podjąć zatrudnienia na stanowisku zawodowego kierowcy, albowiem doskonale miał w pamięci z wykładów kursu nauki jazdy, kiedy nauczyciel przytaczał ciekawe opowiastki splecione z etatem szofera. O tym, jak powtarzalnie wypadają w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat pamiętał, jak instruktor nieustannie przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z awarią w kilka minut. Należy jednak zauważyć, że niejednokrotnie miały miejsce sytuacje, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najpopularniejsze przypowieści o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przytrafiają się szoferom incydenty, kiedy należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą przydarzyć się nie najprzyjemniejsze ekscesy podczas podróży.


W ciągu lat jednak, Pan Piotr doskonaląc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Teraz, jest bezapelacyjnie pełny wiary co do swoich umiejętności i wyrusza nawet w najdalsze miejscowości naszego kraju, aczkolwiek tak jak doprecyzowano wcześniej, najczęściej jedzie z Zadaru do Splitu.


Zwyczajowo Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i zaczął kilkudniową drogę. Był wiosenny poranek i kilka kilometrów od Zadaru jego auto ciężarowe wpadło w krótki, ale nieprzyjemny poślizg. Finalnie, Pan Piotr znalazł się w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi na szczęście nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr domyślał się już na samym początku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do szefa, który niezwłocznie i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Zadarze. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Zadaru i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe powinno odbyć naprawę przed wyjazdem w kolejną wycieczkę toteż holowanie tira było jedynym słusznym rozwiązaniem. W końcowym rozrachunku nic wymagającego naprawy się z samochodem ciężarowym nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu przypomina sobie z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Split.


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć obowiązki pani domu i pracującego kierowcy? I to w tak ogromnym mieście, takim jak Zagrzeb? Mamy dowód na to, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i ma etat jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Do niedawna pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że widzi siebie raczej w obowiązkach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej funkcją, ma kontakty do jej najlepszych ekspertów z drużyny auto lawety w Zagrzebiu, którzy od niepamiętnych czasów zajmują się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, niezaplanowanych sytuacjach.


Jakiś czas temu Pani Aneta musiała przedzwonić po jej niedawnych przyjaciół z przeszłego etatu, bowiem był niezbędny dowóz paliwa Pani Aneta troszeczkę mylnie przewidziała zawartość rezerwy paliwowej w zbiorniku. Cała radość w tym, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Zagrzebia. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik pokazała się obok Pani Anety dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie przekazała przyjaciołom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Zagrzebia jest niewykonalne Pani Aneta była zobowiązana niezwłocznie jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do normalnego uskuteczniania swoich standardowych zadań . Warto mieć wspaniałych przyjaciół!Pomoc drogowa SplitOd lat, niezależnie od warunków pogodowych Chorwacja bywa jednym z popularniejszych destynacji urlopowych dla wielu naszych rodaków. Podróżując do rewelacyjnych mieścin takich jak Dubrownik, Zagrzeb czy Zadar podróżujemy często autami i autobusami dlatego też należałoby pamiętać o pomocy drogowej w Chorwacji. Z czym nam się kojarzy hasło „Holowanie Chorwacja” lub też „Laweta Chorwacja”?


W konsekwencji otwarcia punktów granicznych, zdecydowanie szybciej mamy możliwość podróżować po całym świecie zdecydowanie częściej wybieramy jako punkt docelowy wyczekiwanych wypoczynków zagraniczne mieściny, między innymi Rijeka, Szybenik czy Makarska. Wynikło z tego również, że zdecydowanie bardziej wymagane stają się usługi pomagające podróżnym chociażby to pomoc drogowa w Chorwacji. To swoiste ułatwienie w podróżowaniu jest konsekwencją ogólnodostępnych, nowoczesnych akcesoriów. W pierwszej kolejności dzięki nim, w wypadku gdy zdarzy się nam awaria samochodu w czasie odległej podróży, błyskawicznie mamy możliwość wpisać w przeglądarce telefony komórkowego „pomoc drogowa Chorwacja”, lub „laweta Chorwacja”, po to, by szybko mieć spokojną głowę. Nawiasem mówiąc, pamiętajmy też, że „holowanie Chorwacja” obok powyższych, to jedno z głównych słów jakie należy umieścić w przeglądarce, w sytuacji, kiedy zdarzy się rozwalenie samochodu.Czy auto laweta w Split jest naprawdę taka istotna?


W momencie, gdy wyjeżdżamy na egzotyczne urlopowe wypoczynki do miejsc o nazwie Dubrownik, Rijeka czy Split, pragniemy odpoczynku. Chcielibyśmy mieć zaplecze organizacyjne dlatego też, przyłóżmy się do tego, żeby nie zaskakiwały nas takie kwestie jak pomoc drogowa w Dubrowniku, holowanie w Zagrzebiu, czy lawetowanie w Splicie. Przygotuj się na sytuację kolizji po prostu zawczasu przed wyjazdem zanotuj w urządzeniu namiar do pomocy drogowej w Chorwacji, która dotrze w obojętnie jaki, również najodleglejszy punkt Chorwacji.


Jeżeli doszło do tego, że możesz być w sytuacji niekorzystnej i chciałbyś skorzystać z tego typu usług jak lawetowanie, holowanie czy pomoc drogowa w Chorwacji daj nam o tym znać. Dobrniemy w najszybszym czasie i zrobimy tak, że najlepsza pomoc drogowa w Chorwacji obroni Twój urlop!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł