LAWETA AUTO POMOC POZA GRANICAMI POLSKI I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze auto pomoc poza granicami Polski i okolice.

Pomoc drogowa, lawetowanie i holowanie za granicą.


W jakich okolcznościach musisz przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wycieczka tak i w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest związana z kilkoma fundamentalnymi niebezpieczeństwami. Z powodu rozmaitych losowych przygód podczas podróży może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej może być niezbędne lawetowanie naszego auta na Słowacji chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W czym nas wesprze 24h pomoc drogowa za granicą?


Bez względu na to, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych sytuacjach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wybierając się w wyjazd wszyscy zakładamy, że dojedziemy do celu bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy na wzgląd, że nie każdorazowo tak się dzieje. Posiadaj zatem zapisany numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa za granicą. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy w której obowiązkowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Warto uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h bywa wymagana w sytuacjach kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Bratysławy i w zasięgu kilkuset kilometrów. Zapewnimy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i wielotonowych TIRów.


Częstokroć nasza pomoc polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najcięższych przypadkach. Jak wyżej napisaliśmy, oferujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom obojętnie jakiego auta.AUTO POMOC POZA GRANICAMI POLSKI:


Obszar usług: Czechy, Brno, Praga, Ostrawa, Słowacja, Koszyce na Słowacji, Bratysława, Austria, Graz, Wiedeń, Słowenia, Maribor, Chorwacja, Zagrzeb, Rijeka, Zadar, Szybenik, Split, Makarska, Dubrownik, Węgry, Budapeszt, Eger, Balaton, Rumunia, Serbia, Kosowo, Bułgaria, Sofia, Słoneczny Brzeg, Sozopol, Primorsko, Czarnogóra, Albania, Grecja, Saloniki, Bośnia i Hercegowina, Sarajewo, Włochy, Rzym, Neapol, Wenecja, Mediolan, Szwajcaria, Zurich, Lichtenstein, Francja, Paryż, Lyon, Monako, Niemcy, Monachium, Stuttgart, Norymbergia, Berlin, Hamburg, Essen, Luksemburg, Belgia, Bruksela, Holandia, Amsterdam.


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego problemu, powinieneś uczciwie naszkicować sytuację, w której obecnie jesteśmy. Trzeba zakomunikować rozmówcy, jakiego rodzaju wsparcia żądamy. Czy jest to holowanie auta osobowego na Słowacji? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? Być może zalecana jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej przedzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Dlaczego powinno się mieć zapisany telefon do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego za granicą.


Miły Pan Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Jeździ na obszarze całej Słowacji podczas pełnienia wytycznych zawodowych, w związku z czym ma w pamięci telefonu zapisany numer do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Bratysławie, gdzie mieszka od kilku kwartałów. Co prawda przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się jedynie dwa razy przygoda, kiedy to potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek mimo wszystko, Pan Marek zawsze bierze poprawkę na bezdyskusyjny fakt, że droga jest często bezkompromisowa.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się wtorkowy świt, główny bohater naszej opowieści jak każdego dnia otworzył drzwi do swojego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Bratysławy zaplanowango miejsca rozmowy z klientem. Po kilkunastu minutach, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek dojechał na pas awaryjny autostrady i zaczął głowić się co jest powodem usterki. Może bak jest nienapełniony i zalecany jest dowóz paliwa? Znacznik pokazywał jednak prawie połowę całego zbiornika. Po wyczerpujących kontrolach pojazdu Pan Marek zorientował się, że na pewno nie jest też zalecana wymiana koła czy inne działania związane z tym elementem auta. Upływały następne odcinki czasu, a do spotkania było zaledwie parę godzin Pan Marek postanowił szybko odnaleźć wyjście z przygody, która go spotkała. Niedługo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Bratysławie, która miała mu pomóc w tej niestandardowej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się na widoku w zaledwie kilkadziesiąt minut od wezwania. Po skrupularnych oględzinach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ auto trzeba lawetować do Bratysławy. Tak zrobiono. Następnie Pan Marek błyskawicznie otrzymał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje cele służbowe i dojechać na ustalone rozmowy z kontrahentem.


Holowanie samochodu ciężarowego za granicą.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej profesji bezdyskusyjnie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie pracował pełniąc rolę specjalisty od zaplecza miejskiego i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zniszczonych znaków i latarni. Od dekad wymarzył sobie jednakowoż, aby pełnić obowiązki analogiczne do obowiązków jego ojca i stać się kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i od jakiegoś czasu Pan Piotr nieprzerwanie wyrusza w podróż między Koszycami, a Bratysławą czy najróżniejszymi słowackimi lokalizacjami.


Pan Piotr od wieków jest powiązany z motoryzacją zaledwie jako osiemnastolatek zdał kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas jednak bał się podjąć pracy na stanowisku szofera, bo stuprocentowo kojarzył z wykładów szkoły nauki jazdy, kiedy instruktor przytaczał przeróżne opowiastki nierozerwalne z profesją kierowcy. To, jak niejednokrotnie przytrafiają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak instruktor bez przerwy mówił o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią w kilka minut. Trzeba zaznaczyć, że epizodycznie dochodziło do sytuacji, w których rozważane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najróżniejsze historyjki o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przytrafiają się szoferom incydenty, w których należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich zdarzyć się mogą nie najprzyjemniejsze przygody w trasie.


Z upływem czasu jednakże, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest bezsprzecznie świadomy swoich obeznania w temacie i wyjeżdża w dalekie mieściny Polski, jednak tak jak doprecyzowano wyżej, głównie odbywa podróż z Koszyc do Bratysławy.


Jak co dzień Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w cotygodniową trasę. Był zimowy poranek i niedaleko od Koszyc jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, acz nieprzyjemny poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, jednakże Pan Piotr wiedział już chwilę po zdarzeniu, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który bez zastanowienia i skutecznie ściągnął całodobową pomoc drogową w Słowacji. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Koszyc i przetransportował również Pana Piotra. Mimo nic nieznaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno przejść naprawę zanim wyjedzie w kolejną podróż więc holowanie tira okazało się koniecznością. Finalnie nic strasznego się z Tirem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa za granicą.


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć codzienne zadania pani domu i pracującego truckera? I to w tak wymagającym terenie, takim jak Bratysława? Mamy dowód na to, że jest to możliwe. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała jako pomoc drogowa, ale widzi swoją osobę zdecydowanie bardziej w zadaniach kierowcy busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną onegdaj funkcją, ma numery telefonów do swoich ulubionych przyjaciół z zespołu auto lawety w Bratysławie, którzy zawsze służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Niedawno Pani Aneta musiała przedzwonić po jej byłych przyjaciół z byłego miejsca zatrudnienia, bowiem był potrzebny dowóz paliwa Pani Aneta nieco mylnie przewidziała pojemność stanu paliwa w baku. Cała radość w tym, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Bratysławy. Błyskawiczna i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik pokazała się obok Pani Anety trzydzieści minut po wezwaniu. Pani Aneta niezwłocznie zakomunikowała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Bratysławy jest niewykonalne Pani Aneta musiała bezzwłocznie wracać do jej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej odbyła się w zaledwie kilkanaście minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie wróciła do codziennego robienia swoich obowiązków. Warto mieć wspaniałych współpracowników!Pomoc drogowa za granicą


Od lat, bez względu na aurę Słowacja bywa jednym z popularniejszych destynacji wypoczynkowych dla ogromnej ilości Polaków. W kierunku turystycznych miast do których zaliczyć można Bratysława, czy Koszyce podróżujemy incydentalnie osobówkami i autobusami zatem wypadałoby zapamiętać numer do pomocy drogowej w Słowacji. Co nam mówi hasło „Holowanie Słowacja” lub też „Laweta Słowacja”?


W konsekwencji otwarcia punktów granicznych, zdecydowanie łatwiej mamy możliwość odwiedzać różne zakątki bezsprzecznie więcej razy wskazujemy jako kierunek naszych wypoczynków malownicze miasta, przykładowo Koszyce czy Bratysława. Konsekwencją tego jest również, że zdecydowanie bardziej wymagane bywają usługi pomagające podróżnym chociażby jest to pomoc drogowa w Słowacji. Te swoiste udogodnienie w zwiedzaniu jest następstwem ogólnodostępnych, nowoczesnych akcesoriów. Głównie dzięki nim, w wypadku gdy zdarzy się nam wypadek kampera w czasie dalekiej tułaczki, błyskawicznie mamy możliwość wpisać w przeglądarce smartfona „pomoc drogowa Słowacja”, lub „laweta Słowacja”, żeby szybko odzyskać bezstresową podróż. Poza tym, zwrócmy uwagę też, że „holowanie Słowacja” obok powyższych, to jedno z najważniejszych haseł jakie powinniśmy wrzucić w przeglądarce, kiedy zdarzy się awaria samochodu.Czy auto laweta za granicą bywa doprawdy taka niezbędna?


Kiedy wybieramy się na egzotyczne urlopowe wypoczynki do miejsc o nazwie Bratysława czy Koszyce, oczekujemy odpoczynku. Chcemy mieć zaplecze organizacyjne dlatego też, zadbajmy o to, aby nie trapiły nas tego typu kwestie jak pomoc drogowa w Bratysławie czy lawetowanie w Koszycach. Ubezpiecz się na wypadek kolizji po prostu zawczasu zanim wyjedziesz zanotuj w smartfonie numery do pomocy drogowej w Słowacji, która dotrze w obojętnie jaki, również najdalej wysunięty zakątek Słowacji.


Jeżeli więc znajdujesz się w sytuacji niekorzystnej i masz potrzebę zdecydować się na skorzystanie z tego typu serwisów jak lawetowanie, holowanie czy pomoc drogowa w Słowacji zadzwoń do nas. Dobrniemy w najlepszym czasie i sprawimy, że najskuteczniejsza pomoc drogowa w Słowacji zadba o Twój urlop!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł