BLOG

Assistance 24h Dąbrowa Górnicza
www.DrogowaPomoc.com.pl


Assistance 24h w Dąbrowie Górniczej

Data: 26 Listopad 2020r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

Firma DrogowaPomoc.com.pl zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług, które wchodzą w skład Assistance 24h Dąbrowa Górnicza. Od lat pomagamy kierowcom w trudnych i niecodziennych sytuacjach na drodze, dzięki czemu znamy omawianą tematykę z naszej codziennej praktyki. W tym wpisie jednak, chcielibyśmy poruszyć nieco kwestie teoretyczne związane z pojęciem Assistance. Czym jest i na czym dokładnie polega? Zapraszamy do lektury.Czym jest usługa Assistance 24h Dąbrowa Górnicza i na czym polega?


Po pierwsze należy zaznaczyć, że nie ma jednej, obowiązującej definicji słowa Assistance. Nie ma i być nie może, bowiem pod tym słowem może kryć się bardzo wiele znaczeń. Sam zakres usług, który wchodzi w skład Assistance, jest definiowany przez umowę z ubezpieczycielem.


Patrząc natomiast na słowo Assistance nie od strony ubezpieczyciela, a od strony pomocy drogowej, sprawa wygląda nieco inaczej. W świecie pomocy drogowej słowo Assistance 24h oznacza bardzo szeroki wachlarz usług pomocniczych dla kierowców- zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, jak i autobusów czy innych pojazdów ponadgabarytowych, na przykład ciągników czy wózków widłowych.Jakie usługi mogą wchodzić w skład Assistance 24h Dąbrowa Górnicza?W skład usługi Assistance może wchodzić wiele usług. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z nich:


1. Eliminacja usterek na drodze


Pierwszym sposobem, w jaki może nam pomóc Assistance 24h w Dąbrowie Górniczej, to usunięcie drobnych usterek na drodze. Przykładem takiej usterki może być chociażby rozładowany akumulator. Wówczas, najszybszym sposobem na przywrócenie do sprawności naszego samochodu, będzie wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej.


Kolejnym przykładem drobnej usterki na drodze jest awaria elektryki samochodowej. Tak jak w powyższym przypadku, zamiast samemu próbować naprawiać auto (co często przynosi odwrotny skutek do zamierzonego), lepiej pozostawić naprawę układu elektrycznego profesjonalistom z ekipy Assistance 24h w Dąbrowie Górniczej.2. Mobilna wulkanizacja


Drugą sytuacją, kiedy Assistance 24h Dąbrowa Górnicza może okazać się nieoceniony, to wszelkiego rodzaju problemy z kołem i oponami samochodowymi. Mobilna wulkanizacja może nie tylko dopompować koło, ale też załatać pękniętą oponę, czy po prostu wymienić uszkodzone koło na nowe. Usługa ta sprawdzi się przede wszystkim dla osób, które muszą jak najszybciej wrócić za kółko- dzięki interwencji zespołu mobilnej wulkanizacji, będzie to możliwe w najkrótszym czasie.3. Lawetowanie i holowanie aut


Najpopularniejszą i wręcz niezbędną usługą, jaką wykonuje Assistance 24h Dąbrowa Górnicza, to oczywiście lawetowanie i holowanie aut. Warto wiedzieć, że jeżeli doszło do wypadku, tudzież kolizji nie z naszej winy- wówczas przysługuje nam bezpłatny transport naszego rozbitego auta do najbliższego lub wybranego warsztatu samochodowego. Szczególnie w przypadku aut, które po wypadku nie nadają się do dalszego jeżdżenia po drodze, auto laweta może okazać się w zasadzie koniecznym przymusem.4. Transport osób


Po czwarte, zespół specjalistów z pomocy drogowej może przetransportować poszkodowanych w wypadku w dowolne miejsce- wszystko zależy od preferencji osób, które mają być transportowane. Assistance 24h w Dąbrowie Górniczej pomoże zatem nie tylko w miejscu wypadku, ale i poza nim.5. Usługi za granicą.


Ostatnią rzeczą, którą może dla Ciebie zrobić zespół 24h Assistance w Dąbrowie Górniczej, to usługi poza granicami kraju. Możemy dotrzeć do Ciebie w niemalże dowolne miejsce na mapie całej Europy- niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem osobowym podczas rodzinnego, urlopowego wyjazdu, czy też w ramach obowiązków zawodowych wieziesz ciężarówką ważny ładunek dla kontrahenta firmy. W każdym z tych przypadków, nasza usługa Assistance 24h w Dąbrowie Górniczej pojawi się na miejscu zdarzenia najszybciej, jak to tylko możliwe. Dodatkowo, możemy lawetować czy holować Twoje uszkodzone lub rozbite auto, osoby poszkodowane możemy przetransportować w dowolne, wybrane przez nich miejsce w niemal całej Europie.Assistance 24h Dąbrowa Górnicza – kiedy przysługuje nam bezpłatna usługa?


Należy pamiętać o jednej, bardzo istotnej kwestii. W wielu przypadkach, możemy bez żadnego problemu zorganizować sobie profesjonalną pomoc na drodze bez żadnych opłat. Jak to możliwe?


Dzieję się tak dlatego, że jeżeli doszło do stłuczki, kolizji czy wypadku, a nie byliśmy sprawcami- przysługuje nam bezpłatna usługa Assistance 24h Dąbrowa Górnicza, opłacana z ubezpieczenia OC sprawcy. Jest to bardzo ważne szczególnie, jeżeli jesteśmy w podróży daleko od swojego miejsca zamieszkania. Wówczas, wystarczy jeden telefon do naszej firmy, aby zorganizować sobie bezpłatną pomoc na drodze, w dowolne miejsce na mapie całej Polski, a nawet Europy.


Tak jak pisaliśmy wyżej, świadczymy usługi nie tylko na terenie naszego kraju, a nasz Assistance 24h Dąbrowa Górnicza dociera w każdy, nawet najbardziej odległy zakątek Europy. Niejednokrotnie holowaliśmy czy lawetowaliśmy auta z Niemiec, Czech, a nawet Chorwacji czy Serbii. Dojedziemy na miejsce najszybciej jak to możliwe, a oprócz transportu uszkodzonego pojazdu, przewieziemy wszystkich uczestników zdarzenia w dowolnie wybrany punkt na mapie. I podkreślamy po raz kolejny- jeżeli nie byłeś sprawcą wypadku, zrobimy to całkowicie za darmo. Nasze wynagrodzenie w takim przypadku pokrywa ubezpieczenie OC sprawcy kolizji bądź wypadku.


Niezależnie od tego, gdzie doszło do kolizji, wypadku, czy też awarii na drodze- skontaktuj się z nami w kryzysowej sytuacji. Nasz Assistance 24h Dąbrowa Górnicza sprawi, że wyjdziesz obronną ręką z każdej, nawet najbardziej problematycznej sytuacji. Co więcej, oprócz doraźnej pomocy, zorganizujemy za Ciebie wszelkie formalności powypadkowe. Na koniec, jeżeli zajdzie taka potrzeba, zorganizujemy Ci bezpłatne auto zastępcze, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować podróż w wybranym kierunku.


Każdego roku nasz Assistance 24h Dąbrowa Górnicza pomaga w nawet najbardziej wymagających sytuacjach na drodze. Jeżeli zatem zaszła potrzeba, aby nas wezwać- nie wahaj się i skorzystaj z pomocy profesjonalistów.


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł