LAWETA MAŁOPOLSKA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze małopolska i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w małopolsce.


W jakich okolicznościach powinno się wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż zarówno w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z kilkoma bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych niezapowiedzianych okoliczności podczas podróży może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest zalecane lawetowanie naszego pojazdu na terenie małopolski choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nam pomoże 24h pomoc drogowa w małopolsce?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku sytuacjach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że rozpoczynając podróż każdy z nas zakłada, że dojedziemy do celu bez ekscesów, ale bierzmy na wzgląd, że nie zawsze tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć po prostu zanotowany numer telefonu do najlepszej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa małopolska. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której podstawowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Należy podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może być wymagana w przypadkach nieprzewidzianych. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy kierowcom na obszarze małopolski i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA MAŁOPOLSKA:


Obszar usług: Bochnia, Miechów, Kraków, Myślenice, Proszowice, Wieliczka, Gorlice, Limanowa, Nowy Sącz, Chrzanów, Olkusz, Oświęcim, Wadowice, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów, Nowy Targ, Sucha Beskidzka, Zakopane.  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najstraszliwszych przypadkach. Tak jak podkreśliliśmy, proponujemy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom dowolnego auta.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zadzwonieniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu powstałego wydarzenia, powinieneś dokładnie nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Powinno się zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu pomocy oczekujemy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w małopolsce? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam popularna drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest zwykły dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do nas zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich przyczyn warto mieć zanotowany telefon do znajomej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego małopolska.


Kolega Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Jeździ na terytorium całej Polski podczas pełnienia wytycznych zawodowych, w związku z czym ma w telefonie dodany kontakt do znanej mu pomocy drogowej w Krakowie, gdzie żyje od wielu miesięcy. Co prawda przez całe życie zdarzyła mu się tylko kilka razy sytuacja, kiedy to niezbędne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale bez względu na to, Pan Marek po prostu uważa na brutalną prawdę, że droga zdarza się, że jest bezlitosna.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się poniedziałkowy poranek, bohater naszej przypowieści jak co dzień wsiadł do flotowego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Krakowa docelowego miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. W połowie drogi, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w związku z czym Pan Marek zjechał na pobocze i zaczął rozmyślać co jest przyczyną awarii. Może zbiornik jest pusty i potrzebny będzie dowóz paliwa? Znacznik wskazywał mimo wszystko prawie połowę pełnego zbiornika. Po wyczerpujących kontrolach samochodu Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne decyzje nierozerwalne z tym komponentem pojazdu. Mijały kolejne odcinki czasu, a do spotkania było już tylko kilka kwadransów. Pan Marek chciał szybko znaleźć rozwiązanie do niespodzianki, która mu się przydarzyła. Trzeźwo myśląc, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Krakowie, która miała mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na widoku w zaledwie pół godziny od zgłoszenia. Po szczegółowych badaniach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko auto należy lawetować do Krakowa. Tak też postąpiono. Później Pan Marek od razu dostał auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu cele służbowe i dojechać na umówione spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego małopolska.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tym zawodzie bezdyskusyjnie korzystniej, niż w jego ostatniej, w której pracował na stanowisku fachowca od zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych świateł czy też torów tramwajowych. Od dekad zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się zawodowym kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i obecnie Pan Piotr stale kursuje w trasy między Opolem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od wieków jest powiązany z motoryzacją zaledwie jako dziewiętnastolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas z kilku przyczyn bał się podjąć wyzwań na półetacie zawodowego kierowcy, bowiem dobitnie miał w pamięci z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, jak instruktor opowiadał ciekawe historie związane z etatem profesjonalnego kierowcy. O tym, jak permanetnie wypadają w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś pamiętał, jak wykładowca nieustannie mówił o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami w kilka minut. Warto podkreślić, że czasami miały miejsce sytuacje, w których zalecane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także najdziwniejsze przypowieści o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przytrafiają się pracownikom przygody, kiedy to zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wielu z nich mogą przytrafić się niezapowiedziane przygody w trasie.


Z biegiem lat jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Obecnie, jest bezapelacyjnie pewien jego warsztatu i wyrusza w różne miasta naszej ojczyzny, jednak tak jak zaznaczono wyżej, najczęściej jedzie z Opola do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w kilkudniową podróż. Był wiosenny ranek i w bliskiej odległości od Opola jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, acz nieprzyjemny poślizg. Na koniec, Pan Piotr wylądował w płytkim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był świadomy już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który niezwłocznie i na miejscu zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Krakowie. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Krakowa i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe musi odbyć badania techniczne przed wyjazdem w kolejną wycieczkę toteż holowanie tira stało się najlepszym wyjściem. W końcowym rozrachunku nic ciężkiego się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wraca wspomnieniami z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa małopolska


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć codzienne zadania matki i zawodowego truckera? Do tego w tak dużym terenie, jakim jest Dąbrowy Tarnowskiej? Okazuje się, że jest to możliwe. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny prowadzący auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednak odnajduje siebie zdecydowanie bardziej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości funkcją, dzierży w telefonie kontakty do jej byłych ekspertów z zespołu auto lawety w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy zawsze parają się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych przygodach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała jej niedawnych kolegów z pracy, ponieważ był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco przeszacowała pojemność rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Dąbrowy Tarnowskiej. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się na miejscu kilkanaście minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku powiedziała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Dąbrowy Tarnowskiej jest niewykonalne. Pani Aneta chciała bezzwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie udała się do najzwyklejszego robienia swoich standardowych zadań . Warto posiadać ofiarnych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

SAMOCHODY DOSTAWCZE GRUPY STELLANTIS Z POLSKI

Data: 28 Marzec 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

PROGRAM E-VAN POLSKI SAMOCHÓD
ELEKTRYCZNY

Data: 21 Marzec 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

NAJPOPULARNIEJSZE DOSTAWCZAKI W POLSCE W 2021 ROKU

Data: 14 Marzec 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł