LAWETA RUDA ŚLĄSKA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Ruda Śląska i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Rudzie Śląskiej.


W jakich okolicznościach powinno się ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Odległa podróż tak i w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma podstawowymi zagrożeniami. Z powodu wielorakich nieprzewidzianych zdarzeń podczas podróży może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni korzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego pojazdu do Rudy Śląskiej choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może być zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? Jak nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Ruda Śląska?


Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich sytuacjach możliwe, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wybierając się w podróż wszyscy zakładamy, że dojedziemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale bierzmy pod uwagę, że nie zawsze tak się dzieje. Posiadaj zatem pod ręką telefon do zaufanej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa. Pomoc drogowa Ruda Śląska. Dlaczego warto posiadać numer telefonu do firmy usługowej w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać wymagana w zdarzeniach kłopotliwych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na obszarze Rudy Śląskiej i wiosek okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA RUDA ŚLĄSKA:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w najlepszy na rynku holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najcięższych sytuacjach. Tak jak wspomnieliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście obojętnie jakiego czterokołowca.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zgłoszeniu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego problemu, musisz jak najdokładniej nakreślić sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Powinno się przekazać dyspozytorowi, jakiego typu wsparcia żądamy. Czy jest to holowanie auta osobowego w Rudzie Śląskiej? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas prosta, drobna usterka na drodze? A może wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest zwykły dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim problemem do naszej firmy trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich powodów warto posiadać zanotowany telefon do znajomej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Ruda Śląska.


Miły Pan Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Jeździ w obrębie całej Polski w ramach zadań służbowych, dlatego też posiada w kontaktach telefonicznych zapamiętany numer do znanej mu pomocy drogowej w Rudzie Śląskiej, gdzie żyje od wielu lat. Co prawda w ciągu całego życia przydarzyła mu się jedynie raz sytuacja, kiedy zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale mimo wszystko, Pan Marek z reguły ma na uwadze bezdyskusyjny fakt, że droga jest często bezlitosna.


W niczym niewyróżniający się piątkowy poranek, pierwszoplanowy bohater naszej opowiastki jak co dzień wsiadł do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Rudy Śląskiej docelowego miejsca spotkania z partnerem biznesowym. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w związku z czym Pan Marek zjechał na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął rozmyślać co jest powodem awarii. Czy bak jest nienapełniony i wymagany jest dowóz paliwa? Znacznik wskazywał mimo wszystko prawie trzy czwarte wypełnionego zbiornika. Po wyczerpujących inspekcjach auta Pan Marek zorientował się, że bez dwóch zdań nie jest też potrzebna wymiana koła czy odrębne czynności nierozerwalne z tym elementem auta. Upływały kolejne odcinki czasu, a do spotkania było już mniej niż parę godzin. Pan Marek musiał niezwłocznie znaleźć rozwiązanie do przygody, która go spotkała. Niedługo myśląc, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Rudzie Śląskiej, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na miejscu w zaledwie kilkadziesiąt minut od wezwania. Po skrupulatnych oględzinach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko samochód należy lawetować do Rudy Śląskiej. Tak też postąpiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu zdecydował się na auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje obowiązki związane z zatrudnieniem i zdążyć na ustalone rozmowy z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Ruda Śląska.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej profesji bezsprzecznie lepiej, niż w jego przeszłej profesji, w której ciężko harował na etacie montera infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. rozwalonych świateł i torów tramwajowych. Przez całe dzieciństwo marzył jednak, aby pójść w ślady ojca i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak też się stało i od dawna Pan Piotr systematycznie wyrusza w podróż między Wrocławiem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od zawsze był związany z branżą samochodową zaledwie jako osiemnastolatek ukończył kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy z kilku przyczyn bał się podjąć zatrudnienia na półetacie zawodowego kierowcy, albowiem dobrze pamiętał z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, kiedy to wykładowca opowiadał przeróżne przypowieści nierozerwalne z etatem kierowcy. O tym, jak często przytrafiają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat miał w pamięci, jak nauczyciel niejednokrotnie mówił o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy radził sobie z usterką w kwadrans. Trzeba zaznaczyć, że czasami miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie również wszystkie opowiastki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przydarzają się kierowcom incydenty, kiedy trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – wszystkim im mogą przytrafić się niezapowiedziane wypadki na drodze.


Z upływem czasu jednakże, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien swoich umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Od jakiegoś czasu, jest bezapelacyjnie pełny wiary co do jego kompetencji i podróżuje w dalekie mieściny naszego kraju, jednakże tak jak doprecyzowano wcześniej, zwykle jeździ z Wrocławia do Trójmiasta. Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i wyruszył w wielogodzinną podróż. Był wiosenny poranek i kilkanaście minut od Wrocławia jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale wymagający poślizg. Finalnie, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi finalnie nic się nie stało, jednak Pan Piotr wiedział już chwilę po zdarzeniu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do szefa, który szybko i sprawnie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Rudzie Śląskiej. Kiedy dojechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Rudy Śląskiej i przetransportował również Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe musi przejść naprawę nim uda się w kolejną podróż, zatem holowanie tira było jedynym słusznym rozwiązaniem. W końcowym rozrachunku nic wymagającego naprawy się z autem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu wspomina z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa Ruda Śląska


Czy można pogodzić rolę pani domu i pracującego kierowcy? Do tego w tak wymagającym mieście, jak Ruda Śląska? Wychodzi na to, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i pracuje jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Do niedawna pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że preferuje się raczej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej funkcją, posiada kontakty do swoich ulubionych kolegów z zespołu auto lawety w Rudzie Śląskiej, którzy zawsze zajmują się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych wypadkach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała swoich niedawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, bo był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała zawartość stanu paliwa w zbiorniku. Rzutem na taśmę, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Rudy Śląskiej. Błyskawiczna i profesjonalna pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się obok Pani Anety kilkanaście minut po wezwaniu. Pani Aneta na samym początku przekazała przyjaciołom za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Rudy Śląskiej nie wchodzi rachubę. Pani Aneta była zobowiązana szybko wracać do swojej pięcioosobowej familii. Cała interwencja pomocy drogowej trwała tylko kilkadziesiąt minut, toteż Pani Aneta w bardzo szybkim czasie powróciła do najzwyklejszego uskuteczniania jej standardowych zadań . Super posiadać ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł