LAWETA MAŁOPOLSKA I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze małopolska i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w małopolsce.


W jakich okolicznościach powinno się wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż zarówno w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z kilkoma bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych niezapowiedzianych okoliczności podczas podróży może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest zalecane lawetowanie naszego pojazdu na terenie małopolski choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nam pomoże 24h pomoc drogowa w małopolsce?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku sytuacjach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że rozpoczynając podróż każdy z nas zakłada, że dojedziemy do celu bez ekscesów, ale bierzmy na wzgląd, że nie zawsze tak się wydarza. Pamiętaj aby mieć po prostu zanotowany numer telefonu do najlepszej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa małopolska. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której podstawowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Należy podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może być wymagana w przypadkach nieprzewidzianych. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy kierowcom na obszarze małopolski i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA MAŁOPOLSKA:


Obszar usług: Bochnia, Miechów, Kraków, Myślenice, Proszowice, Wieliczka, Gorlice, Limanowa, Nowy Sącz, Chrzanów, Olkusz, Oświęcim, Wadowice, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów, Nowy Targ, Sucha Beskidzka, Zakopane.  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu

sprawdź cennik

Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Na samym początku po zadzwonieniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, musisz jak najdokładniej naszkicować sytuację, w której się znaleźliśmy. Powinno się przekazać pracownikowi pomocy drogowej, jakiego typu wspomagania chcielibyśmy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Polsce? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam najwzyklejsza drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do nas zatelefonujesz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Z jakich powodów powinno się posiadać pod ręką telefon do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Polska.


Kolega Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Odbywa podróże w obrębie całej Polski w ramach obowiązków służbowych, przez co posiada w pamięci telefonu zapisany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej w Polsce, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu lat. Należy uczciwie zaznaczyć, że w ciągu całego życia zdarzyła mu się tylko dwa razy sytuacja, w której wymagane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek z reguły bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga zdarza się, że jest bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się poniedziałkowy poranek, bohater tej opowieści jak każdego dnia otworzył drzwi do flotowego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Cieszyna zaplanowango miejsca rozmowy z klientem. Po kilkunastu minutach, auto Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek udał się na pobocze autostrady i zaczął rozmyślać nad przyczyną awarii. Może bak jest pusty i wymagany jest dowóz paliwa? Miernik wskazywał jednak ponad 90% wypełnionego zbiornika. Po szybkich inspekcjach auta Pan Marek zorientował się, że na pewno nie jest też wymagana wymiana koła czy inne czynności nierozerwalne z tym komponentem pojazdu. Ulatywały następne minuty, a do spotkania było już nieco ponad kilka kwadransów Pan Marek chciał błyskawicznie przygotować wyjście z przygody, która mu się przytrafiła. Trzeźwo kombinując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Cieszynie, która miała mu pomóc w tej niestandardowej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się w pobliżu w tylko pół godziny od wezwania. Po krótkich oględzinach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko samochód zaleca się lawetować do Cieszyna. Tak zrobiono. Później Pan Marek od razu dostał auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu zadania firmowe i dojechać na zaplanowane negocjacje z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Cieszyn.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej robocie bezsprzecznie korzystniej, niż w poprzedniej, w której był na etacie specjalisty od zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych znaków i torów tramwajowych. Przez dziesięciolecia zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i być kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i od dawna Pan Piotr stale kursuje w trasy między Cieszynem, czy innymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od zawsze jest związany z motoryzacją już jako dwudziestolatek przeszedł kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie jednak bał się podjąć pracy na etacie szofera, albowiem stuprocentowo miał w pamięci z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, jak wykładowca analizował rozmaite opowiastki związane z pracą szofera. O tym, jak niejednokrotnie wypadają w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat nieustannie sobie przypominał, jak nauczyciel częstokroć przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy radził sobie z awarią w kwadrans. Należy jednak zauważyć, że epizodycznie dochodziło do sytuacji, w których zalecane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał także wszystkie anegdoty o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie zdarzają się kierowcom incydenty, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wielu z nich mogą przydarzyć się nie najprzyjemniejsze przygody podczas podróży.


Z upływem czasu jednakże, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji podczas prowadzenia samochodu. Teraz, jest bezapelacyjnie pewien jego kompetencji i podróżuje nawet w najdalsze zakamarki Polski jednakże tak jak wspomniano wcześniej, najczęściej jeździ z Cieszyna do innych miast.


Jak zwykle Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i zaczął cotygodniową drogę. Był zimowy poranek i niedaleko od Cieszyna jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, ale jednak wymagający poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był świadomy już kwadrans po wypadku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do swojego opiekuna w firmie, który od razu i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Cieszynie. Kiedy już dotarli na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Cieszyna i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe musiało odbyć przegląd przed wyruszeniem w następną trasę zatem holowanie tira stało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Podusmowujac, nic poważnego się z Tirem nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr obecnie przypomina sobie z radością na twarzy.Holowanie Busa Korbielów.


Czy można jednocześnie ogarnąć rolę pani domu i profesjonalnego szofera? Na dodatek w tak wymagającym mieście, jakim jest Korbielów? Wychodzi na to, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodziny i ma etat jako zawodowy prowadzący auta dostawczego. Do niedawna pracowała jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że preferuje się raczej w roli prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej profesją, ma kontakty do jej ulubionych ekspertów z drużyny auto lawety w Korbielowie, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, niezaplanowanych przygodach.


Niedawno Pani Aneta musiała przedzwonić po jej byłych znajomych z pracy, ponieważ był niezbędny dowóz paliwa Pani Aneta trochę przeszacowała zawartość stanu paliwa w baku. Cała radość w tym, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Korbielowa. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik znalazła się zaraz przy busie dwadzieścia minut po telefonie. Pani Aneta niezwłocznie zapowiedziała kolegom za pośrednictwem telefonu, że wyłącznie dowóz paliwa będzie niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Korbielowa jest niewykonalne Pani Aneta musiała bezzwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała tylko kilkanaście minut, toteż Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do zwykłego robienia jej obowiązków. Warto mieć ofiarnych znajomych!Holowanie samochodu ciężarowego małopolska.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tym zawodzie bezdyskusyjnie korzystniej, niż w jego ostatniej, w której pracował na stanowisku fachowca od zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych świateł czy też torów tramwajowych. Od dekad zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i stać się zawodowym kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i obecnie Pan Piotr stale kursuje w trasy między Opolem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od wieków jest powiązany z motoryzacją zaledwie jako dziewiętnastolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas z kilku przyczyn bał się podjąć wyzwań na półetacie zawodowego kierowcy, bowiem dobitnie miał w pamięci z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, jak instruktor opowiadał ciekawe historie związane z etatem profesjonalnego kierowcy. O tym, jak permanetnie wypadają w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś pamiętał, jak wykładowca nieustannie mówił o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami w kilka minut. Warto podkreślić, że czasami miały miejsce sytuacje, w których zalecane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także najdziwniejsze przypowieści o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przytrafiają się pracownikom przygody, kiedy to zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wielu z nich mogą przytrafić się niezapowiedziane przygody w trasie.


Z biegiem lat jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Obecnie, jest bezapelacyjnie pewien jego warsztatu i wyrusza w różne miasta naszej ojczyzny, jednak tak jak zaznaczono wyżej, najczęściej jedzie z Opola do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w kilkudniową podróż. Był wiosenny ranek i w bliskiej odległości od Opola jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, acz nieprzyjemny poślizg. Na koniec, Pan Piotr wylądował w płytkim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był świadomy już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który niezwłocznie i na miejscu zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Krakowie. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Krakowa i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe musi odbyć badania techniczne przed wyjazdem w kolejną wycieczkę toteż holowanie tira stało się najlepszym wyjściem. W końcowym rozrachunku nic ciężkiego się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wraca wspomnieniami z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa małopolska


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć codzienne zadania matki i zawodowego truckera? Do tego w tak dużym terenie, jakim jest Dąbrowy Tarnowskiej? Okazuje się, że jest to możliwe. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny prowadzący auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednak odnajduje siebie zdecydowanie bardziej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości funkcją, dzierży w telefonie kontakty do jej byłych ekspertów z zespołu auto lawety w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy zawsze parają się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych przygodach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta wzywała jej niedawnych kolegów z pracy, ponieważ był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco przeszacowała pojemność rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Dąbrowy Tarnowskiej. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się na miejscu kilkanaście minut po rozmowie. Pani Aneta na samym początku powiedziała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Dąbrowy Tarnowskiej jest niewykonalne. Pani Aneta chciała bezzwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie udała się do najzwyklejszego robienia swoich standardowych zadań . Warto posiadać ofiarnych znajomych!AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł