LAWETA LAWETA SOSNOWIEC I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Laweta Sosnowiec i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Sosnowcu.


W jakich okolicznościach należy ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma podstawowymi problemami. W wyniku wielorakich losowych zdarzeń w trasie może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej może być zalecane lawetowanie naszego auta do Sosnowca choćby w wyniku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? Jak nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Sosnowiec?


Bez względu na to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych sytuacjach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wybierając się w wyjazd każdy z nas zakłada, że przybędziemy do celu bez niespodzianek, ale bierzmy pod uwagę, że nie każdorazowo tak się wydarza. Miej po prostu zanotowany numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Sosnowiec. Czy należy mieć numer telefonu do firmy usługowej w której podstawowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Warto uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h bywa niezbędna w przypadkach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na obszarze Sosnowca i w zasięgu kilkuset kilometrów. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA LAWETA SOSNOWIEC:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu

sprawdź cennik

Częstokroć nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu profesjonalny holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najtrudniejszych wypadkach. Jak wyżej wspomnieliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego pojazdu.


Co to jest pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, należy uczciwie nakreślić okoliczność, w której się znaleźliśmy. Trzeba powiedzieć rozmówcy, jakiego rodzaju wspomagania chcielibyśmy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Sosnowcu? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam prosta, drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny jest zwykły dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej zatelefonujesz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Dlaczego powinno się posiadać zapisany numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej? Studium przypadku.


Lawetowanie samochodu osobowego Sosnowiec.


Kolega Marek jest zatrudniony jako handlowiec. Jeździ w obrębie całej Polski w ramach zadań zawodowych, z tego względu ma w pamięci telefonu zapisany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Sosnowcu, gdzie mieszka od kilku kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat zdarzyła mu się tylko trzy razy przygoda, w której potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na , że droga bywa nieprzewidywalna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się wtorkowy świt, bohater tej ciekawej opowiastki jak w każdy dzień otworzył drzwi do flotowego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Sosnowca miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Na początku trasy, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek zjechał na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął rozmyślać co jest powodem usterki. Może zbiornik jest pusty i niezbędny jest dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał mimo wszystko ponad 90% wypełnionego zbiornika. Po długich inspekcjach pojazdu Pan Marek stwierdził, że na pewno nie jest też wymagana wymiana koła czy odrębne czynności związane z tą właśnie częścią samochodu. Upływały kolejne sekundy, a do rozmowy z kontrahentem było mniej niż kilka godzin. Pan Marek postanowił błyskawicznie odnaleźć panaceum do niespodzianki, która mu się przydarzyła. Intensywnie analizując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Sosnowcu, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na widoku w tylko godzinę od zgłoszenia. Po krótkich oględzinach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, bo samochód zaleca się lawetować do Sosnowca. Tak też postąpiono. Później Pan Marek niezwłocznie dostał auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje obowiązki firmowe i zdążyć na umówione rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Sosnowiec.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej robocie bezsprzecznie korzystniej, niż w jego ostatniej, w której świadczył pracę na etacie fachowca od zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych świateł a także przystanków autobusowych. Od lat marzył jednak, aby pójść w ślady ojca i stać się zawodowym kierowcą TIRa. Tak się stało i od jakiegoś czasu Pan Piotr cyklicznie wyrusza w podróż pomiędzy Bielsko Białą, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od lat był związany z branżą motoryzacjną zaledwie jako dwudziestolatek ukończył szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie jednak bał się podjąć pracy na stanowisku zawodowego kierowcy, albowiem dobrze kojarzył z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, kiedy to nauczyciel analizował ciekawe anegdoty połączone z pracą kierowcy. To, jak permanetnie przytrafiają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze miał w pamięci, jak wykładowca niejednokrotnie mówił o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami w pół godziny. Warto podkreślić, że epizodycznie miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też najpopularniejsze opowiastki o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przydarzają się kierowcom przygody, w których należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wielu z nich mogą przydarzyć się nieprzyjemne ekscesy na drodze.


Z upływem czasu jednakże, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie pełny wiary co do jego kompetencji i wyrusza w różne miasta Polski, ale tak jak doprecyzowano powyżej, głównie jedzie z Bielska Białej do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł za kołko firmowego samochodu ciężarowego i wyruszył w kilkudniową drogę. Był wiosenny poranek i niedaleko od Bielska Białej jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale wymagający poślizg. Na koniec, Pan Piotr znalazł się w przydrożnym rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był świadomy już chwilę po zdarzeniu, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do przełożonego, który szybko i na miejscu ściągnął całodobową pomoc drogową w Sosnowcu. Kiedy dojechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Sosnowca i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe musiało przejść badania techniczne przed wyjazdem w kolejną podróż więc holowanie tira musiało być koniecznością. W końcowym rozrachunku nic poważnego się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach wspomina z radością na buzi.


Holowanie Busa Sosnowiec


Czy można pogodzić rolę pani domu i zawodowego kierowcy? Do tego w tak ogromnym terenie, jak Sosnowiec? Wychodzi na to, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familli i pracuje jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednakże widzi siebie bardziej w roli kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, dzierży w telefonie numery telefonów do jej byłych fachowców z zespołu auto lawety w Sosnowcu, którzy od niepamiętnych czasów parają się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Niedawno Pani Aneta dzwoniła po swoich przeszłych znajomych z przeszłego etatu, bo był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco przeszacowała zawartość stanu paliwa w zbiorniku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Sosnowca. Szybka i sprawna pomoc drogowa wyposażona w holownik pokazała się na miejscu dwadzieścia minut po wezwaniu. Pani Aneta niezwłocznie powiedziała przyjaciołom przez telefon, że tylko dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Sosnowca nie wchodzi rachubę. Pani Aneta chciała niezwłocznie wracać do swojej pięcioosobowej familii. Akcja pomocy drogowej trwała zaledwie kilkanaście minut, toteż Pani Aneta w korzystnym czasie wróciła do najzwyklejszego robienia jej standardowych zadań . Jak dobrze posiadać ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł