LAWETA JASTRZĘBIA GÓRA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Jastrzębia Góra i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Jastrzębiej Górze.


W jakich okolicznościach należy ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka wycieczka tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma bazowymi zagrożeniami. W wyniku różnorakich niezapowiedzianych zdarzeń w trasie może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy skazani aby skorzystać z pomocy drogowej może być potrzebne lawetowanie naszego auta do Jastrzębiej Góry choćby w wyniku kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? Jak nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Jastrzębia Góra?


Bez względu na to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych wypadkach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że rozpoczynając wycieczkę wszyscy zakładamy, że dojedziemy do destynacji bez niespodzianek, ale bierzmy pod uwagę, że nie tylko tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć zatem pod ręką telefon do najlepszej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Jastrzębia Góra. Czy warto mieć kontakt do firmy w której bazowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Powinno się zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może być nieoceniona w przypadkach kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy turystom na terenie Jastrzębia Góra i okolic. Możemy zagwarantować transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i wielotonowych TIRów.



AUTO POMOC DROGOWA JASTRZĘBIA GÓRA:



  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu profesjonalny holownik, a jeździmy chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Tak jak napisaliśmy, proponujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego pojazdu.



Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i zakomunikowaniu powstałego problemu, musisz skrupulatnie nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się powiedzieć pracownikowi pomocy drogowej, jakiego typu pomocy chcielibyśmy. Może to holowanie auta osobowego w Jastrzębiej Górze? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam najwzyklejsza drobna usterka na drodze? A może wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do nas zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych. Dlaczego powinno się mieć zanotowany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej? Anegdota.



Lawetowanie samochodu osobowego Jastrzębia Góra.


Miły Pan Marek pracuje jako sprzedawca. Jeździ w obrębie całej Polski w ramach wytycznych zawodowych, dlatego też posiada w kontaktach telefonicznych dodany numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Jastrzębiej Górze, gdzie mieszka od kilkunastu kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat zdarzyła mu się tylko trzy razy przygoda, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek po prostu uważa na , że droga zdarza się, że jest nie do przewidzenia.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się środowy poranek, główny aktor naszej opowiastki jak w każdy dzień otworzył drzwi do swojego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Jastrzębiej Góry docelowego miejsca rozmowy z kontrahentem. W połowie drogi, auto Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, przez co Pan Marek dojechał na wyłączony z ruchu pas i zaczął głowić się co jest powodem usterki. Może zbiornik jest nienapełniony i wymagany będzie dowóz paliwa? Znacznik pokazywał jednakowoż aż 90% wypełnionego baku. Po krótkich inspekcjach samochodu Pan Marek zauważył, że bezsprzecznie nie jest też zalecana wymiana koła czy inne decyzje nierozerwalne z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały kolejne sekundy, a do rozmowy z kontrahentem zostało mniej niż parę godzin. Pan Marek chciał niezwłocznie przygotować panaceum do niespodzianki, która mu się przytrafiła. Niewiele analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Jastrzębiej Górze, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na miejscu w zaledwie kilka kwadransów od zgłoszenia. Po skrupulatnych obserwacjach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko auto trzeba lawetować do Jastrzębiej Góry. Tak też postąpiono. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie zdecydował się na auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje obowiązki służbowe i dotrzeć na zaplanowane spotkanie z klientem.



Holowanie samochodu ciężarowego Jastrzębia Góra.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej pracy bezdyskusyjnie korzystniej, niż w jego ostatniej, w której świadczył pracę na stanowisku montera zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych sygnalizatorów świetlnych i przystanków tramwajowych. Przez całe dzieciństwo marzył jednakowoż, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i być zawodowym kierowcą TIRa. Tak się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr systematycznie kursuje w drogę między Bielsko Białą, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od dawna jest powiązany z branżą samochodową już jako dwudziestolatek zaliczył szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas z kilku przyczyn bał się podjąć zatrudnienia na stanowisku kierowcy, albowiem stuprocentowo kojarzył z wykładów akademii nauki jazdy, kiedy to instruktor analizował przeróżne anegdoty związane z pracą kierowcy. To, jak niejednokrotnie wypadają w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze miał w pamięci, jak szkoleniowiec częstokroć opowiadał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy radził sobie z awarią w kwadrans. Należy jednak zauważyć, że czasami zdarzały się przypadki, w których rozważane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także najróżniejsze historyjki o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przytrafiają się kierowcom przygody, w których warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich mogą wypaść nieprzyjemne przygody drogowe.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego umiejętności kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest bezsprzecznie świadomy jego warsztatu i wyjeżdża nawet w najdalsze zakamarki naszego kraju, aczkolwiek tak jak zaznaczono wcześniej, głównie jedzie z Bielsko Białej do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł za kołko firmowego samochodu ciężarowego i wyruszył w cotygodniową trasę. Był letni ranek i niedaleko od Bielsko Białej jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, aczkolwiek nieprzyjemny poślizg. Finalnie, Pan Piotr znalazł się w przydrożnym rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był świadomy już kwadrans po wypadku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do swojego opiekuna w firmie, który bez zastanowienia i na miejscu zorganizował całodobową pomoc drogową w Jastrzębiej Górze. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Jastrzębiej Góry i przetransportował również Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego incydentu, auto ciężarowe musiało odbyć badania techniczne przed wyruszeniem w następną wycieczkę zatem holowanie tira stało się jedynym wyjściem. Finalnie nic poważnego się z ciężarówką nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach przypomina sobie z uśmiechem na buzi.



Holowanie Busa Jastrzębia Góra


Czy możliwe jest pogodzić obowiązki głowy rodziny i pracującego truckera? I to w tak zakorkowanym mieście, takim jak Jastrzębia Góra? Okazuje się, że tak. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodziny i ma etat jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że odnajduje się zdecydowanie bardziej w zadaniach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej funkcją, posiada kontakty do jej najlepszych fachowców z zespołu auto lawety w Jastrzębiej Górze, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Jakiś czas temu Pani Aneta wzywała jej przeszłych znajomych z pracy, albowiem był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie przeszacowała objętość stanu paliwa w baku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Jastrzębiej Góry. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik pokazała się obok Pani Anety piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta na samym początku powiedziała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Jastrzębiej Góry jest niewykonalne. Pani Aneta chciała bezzwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do zwykłego uskuteczniania jej obowiązków. Jak dobrze mieć takich przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł