LAWETA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Jastrzębie-Zdrój i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Jastrzębiu-Zdroju.


W jakich okolicznościach trzeba ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest związana z wielorakimi podstawowymi zagrożeniami. Z powodu wielorakich przypadkowych przygód w trasie może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego środka transportu do Jastrzębia-Zdrój  choćby w wyniku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W czym nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Jastrzębie-Zdrój?


Bez względu na to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych sytuacjach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w podróż wszyscy zakładamy, że przybędziemy do destynacji bez niespodzianek, ale miejmy na uwadze, że nie zawsze tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć po prostu pod ręką telefon do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Jastrzębie Zdrój. Czy należy mieć telefon do firmy usługowej w której obowiązkowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Należy podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h bywa niezbędna w zdarzeniach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy kierowcom na obszarze Jastrzębia-Zdroju i w zasięgu kilkuset kilometrów. Gwarantujemy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw wyposażony jest w najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najcięższych przypadkach. Jak wyżej napisaliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego auta.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zadzwonieniu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego problemu, powinieneś skrupulatnie opisać sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Zaleca się przekazać osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu pomocy żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Jastrzębiu-Zdroju? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam najwzyklejsza drobna usterka na drodze? A może wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do nas przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Z jakich powodów powinno się mieć zapisany telefon do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Jastrzębie-Zdrój.


Kolega Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Jeździ na terytorium całej Polski podczas pełnienia wytycznych zawodowych, dlatego też posiada w pamięci telefonu zapisany numer do profesjonalnej pomocy drogowej w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie mieszka od kilkunastu lat. Co prawda przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się tylko raz sytuacja, w której zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być nie do przewidzenia.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się wtorkowy poranek, bohater naszej opowiastki jak co dzień wsiadł do flotowego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Jastrzębia-Zdroju zaplanowanego miejsca spotkania handlowego z klientem. W połowie drogi, pojazd Pana Marka przestało prawidłowo działać, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na pobocze autostrady A1 i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną usterki. Może zbiornik jest opróżniony i zalecany będzie dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał jednak aż 90% pełnego baku. Po krótkich kontrolach samochodu Pan Marek zauważył, że bez dwóch zdań nie jest też zalecana wymiana koła czy inne działania nierozerwalne z tym elementem auta. Mijały kolejne kwadranse, a do spotkania zostało mniej niż kilka godzin. Pan Marek musiał niezwłocznie znaleźć wyjście z niespodzianki, która mu się przytrafiła. Niedługo kombinując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Jastrzębiu-Zdroju, która miała mu pomóc w tej niestandardowej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na miejscu w tylko kilkadziesiąt minut od telefonu. Po skrupulatnych oględzinach, członkowie załogi auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo auto trzeba lawetować do Jastrzębia-Zdroju. Tak zrobiono. W następnej kolejności Pan Marek błyskawicznie wypożyczył auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje cele związane z zatrudnieniem i zdążyć na oczekiwane negocjacje z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Jastrzębie-Zdrój.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tym zawodzie bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, w której świadczył usługi pełniąc rolę operatora zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych sygnalizatorów świetlnych i latarni. Od lat wymarzył sobie jednakowoż, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać przewoźnikiem TIRa. Do tego finalnie doszło i od jakiegoś czasu Pan Piotr cyklicznie jeżdzi w podróż między Wrocławiem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od dawna był związany z branżą samochodową zaledwie jako dziewiętnastolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety obawiał się się podjąć pracy na etacie zawodowego kierowcy, bowiem stuprocentowo miał w pamięci z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy nauczyciel analizował ciekawe opowiastki połączone z pracą kierowcy. To, jak wielokrotnie przydarzają się w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat nieustannie sobie przypominał, jak instruktor częstokroć przypominał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami w kwadrans. Niemniej jednak niejednokrotnie miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również różne anegdoty o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przydarzają się szoferom przygody, w których zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – nie tylko im mogą wypaść niezapowiedziane wypadki na drodze.


Z biegiem lat jednakowoż, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako niedzielny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien jego umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Obecnie, jest całkowicie świadomy swoich warsztatu i podróżuje w różne zakamarki naszej ojczyzny, jednakże tak jak doprecyzowano wcześniej, głównie wyrusza z Wrocławia do Trójmiasta. Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i zaczął wielogodzinną trasę. Był wiosenny poranek i w bliskiej odległości od Wrocławia jego auto ciężarowe wpadło w krótki, ale mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Nikomu finalnie nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był przekonany już chwilę po poślizgu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który szybko i na miejscu zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Jastrzębiu-Zdroju. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Jastrzębia-Zdroju i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe musi przejść naprawę przed wyruszeniem w późniejszą trasę, zatem holowanie tira musiało być najlepszym wyjściem. W końcowym rozrachunku nic poważnego się z ciężarówką nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach wraca wspomnieniami z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Jastrzębie-Zdrój


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć codzienne zadania pani domu i zawodowego kierowcy? I to w tak zakorkowanym mieście, jakim jest Jastrzębie-Zdrój? Wygląda na to, że oczywiście tak. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodziny i ma etat jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Zaledwie rok temu była na etacie jako pomoc drogowa, ale odnajduje się raczej w obowiązkach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej profesją, ma kontakty do swoich byłych ekspertów z teamu auto lawety w Jastrzębie-Zdroju, którzy od dekad parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, niezaplanowanych sytuacjach.


Jakiś czas temu Pani Aneta wzywała jej byłych kolegów z pracy, albowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco przeszacowała pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Rzutem na taśmę, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Jastrzębia-Zdroju. Błyskawiczna i sprawna pomoc drogowa wyposażona w holownik była na miejscu piętnaście minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie zakomunikowała zespołowi przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest potrzebny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Jastrzębia-Zdroju było niewyobrażalne. Pani Aneta musiała szybko wracać do swojej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej trwała tylko kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w korzystnym czasie wróciła do codziennego robienia jej obowiązków. Warto posiadać ofiarnych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł