LAWETA PSZCZYNA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Pszczyna i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Pszczynie.


Kiedy musisz ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Odległa podróż tak i w celach służbowych, jak i prywatnie, jest związana z wielorakimi bazowymi problemami. Z powodu różnych niezapowiedzianych zdarzeń na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w wyniku których to będziemy skazani aby skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego auta do Pszczyny choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Pszczyna?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich przypadkach możliwe, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wyjazd każdy z nas zakłada, że przybędziemy do celu bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy na wzgląd, że nie za każdym razem tak się wydarza. Posiadaj po prostu zanotowany numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Pszczyna. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy usługowej w której podstawowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Powinno się położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać nieoceniona w przypadkach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na terenie Pszczyny i wiosek okolicznych. Możemy zagwarantować transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA PSZCZYNA:


Obszar usług: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć nasza usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalny holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Tak jak napisaliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście obojętnie jakiego auta.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Najpierw po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, należy skrupulatnie naszkicować okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Należy przekazać osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wspomagania żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Pszczynie? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam prosta, drobna usterka na drodze? Być może wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie zwykły dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Dlaczego trzeba posiadać pod ręką telefon do profesjonalnej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Pszczyna.


Kolega Marek pracuje jako sprzedawca. Odbywa podróże w obrębie całej Polski w ramach pełnienia wytycznych służbowych, dlatego też posiada w pamięci telefonu zapamiętany kontakt do znanej pomocy drogowej w Pszczynie, gdzie żyje od wielu miesięcy. Co prawda od wielu lat przydarzyła mu się tylko dwa razy sytuacja, kiedy to zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek zwyczajnie uważa na brutalną prawdę, że droga jest często bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy poranek, główny aktor naszej opowieści jak każdego dnia wsiadł do swojego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Pszczyny docelowego miejsca spotkania z kontrahentem. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka przestało prawidłowo działać, w związku z czym Pan Marek dojechał na pobocze autostrady A1 i zaczął głowić się powodem awarii. Czy bak jest opróżniony i potrzebny jest dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał jednakowoż ponad trzy czwarte wypełnionego zbiornika. Po długich inspekcjach auta Pan Marek stwierdził, że bez dwóch zdań nie jest też zalecana wymiana koła czy odrębne czynności nierozerwalne z tym elementem auta. Upływały kolejne kwadranse, a do rozmowy z kontrahentem zostało mniej niż kilka kwadransów. Pan Marek postanowił szybko znaleźć wyjście z sytuacji, która go spotkała. Niewiele kombinując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Pszczynie, która miała mu pomóc w tej niestandardowej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na widoku w zaledwie godzinę od telefonu. Po skrupulatnych weryfikacjach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem samochód powinno się lawetować do Pszczyny. Tak też postąpiono. Później Pan Marek niezwłocznie wypożyczył auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować swoje obowiązki służbowe i zdążyć na oczekiwane rozmowy z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Pszczyna.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tym zawodzie bezsprzecznie lepiej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie pracował na stanowisku operatora infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych sygnalizatorów świetlnych i przystanków autobusowych. Przez całe dzieciństwo zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i od dawna Pan Piotr systematycznie jeździ w podróż między Sosnowcem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od lat jest związany z motoryzacją już jako dwudziestolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć obowiązków na stanowisku kierowcy, ponieważ dobrze kojarzył z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy szkoleniowiec charakteryzował rozmaite anegdoty nierozerwalne z pracą kierowcy. To, jak wielokrotnie przytrafiają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak szkoleniowiec częstokroć uczulał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy radził sobie z uszkodzeniami w pół godziny. Niemniej jednak wielokrotnie zdarzały się przypadki, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci także różne historyjki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przytrafiają się kierowcom incydenty, kiedy to warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – wszystkim im zdarzyć się mogą nieprzewidziane wypadki podczas podróży.


W ciągu lat jednakowoż, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji za kółkiem. Teraz, jest całkowicie świadomy jego kompetencji i wyjeżdża nawet w najdalsze miejscowości naszej ojczyzny, ale tak jak wspomniano wcześniej, głównie jedzie z Sosnowca do Trójmiasta. Tak też było tym razem. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i zaczął cotygodniową drogę. Był wiosenny ranek i blisko od Sosnowca jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale mało komfortowy poślizg. Finalnie, Pan Piotr wylądował w przydrożnym rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi finalnie nic się nie stało, ale Pan Piotr był pewny już na samym początku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do swojego opiekuna w firmie, który od razu i na miejscu zorganizował całodobową pomoc drogową w Pszczynie. Po tym, jak przyjechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Pszczyny i podwiózł także Pana Piotra. Mimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe powinno odbyć naprawę przed wyruszeniem w późniejszą trasę, toteż holowanie tira musiało być jedynym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic wymagającego naprawy się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu wspomina z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa Pszczyna


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć codzienne zadania pani domu i pracującego kierowcy? Do tego w tak dużym mieście, jak Pszczyna? Mamy dowód na to, że oczywiście tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodziny i ma etat jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała jako pomoc drogowa, ale odnajduje siebie zdecydowanie bardziej w obowiązkach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, dzierży w telefonie numery telefonów do swoich byłych przyjaciół z teamu auto lawety w Pszczynie, którzy od dekad służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych przypadkach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała jej przeszłych znajomych z byłego miejsca zatrudnienia, bowiem był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie mylnie przewidziała objętość rezerwy paliwowej w baku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Pszczyny. Błyskawiczna i profesjonalna pomoc drogowa wyposażona w holownik znalazła się zaraz przy busie dwadzieścia minut po wezwaniu. Pani Aneta niezwłocznie zakomunikowała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że wyłącznie dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Pszczyny jest niewykonalne. Pani Aneta chciała jak najszybciej jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej odbyła się w tylko kilka minut, toteż Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do normalnego robienia jej obowiązków. Warto posiadać ofiarnych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł