LAWETA ŁAZY I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Łazy i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie Łazy.


Kiedy należy przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Odległa wyprawa zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest związana z wielorakimi fundamentalnymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych przypadkowych okoliczności w trasie może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej może być potrzebne lawetowanie naszego pojazdu do Łaz chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W czym może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Łazy?


Bez względu na to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych przypadkach niewykluczone, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wyjazd każdy z nas zakłada, że dotrzemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale bierzmy pod uwagę, że nie za każdym razem tak się wydarza. Posiadaj zawsze pod ręką numer telefonu do najlepszej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Łazy. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy w której podstawowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?Powinno się zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może być wymagana w sytuacjach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na terenie Łaz i wiosek okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA ŁAZY:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że świadczona przez nas usługa polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a możemy przyjechać chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najtrudniejszych przypadkach. Tak jak wspomnieliśmy, proponujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście każdego pojazdu.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, musisz jak najdokładniej naszkicować okoliczność, w której się znaleźliśmy. Trzeba zasygnalizować osobie z którą rozmawiamy, jakiej wsparcia żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Łazach? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej firmy zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.Lawetowanie samochodu osobowego Łazy.


Miły Pan Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Podróżuje na terytorium całej Polski w ramach wytycznych służbowych, z tego względu posiada w telefonie zapamiętany kontakt do znanej mu pomocy drogowej w Łazach, gdzie mieszka i pracuje od wielu miesięcy. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat zdarzyła mu się tylko trzy razy przygoda, kiedy potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek zawsze ma na uwadze , że droga jest często nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się środowy ranek, główny bohater tej historii jak w każdy dzień wsiadł do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Łaz docelowego miejsca rozmowy z partnerem biznesowym. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka przestało prawidłowo działać, w związku z czym Pan Marek dojechał na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął rozmyślać powodem usterki. Czy zbiornik jest opróżniony i niezbędny jest dowóz paliwa? Miernik wskazywał mimo wszystko aż 90% całego zbiornika. Po krótkich oględzinach samochodu Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też zalecana wymiana koła czy inne rozmaite działania nierozerwalne z tym elementem auta. Ulatywały kolejne sekundy, a do rozmowy z kontrahentem było już tylko kilka godzin. Pan Marek musiał bezzwłocznie odnaleźć rozwiązanie do niespodzianki, która go spotkała. Intensywnie analizując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Łazach, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się na widoku w niewiele ponad godzinę od wezwania. Po szczegółowych weryfikacjach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, ponieważ auto należy lawetować do Łaz. Jak postanowili, tak zrobili. W następnej kolejności Pan Marek bardzo szybko otrzymał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu cele firmowe i zdążyć na umówione negocjacje z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Łazy.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej robocie bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, w której świadczył usługi pełniąc obowiązki fachowca od infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. zniszczonych sygnalizatorów świetlnych czy też torów tramwajowych. Od dekad wymarzył sobie jednak, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i stać się zawodowym kierowcą TIRa. Tak się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr cyklicznie kursuje w podróż między Bielsko Białą, a Trójmiastem czy innymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od wieków był powiązany z branżą samochodową zaledwie jako osiemnastolatek ukończył kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy jednak bał się podjąć obowiązków na stanowisku zawodowego kierowcy, ponieważ dobrze miał w pamięci z wykładów szkoły nauki jazdy, jak nauczyciel opowiadał przeróżne historie splecione z etatem kierowcy. O tym, jak niejednokrotnie wypadają w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat miał w pamięci, jak szkoleniowiec często przypominał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią w kwadrans. Warto podkreślić, że epizodycznie miały miejsce sytuacje, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie też wszystkie anegdoty o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przytrafiają się pracownikom incydenty, kiedy to trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – każdemu z nich mogą przytrafić się nieprzewidziane ekscesy w trasie.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji kiedy prowadził auto. Od jakiegoś czasu, jest całkowicie świadomy swoich obeznania w temacie i wyrusza w odległe miejscowości Polski, aczkolwiek tak jak podkreślono wcześniej, głównie odbywa podróż z Bielsko Białej do Trójmiasta. Jak co dzień. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w kilkudniową trasę. Był zimowy poranek i kilka kilometrów od Bielsko Białej jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale nieprzyjemny poślizg. Finalnie, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w głębokim rowie. Nikomu koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był świadomy już chwilę po poślizgu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do przełożonego, który szybko i sprawnie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Łazach. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Łaz i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo mało znaczącego incydentu, auto ciężarowe musi przejść badania techniczne nim uda się w późniejszą trasę, zatem holowanie tira stało się koniecznością. Finalnie nic istotnego się z samochodem ciężarowym nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr z perspektywy czasu wspomina z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Łazy.


Czy wykonalne jest to pogodzić obowiązki matki i profesjonalnego kierowcy? I to w tak zakorkowanym terenie, takim jak Łazy? Wygląda na to, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednak woli swoją osobę bardziej w profesji kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej profesją, posiada numery telefonów do jej ulubionych kolegów z drużyny auto lawety w Łazach, którzy zawsze służą całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, niestandardowych sytuacjach.


Jakiś czas temu Pani Aneta dzwoniła po swoich niedawnych kolegów z przeszłego etatu, albowiem był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie przeszacowała objętość stanu paliwa w baku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Łaz. Błyskawiczna i profesjonalna pomoc drogowa wyposażona w holownik pokazała się obok Pani Anety piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu powiedziała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Łaz jest niewykonalne. Pani Aneta chciała niezwłocznie wracać do swojej pięcioosobowej familii. Akcja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w krótkim czasie udała się do najzwyklejszego uskuteczniania jej standardowych zadań . Warto posiadać ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł