LAWETA WODZISŁAW ŚLĄSKI I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Wodzisław Śląski i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Wodzisławiu Śląskim.


Kiedy powinno się przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wycieczka tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, jest powiązana z wieloma bazowymi niebezpieczeństwami. Z powodu rozmaitych przypadkowych zdarzeń w trasie może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w wyniku których to będziemy skazani aby korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest niezbędne lawetowanie naszego auta do Wodzisławia Śląskiego chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Wodzisław Śląski?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych sytuacjach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że zaczynając przygodę każdy z nas zakłada, że dojedziemy do destynacji bez niespodziewanych przygód, ale miejmy świadomość, że nie za każdym razem tak się wydarza. Posiadaj zatem zanotowany numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Wodzisław Śląski. Dlaczego warto posiadać numer telefonu do firmy w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Warto uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h może być wymagana w zdarzeniach kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy kierowcom na terenie Wodzisławia Śląskiego i miejscowości okolicznych. Możemy zagwarantować transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA WODZISŁAW ŚLĄSKI:


Obszar usług: Wodzisław Śląski, Pszów, Radlin, Rydułtowy, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw ma na wyposażeniu najlepszy na rynku holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta profesjonalna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najstraszliwszych wypadkach. Jak wyżej napisaliśmy, proponujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom każdego samochodu.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego wydarzenia, musisz uczciwie nakreślić sytuację, w której się znaleźliśmy. Należy przekazać dyspozytorowi, jakiego rodzaju pomocy żądamy. Może to holowanie auta osobowego w Wodzisławiu Śląskim? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas po prostu drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie zwykły dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej firmy trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Dlaczego powinno się mieć zapisany numer telefonu do znajomej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Wodzisław Śląski.


Pan Marek jest zatrudniony jako przedstawiciel handlowy. Jeździ w obrębie całej Polski podczas pełnienia zadań zawodowych, przez co posiada w telefonie zapisany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej w Wodzisławiu Śląskim, gdzie mieszka od kilkunastu lat. Należy uczciwie zaznaczyć, że przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się zaledwie kilka razy sytuacja, kiedy niezbędne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na fakt, że droga bywa bezkompromisowa.


W niczym niewyróżniający się środowy poranek, bohater naszej przypowieści jak każdego dnia otworzył drzwi do swojego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Wodzisławia Śląskiego miejsca rozmowy z kontrahentem. W połowie drogi, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek zjechał na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął głowić się nad przyczyną awarii. Czy zbiornik jest opróżniony i potrzebny będzie dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał jednakowoż ponad połowę wypełnionego baku. Po krótkich inspekcjach auta Pan Marek skonstatował, że na pewno nie jest też zalecana wymiana koła czy inne rozmaite decyzje związane z tym elementem auta. Upływały następne minuty, a do spotkania było tylko kilka godzin. Pan Marek chciał bezzwłocznie znaleźć panaceum do niespodzianki, która mu się przytrafiła. Niewiele myśląc, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Wodzisławiu Śląskim, która mogła mu pomóc w tej niestandardowej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się w pobliżu w niewiele ponad pół godziny od telefonu. Po szczegółowych obserwacjach, członkowie zespołu auto lawety doszli do wniosku, że nie będą to drobne naprawy na drodze, tylko auto trzeba lawetować do Wodzisławia Śląskiego. Tak zrobiono. Później Pan Marek bardzo szybko wypożyczył auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu zadania związane z zatrudnieniem i zdążyć na zaplanowane rozmowy z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Wodzisław Śląski.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tym zawodzie bezsprzecznie korzystniej, niż w poprzedniej, w której świadczył pracę pełniąc rolę specjalisty od zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych znaków czy też torów tramwajowych. Od zawsze zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i stać się kierowcą TIRa. Tak też się stało i obecnie Pan Piotr cyklicznie kursuje w drogę pomiędzy Zabrzem, a Trójmiastem czy innymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z motoryzacją już jako dwudziestolatek ukończył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy niestety bał się podjąć obowiązków na półetacie szofera, ponieważ stuprocentowo pamiętał z wykładów kursu nauki jazdy, kiedy nauczyciel opisywał rozmaite opowiastki związane z pracą kierowcy. To, jak niejednokrotnie wypadają w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat miał w pamięci, jak wykładowca często mówił o konieczności wzywania pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą na miejscu. Warto podkreślić, że epizodycznie dochodziło do sytuacji, w których rozważane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też najróżniejsze przypowieści o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie zdarzają się szoferom przygody, w których trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – wielu z nich mogą przytrafić się niezapowiedziane ekscesy podczas podróży.


W ciągu lat jednakowoż, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji za kółkiem. Teraz, jest bezsprzecznie świadomy jego kompetencji i podróżuje w dalekie zakamarki naszej ojczyzny, jednakże tak jak zaznaczono wcześniej, zwykle jedzie z Zabrza do Trójmiasta. Tak też było tym razem. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i wyjechał w wielogodzinną drogę. Był wiosenny poranek i kilka kilometrów od Zabrza jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, acz nieprzyjemny poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom koniec końców nic się nie stało, jednak Pan Piotr domyślał się już chwilę po poślizgu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do swojego opiekuna w firmie, który bez zastanowienia i sprawnie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Wodzisławiu Śląskim. Po tym, jak przyjechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Wodzisławia Śląskiego i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno odbyć modernizację przed wyjazdem w późniejszą trasę, zatem holowanie tira było jedynym wyjściem. Finalnie nic ciężkiego się z ciężarówką nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr obecnie wraca wspomnieniami z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Wodzisław Śląski


Czy można pogodzić obowiązki mamy i profesjonalnego szofera? Na dodatek w tak zakorkowanym terenie, takim jak Wodzisław Śląski? Okazuje się, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodzinki i jest zatrudniona jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednakże widzi się zdecydowanie bardziej w zadaniach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj funkcją, dzierży w telefonie kontakty do swoich najlepszych przyjaciół z zespołu auto lawety w Wodzisławiu Śląskim, którzy zawsze parają się całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, niezaplanowanych przygodach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta dzwoniła po jej dawnych kolegów z przeszłego etatu, bo był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie źle oceniła pojemność rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Wodzisławia Sląskiego. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik pokazała się na miejscu piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta niezwłocznie zapowiedziała kolegom przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Wodzisławia Śląskiego jest niewykonalne. Pani Aneta musiała jak najszybciej wrócić do jej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej trwała zaledwie kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do normalnego wykonywania swoich standardowych zadań . Jak dobrze mieć wspaniałych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł