LAWETA ŚLĄSK I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze śląsk i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie na śląsku.


W jakich okolicznościach należy przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wyprawa zarówno w celach służbowych, jak i prywatnie, jest powiązana z wieloma fundamentalnymi problemami. Z powodu różnych przypadkowych okoliczności na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy skazani aby skorzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego środka transportu na terenie śląska choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nas wspomoże 24h pomoc drogowa na terenie śląska?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych przypadkach być może będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wycieczkę wszyscy zakładamy, że dotrzemy do celu bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie tylko tak się dzieje. Posiadaj zawsze pod ręką telefon do profesjonalnej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa śląsk. Dlaczego warto posiadać numer telefonu do firmy w której bazowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Należy położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może być nieoceniona w wypadku sytuacji nieprzewidzianych. Firma drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy kierowcom na terenie śląska i wiosek okolicznych. Gwarantujemy transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA ŚLĄSK:


Obszar usług: Pszczyna, Tychy, Bieruń, Mikołów, Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Będzin, Żory, Wodzisław Śląski, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Mysłowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Myszków, Kłobuck, Częstochowa, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Żywiec, Cieszyn, Bielsko-Biała, Katowice.  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkzwagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a jeździmy chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najtrudniejszych przypadkach. Tak jak zaznaczyliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście każdego czterokołowca.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zadzwonieniu na naszą linię ratunkową i zakomunikowaniu powstałego problemu, należy dokładnie nakreślić sytuację, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wsparcia potrzebujemy. Być może jest to holowanie auta osobowego na śląsku? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej pomocy drogowej trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych.


Z jakich przyczyn należy mieć zanotowany telefon do profesjonalnej pomocy drogowej? – Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego śląsk.


Miły Pan Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Odbywa podróże po całej Polsce podczas zadań zawodowych, w związku z czym posiada w pamięci telefonu zapamiętany numer telefonu do znanej mu pomocy drogowej w Katowicach, gdzie żyje od kilkunastu lat. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat zdarzyła mu się jedynie dwa razy przygoda, w której zalecane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek po prostu uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga potrafi być bezkompromisowa.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się wtorkowy świt, główny aktor naszej opowieści jak w każdy dzień wsiadł do swojego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Katowic zaplanowanego miejsca spotkania handlowego z partnerem biznesowym. Na początku trasy, auto Pana Marka przestało prawidłowo działać, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął rozmyślać powodem awarii. Może bak jest opróżniony i wymagany jest dowóz paliwa? Miernik pokazywał jednak ponad połowę całego zbiornika. Po wyczerpujących oględzinach samochodu Pan Marek zauważył, że na pewno nie jest też niezbędna wymiana koła czy odrębne działania w związku z tym komponentem pojazdu. Mijały kolejne kwadranse, a do spotkania było już mniej niż kilka godzin. Pan Marek postanowił niezwłocznie przygotować panaceum do przygody, która mu się przydarzyła. Niewiele analizując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Katowicach, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się w pobliżu w tylko kilka kwadransów od wezwania. Po szczegółowych obserwacjach, członkowie załogi auto lawety stwierdzili, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem pojazd powinno się lawetować do Katowic. Jak postanowili, tak zrobili. Następnie Pan Marek niezwłocznie dostał auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować swoje zadania firmowe i dotrzeć na oczekiwane spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego śląsk.


Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej pracy bezsprzecznie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie był zatrudniony pełniąc rolę operatora infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. rozwalonych znaków drogowych i torów tramwajowych. Od zawsze zaprzysiągł sobie jednak, aby kroczyć ścieżką swojego taty i być zawodowym kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i na dzień dzisiejszy Pan Piotr cyklicznie wyrusza w podróż pomiędzy Sosnowcem, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr przez lata był powiązany z branżą motoryzacją zaledwie jako osiemnastolatek zaliczył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety obawiał się się podjąć zatrudnienia na stanowisku zawodowego kierowcy, bo dobrze kojarzył z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy to szkoleniowiec przytaczał rozmaite opowieści nierozerwalne z profesją kierowcy. To, jak często przydarzają się w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze nieustannie sobie przypominał, jak wykładowca niejednokrotnie przytaczał historie o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z uszkodzeniami na miejscu. Trzeba zaznaczyć, że czasami miały miejsce sytuacje, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też różne anegdoty o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się pracownikom przygody, kiedy to warto holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – wielu z nich mogą przytrafić się nieprzewidziane ekscesy podczas podróży.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr doskonaląc się jako sporadyczny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich umiejętności za kółkiem. Na dzień dzisiejszy, jest bezapelacyjnie pewien swoich warsztatu i wyjeżdża w różne miejscowości naszej ojczyzny, aczkolwiek tak jak wspomniano wcześniej, najczęściej wyrusza z Sosnowca do Trójmiasta. Jak zwykle. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w cotygodniową drogę. Był wiosenny ranek i niedaleko od Sosnowca jego auto ciężarowe wpadło w niegroźny, acz wymagający poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wylądował w przydrożnym rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom koniec końców nic się nie stało, ale Pan Piotr był świadomy już chwilę po zdarzeniu, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do spedytora, który od razu i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Sosnowcu. Po tym, jak przyjechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Sosnowca i wziął ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe musi przejść modernizację zanim wyjedzie w późniejszą podróż, więc holowanie tira było najlepszym wyjściem. Finalnie nic ciężkiego się z autem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach wspomina z uśmieszkiem na twarzy.


Holowanie Busa śląsk


Czy możliwe jest pogodzić codzienne zadania mamy i zawodowego kierowcy? Do tego w tak wymagającym mieście, jakim jest Tychy? Mamy dowód na to, że tak. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej rodziny i ma etat jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że preferuje się bardziej w roli szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej profesją, dzierży w telefonie kontakty do swoich byłych fachowców z drużyny auto lawety w Tychach, którzy od lat służą całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, niestandardowych przygodach.


Niedawno Pani Aneta dzwoniła po jej byłych kolegów z pracy, ponieważ był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta trochę źle oceniła pojemność stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Tych. Niezwłoczna i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik pokazała się zaraz przy busie trzydzieści minut po telefonie. Pani Aneta na samym początku powiedziała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Tych było niewyobrażalne. Pani Aneta musiała szybko wrócić do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, toteż Pani Aneta w bardzo szybkim czasie powróciła do najzwyklejszego robienia jej obowiązków. Warto mieć ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł