LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Kraków i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Krakowie.


Kiedy musisz ściągnąć całodobową pomoc drogową?


Daleka wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z wieloma fundamentalnymi problemami. W wyniku wielorakich przypadkowych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej może być potrzebne lawetowanie naszego auta do Krakowa chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Kraków?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych przypadkach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając przygodę wszyscy zakładamy, że dojedziemy do destynacji bez niespodziewanych przygód, ale miejmy świadomość, że nie tylko tak się dzieje. Miej po prostu zanotowany numer telefonu do najlepszej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Kraków. Czy warto mieć numer telefonu do firmy w której bazowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Trzeba zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h często jest nieoceniona w przypadkach kłopotliwych. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy kierowcom na obszarze Krakowa i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA KRAKÓW:


Obszar usług: Kraków, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najtrudniejszych wypadkach. Jak wyżej wspomnieliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom każdego samochodu.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zadzwonieniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego wypadku, musisz jak najdokładniej opisać okoliczność, w której się znaleźliśmy. Powinno się przekazać osobie z którą rozmawiamy, jakiego rodzaju pomocy żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Krakowie? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam prosta, drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny jest zwykły dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej pomocy drogowej przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Z jakich przyczyn trzeba posiadać pod ręką numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej?- Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Kraków.


Pan Marek pracuje jako sprzedawca. Odbywa podróże po całej Polsce podczas pełnienia zadań zawodowych, dlatego też posiada w pamięci telefonu zapisany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Krakowie, gdzie mieszka od kilkunastu miesięcy. Co prawda przez całe życie zdarzyła mu się zaledwie trzy razy sytuacja, kiedy to zalecane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże mimo wszystko, Pan Marek zwyczajnie uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy świt, pierwszoplanowy bohater tej przypowieści jak w każdy dzień wsiadł do firmowego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Krakowa miejsca spotkania z klientem. W połowie drogi, pojazd Pana Marka przestało prawidłowo działać, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pobocze autostrady A1 i zaczął zastanawiać się powodem usterki. Czy zbiornik jest pusty i zalecany będzie dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał mimo wszystko aż połowę pełnego zbiornika. Po krótkich oględzinach samochodu Pan Marek stwierdził, że bez dwóch zdań nie jest też niezbędna wymiana koła czy inne czynności nierozerwalne z tą właśnie częścią samochodu. Mijały następne minuty, a do rozmowy z kontrahentem było już nieco ponad kilka godzin. Pan Marek musiał błyskawicznie przygotować wyjście z niespodzianki, która mu się przydarzyła. Niewiele analizując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Krakowie, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na widoku w niewiele ponad kilka kwadransów od telefonu. Po skrupulatnych badaniach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, albowiem samochód zaleca się lawetować do Krakowa. Tak też postąpiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek bardzo szybko wypożyczył auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje zadania firmowe i dojechać na umówione negocjacje z klientem.
Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej robocie bezsprzecznie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie świadczył pracę wypełniając obowiązki montera zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. rozwalonych znaków drogowych a także torów tramwajowych. Przez dziesięciolecia wymarzył sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać kierowcą TIRa. Tak się stało i obecnie Pan Piotr nieprzerwanie jeździ w drogę między Opolem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od lat jest związany z motoryzacją już jako osiemnastolatek zdał kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy niestety bał się podjąć zatrudnienia na półetacie szofera, ponieważ dobrze pamiętał z wykładów kursu nauki jazdy, kiedy to nauczyciel opisywał rozmaite opowiastki związane z profesją szofera. O tym, jak niejednokrotnie wypadają w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat nieustannie sobie przypominał, jak szkoleniowiec częstokroć uczulał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą w pół godziny. Trzeba zaznaczyć, że czasami miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też różne opowiastki o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przytrafiają się szoferom incydenty, w których trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – nie tylko im mogą wypaść nieprzewidziane wypadki w trasie.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego umiejętności kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest całkowicie świadomy jego umiejętności i wyjeżdża nawet w najdalsze rejony Polski, ale tak jak wspomniano wyżej, zwykle wyrusza z Opola do Trójmiasta. Zwyczajowo. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w kilkudniową podróż. Był wiosenny poranek i w bliskiej odległości od Opola jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, ale jednak mało komfortowy poślizg. Na koniec, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi na szczęście nic się nie stało, ale Pan Piotr był pewny już chwilę po poślizgu, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do szefa, który od razu i skutecznie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Krakowie. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Krakowa i przetransportował również Pana Piotra. Pomimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe powinno przejść przegląd zanim wyjedzie w następną podróż – także holowanie tira było najlepszym wyjściem. W końcowym rozrachunku nic wymagającego naprawy się z ciężarówką nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wspomina z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Kraków


Czy można jednocześnie ogarnąć obowiązki pani domu i zawodowego szofera? Ponadto w tak zakorkowanym mieście, takim jak Kraków? Wygląda na to, że tak. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodziny i ma etat jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, ale woli się raczej w roli prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej profesją, posiada kontakty do swoich najlepszych przyjaciół z drużyny auto lawety w Krakowie, którzy zawsze zajmują się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy każdych innych, niestandardowych wypadkach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta wzywała jej dawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, albowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco źle oceniła pojemność rezerwy paliwowej w baku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Krakowa. Szybka i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik znalazła się obok Pani Anety dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku zakomunikowała kolegom przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Krakowa było niewyobrażalne. Pani Aneta musiała jak najszybciej jechać do swojej pięcioosobowej familii. Cała interwencja pomocy drogowej trwała tylko kilka minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie udała się do codziennego robienia swoich obowiązków. Super posiadać wspaniałych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł