LAWETA BYTOM I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Bytom i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Bytomiu.


W jakich przypadkach musisz wezwać całodobową pomoc drogową?


Odległa wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i prywatnie, jest związana z wielorakimi fundamentalnymi zagrożeniami. Z powodu różnorakich niezapowiedzianych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej– może być potrzebne lawetowanie naszego pojazdu do Bytomia chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Bytom?


Bez względu na to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich wypadkach możliwe, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że rozpoczynając podróż każdy z nas zakłada, że przybędziemy do celu bez niespodziewanych przygód, ale miejmy na uwadze, że nie za każdym razem tak się dzieje. Miej po prostu zapisany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Bytom. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której obowiązkowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Trzeba uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może być wymagana w przypadkach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na przestrzeni Bytomia i w zasięgu kilkuset kilometrów. Zapewnimy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA BYTOM:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najwyższej jakości holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najbardziej wymagających wypadkach. Tak jak napisaliśmy, zapewniamy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego pojazdu.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zadzwonieniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu zaistniałego wypadku, musisz skrupulatnie naszkicować sytuację, w której się znaleźliśmy. Zaleca się przekazać dyspozytorowi, jakiej wspomagania żądamy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Bytomiu? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam prosta, drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim wyzwaniem do nas trafisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich powodów powinno się posiadać pod ręką numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej?- Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Bytom.


Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Odbywa podróże po całej Polsce podczas pełnienia obowiązków zawodowych, z tego względu ma w kontaktach telefonicznych dodany kontakt do znanej mu pomocy drogowej w Bytomiu, gdzie mieszka od wielu miesięcy. Należy uczciwie zaznaczyć, że przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się jedynie dwa razy przygoda, kiedy to niezbędne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek mimo wszystko, Pan Marek po prostu ma na uwadze bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być nieprzewidywalna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się środowy poranek, główny aktor tej ciekawej historii jak każdego dnia wsiadł do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Bytomia docelowego miejsca spotkania z partnerem biznesowym. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło tracić moc, przez co Pan Marek zjechał na pobocze autostrady A1 i zaczął głowić się powodem usterki. Czy zbiornik jest nienapełniony i potrzebny jest dowóz paliwa? Wskaźnik sygnalizował jednak aż 90% całego baku. Po wyczerpujących oględzinach auta Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też niezbędna wymiana koła czy inne rozmaite decyzje związane z tą właśnie częścią samochodu. Mijały kolejne odcinki czasu, a do wizyty zostało tylko kilka godzin- Pan Marek postanowił szybko znaleźć panaceum do sytuacji, która mu się przydarzyła. Niewiele kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Bytomiu, która miała mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na miejscu w zaledwie kilkadziesiąt minut od wezwania. Po krótkich oględzinach, członkowie zespołu auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, bo samochód trzeba lawetować do Bytomia. Tak zrobiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu wypożyczył auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu zadania firmowe i dojechać na zaplanowane spotkanie z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Bytom.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej robocie zdecydowanie lepiej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie pracował na etacie specjalisty od infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze- np. uszkodzonych znaków drogowych czy też przystanków tramwajowych. Przez całe dzieciństwo wymarzył sobie jednakowoż, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się przewoźnikiem TIRa. Do tego finalnie doszło i na dzień dzisiejszy Pan Piotr cyklicznie kursuje w podróż między Opolem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr od zawsze jest związany z branżą motoryzacjną- zaledwie jako dwudziestolatek przeszedł kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie z kilku przyczyn bał się podjąć zatrudnienia na stanowisku kierowcy, ponieważ dobrze pamiętał z wykładów kursu nauki jazdy, kiedy szkoleniowiec opisywał przeróżne przypowieści splecione z etatem kierowcy. To, jak wielokrotnie wypadają w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat pamiętał, jak nauczyciel nieustannie przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami w kilka minut. Niemniej jednak niejednokrotnie miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także różne anegdoty o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przytrafiają się pracownikom przygody, kiedy to zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe- nie tylko im zdarzyć się mogą nie najprzyjemniejsze kolizje na drodze.


W ciągu lat jednak, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji podczas prowadzenia samochodu. Od jakiegoś czasu, jest całkowicie pewien swoich umiejętności i wyrusza w dalekie miasta Polski, ale tak jak doprecyzowano wcześniej, głównie wyrusza z Opola do Trójmiasta. Jak zwykle- Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w cotygodniową trasę. Był zimowy ranek i w bliskiej odległości od Opola jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, acz mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr wiedział już chwilę po poślizgu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do swojego opiekuna w firmie, który niezwłocznie i skutecznie ściągnął całodobową pomoc drogową w Bytomiu. Po tym, jak przyjechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Bytomia i podwiózł także Pana Piotra. Mimo mało znaczącego zdarzenia, auto ciężarowe musiało przejść badania techniczne zanim wyjedzie w późniejszą trasę- także holowanie tira było koniecznością. Podusmowujac, nic poważnego się z ciężarówką nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Bytom


Czy można jednocześnie ogarnąć rolę matki i zawodowego kierowcy? I to w tak ogromnym terenie, jakim jest Bytom? Okazuje się, że tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodzinki i pracuje jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednak widzi się raczej w zadaniach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej funkcją, dzierży w telefonie numery telefonów do swoich byłych ekspertów z zespołu auto lawety w Bytomiu, którzy od lat zajmują się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, niestandardowych przygodach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała jej dawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, bowiem był niezbędny dowóz paliwa– Pani Aneta trochę przeszacowała zawartość stanu paliwa w zbiorniku. Rzutem na taśmę, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Bytomia. Niezwłoczna i sprawna pomoc drogowa mająca holownik była zaraz przy busie piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie powiedziała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Bytomia jest niewykonalne- Pani Aneta była zobowiązana niezwłocznie jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała tylko kilka minut, toteż Pani Aneta w korzystnym czasie wróciła do normalnego robienia swoich obowiązków. Jak dobrze posiadać ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł